loading
Ganpa e vogël e rrobave metalike 1
Ganpa e vogël e rrobave metalike 2
Ganpa e vogël e rrobave metalike 3
Ganpa e vogël e rrobave metalike 4
Ganpa e vogël e rrobave metalike 5
Ganpa e vogël e rrobave metalike 1
Ganpa e vogël e rrobave metalike 2
Ganpa e vogël e rrobave metalike 3
Ganpa e vogël e rrobave metalike 4
Ganpa e vogël e rrobave metalike 5

Ganpa e vogël e rrobave metalike

Paketimi: 400 copë/karton
MOQ:800PCS
Madhësia e kartonit: 50*35*11cm

  oops ...!

  Nuk ka të dhëna të produktit.

  shkoni në faqen kryesore

  CH2320 Rroba të vogla metalike


  Ganpa e vogël e rrobave metalike 6


  CLOTHES HOOK

  Ganpa e vogël e rrobave metalike 7

  Ganpa e vogël e rrobave metalike 8

  Përshkrimi

  Emri i Prodhimit:

  CH2320 Rroba të vogla metalike

  Përfundimi:

  krom/elektroforezë/spërkatje

  krom mat/nikle mat/bronz

  imitim ari/armë e zezë

  Nikel i krehur/Bronz i krehur


  Peshë :

  26g

  Paketare:

  400 copë/Karton

  MOQ:

  800PCS

  Madhësia e kartonit:

  50*35*11CM

  Data e mostrës:

  7-10 ditë


  PRODUCT DETAILS

  Kapëse rrobash të vogla metalike i mbajë varësit fort në vijë. Kapëset nuk do të rrëshqasin ose nuk do të fryhen nga linja. Lërini rrobat të thahen në varëse rrobash.


  Ganpa e vogël e rrobave metalike 9
  Ganpa e vogël e rrobave metalike 10

  Varëse rrobash përshtaten pothuajse me të gjitha llojet e palltove. Mund të kursejë hapësirë ​​në linjat e larjes dhe është ideale për udhëtime. Ganpat e veshjes vijnë në një gamë të tërë materialesh. Për çfarë materiali vendosni të shkoni varet vërtet nga preferencat personale.

  Dizajni i thjeshtë është i lehtë për të dekoruar shtëpinë ose zyrën tuaj. Raft dekorativ me grep mund të përdoret në mure të zbrazëta ose të forta. Përdoreni për të varur rroba, peshqirë, kapele, veshje ose çadra.
  Ganpa e vogël e rrobave metalike 11

  Ganpa e vogël e rrobave metalike 12


  INSTALLATION DIAGRAM

  Ganpa e vogël e rrobave metalike 13

  Ganpa e vogël e rrobave metalike 14


  ZHAOQING TALLSEN HARDWARE CO., LTD

  Ne i kemi ndihmuar klientët të krijojnë shtëpi të bukura që nga viti 1993. Për të shënuar tre dekada të stileve të mrekullueshme për çdo dhomë, ne po lançojmë koleksionin tonë të ri me botim të kufizuar. Zbuloni mbi 10 lloje të aksesorëve të mobiljeve të dizajnuara posaçërisht për të përmbushur tregun aktual.

  Ganpa e vogël e rrobave metalike 15

  Ganpa e vogël e rrobave metalike 16

  Ganpa e vogël e rrobave metalike 17

  Ganpa e vogël e rrobave metalike 18

  Ganpa e vogël e rrobave metalike 19

  Ganpa e vogël e rrobave metalike 20


  FAQ

  Q1: Si mund të marr një mostër për të kontrolluar cilësinë tuaj?

  Përgjigje: Do të donim të mbanim kontakte përmes emailit me lajmet dhe ofertat tona më të fundit.


  Q2: Cili është afati juaj i pagesës?
  Përgjigje: Ne mbështesim transferimin bankar dhe pagesën e sigurimit të Alibaba.


  Q3: Sa kohë është garancia e produkteve tuaja?
  A: 3 vjet.


  Q4: A jeni kompani tregtare apo prodhues?

  A: Ne jemi fabrikë, kemi më shumë se 350 punëtorë të trajnuar mirë, 13000 punëtori ㎡

  Bëhu në kontakt me ne.
  Thjesht lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formularin e kontaktit në mënyrë që ne t'ju dërgojmë një ofertë falas për gamën tonë të gjerë të modeleve
  Ne po përpiqemi vazhdimisht vetëm për të arritur vlerën e klientëve
  Zgjidhjen
  Adresa
  TALLSEN Inovacioni dhe Teknologjia Industriale, Jinwan South Road, ZhaoqingCity, Provinca Guangdong, P. R. Kinë
  Customer service
  detect