loading
Varëse muri vintage me vida 1
Varëse muri vintage me vida 2
Varëse muri vintage me vida 3
Varëse muri vintage me vida 4
Varëse muri vintage me vida 5
Varëse muri vintage me vida 1
Varëse muri vintage me vida 2
Varëse muri vintage me vida 3
Varëse muri vintage me vida 4
Varëse muri vintage me vida 5

Varëse muri vintage me vida

Pesha: 55 g
Paketimi: 200 copë/karton
MOQ:800PCS
Madhësia e kartonit:43.5*36.5*16cm

  oops ...!

  Nuk ka të dhëna të produktit.

  shkoni në faqen kryesore

  Varëse muri Vintage CH2350 me vida


  Varëse muri vintage me vida 6


  CLOTHING HOOKS

  Varëse muri vintage me vida 7

  Varëse muri vintage me vida 8

  Përshkrimi

  Emri i Prodhimit:

  Varëse muri Vintage CH2350 me vida

  Lloji:

  Kunjat e rrobave

  Materia:

  metal, aliazh zinku

  Përfundimi:

  Nikel i krehur, i lashtë i gjelbër i krehur

  Peshë :

  55g

  Paketare:

  200 copë/karton

  MOQ:

  800PCS

  Madhësia e kartonit:

  43.5*36.5*16CM


  PRODUCT DETAILS  Varëse muri Vintage CH2350 me vida. Një grep i ri pallto ka gjetur rrugën e tij në gamën tonë.


  Varëse muri vintage me vida 9
  Varëse muri vintage me vida 10

  Ganpat e veshjes metalike janë të disponueshme në dizajne të ndryshme. Ju mund të zgjidhni 5 ngjyra. Krom mat, krom me shkëlqim, çelik inox, bronz dhe i lyer.


  Ganpat janë të përshtatshëm për çdo apartament për shkak të zgjedhjes së ngjyrave dhe dizajnit të tyre të thjeshtë por të përjetshëm. Me një lartësi totale prej 125 mm, mund të varni si kapele ashtu edhe pallto në të.

  Varëse muri vintage me vida 11
  Varëse muri vintage me vida 12  Paketa vjen me 1 copë grepa për mantel të vetëm dhe 2 copë vida, një grep për dy

  vida, përputhen mirë me njëra-tjetrën, të ashpra për jetëgjatësi përdorimi.


  Varëse muri vintage me vida 13


  INSTALLATION DIAGRAM

  Varëse muri vintage me vida 14

  Varëse muri vintage me vida 15


  ZHAOQING TALLSEN HARDWARE CO., LTD

  Ne shesim pajisje mobiljesh të kuruara dhe të prodhuara me profesionalizëm që kanë të njëjtën gjë të përbashkët: ata janë të apasionuar pas cilësisë së lartë, inovacionit dhe dizajnit modern. Ne sinqerisht e duam atë që shesim, dëgjojmë dhe jemi krenarë të ofrojmë një shërbim personal dhe miqësor me çdo blerje .

  Varëse muri vintage me vida 16

  Varëse muri vintage me vida 17

  Varëse muri vintage me vida 18

  Varëse muri vintage me vida 19

  Varëse muri vintage me vida 20

  Varëse muri vintage me vida 21  FAQ

  Q1: Cili është MOQ juaj?
  A1: Në përgjithësi 100 copë. Për klientin e ri, më pak sasi është gjithashtu në dispozicion në mënyrë prove.


  Q2: A mund të printojë fabrika juaj markën tonë në rubinet? OEM/ODM pranohet?
  A2: Po! Ne mundemi.


  Q3: Sa është koha juaj e prodhimit?
  A3: Mostrat brenda 7 ditëve, Rreth 15-30 ditë për enë 20ft.


  Q4: Cila është mënyra juaj e pagesës dhe afati i pagesës?
  A4: Mënyra e pagesës: T/T, Paypal, Pagesa online.


  Bëhu në kontakt me ne.
  Thjesht lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formularin e kontaktit në mënyrë që ne t'ju dërgojmë një ofertë falas për gamën tonë të gjerë të modeleve
  Ne po përpiqemi vazhdimisht vetëm për të arritur vlerën e klientëve
  Zgjidhjen
  Adresa
  TALLSEN Inovacioni dhe Teknologjia Industriale, Jinwan South Road, ZhaoqingCity, Provinca Guangdong, P. R. Kinë
  Customer service
  detect