loading
Ganpa pallto e montuar në mur 1
Ganpa pallto e montuar në mur 2
Ganpa pallto e montuar në mur 3
Ganpa pallto e montuar në mur 4
Ganpa pallto e montuar në mur 5
Ganpa pallto e montuar në mur 6
Ganpa pallto e montuar në mur 7
Ganpa pallto e montuar në mur 8
Ganpa pallto e montuar në mur 9
Ganpa pallto e montuar në mur 10
Ganpa pallto e montuar në mur 11
Ganpa pallto e montuar në mur 1
Ganpa pallto e montuar në mur 2
Ganpa pallto e montuar në mur 3
Ganpa pallto e montuar në mur 4
Ganpa pallto e montuar në mur 5
Ganpa pallto e montuar në mur 6
Ganpa pallto e montuar në mur 7
Ganpa pallto e montuar në mur 8
Ganpa pallto e montuar në mur 9
Ganpa pallto e montuar në mur 10
Ganpa pallto e montuar në mur 11

Ganpa pallto e montuar në mur

Pesha: 53 g
Paketimi: 200 copë/karton
MOQ:200PCS

  oops ...!

  Nuk ka të dhëna të produktit.

  shkoni në faqen kryesore

  CH2330 Ganpa pallto e montuar në mur


  Ganpa pallto e montuar në mur 12


  COAT HOOKS

  Ganpa pallto e montuar në mur 13

  Ganpa pallto e montuar në mur 14

  Përshkrimi

  Emri i Prodhimit:

  CH2330 Ganpa pallto e montuar në mur

  Lloji:

  Grepa për Veshje

  Përfundimi:

  Imitim floriri, arme e zeze

  Peshë :

  53g

  Paketare:

  200 copë/karton

  MOQ:

  200PCS

  Vendi i origjinës:

  Qyteti Zhaoqing, Provinca Guangdong, Kinë


  PRODUCT DETAILS


  HIGH QUALITY MATERIAL - CH2330 Shtresa e montuar në mur është bërë nga aliazh zinku me cilësi të lartë dhe bojë të shëndetshme me bazë uji

  Ganpa pallto e montuar në mur 15
  Ganpa pallto e montuar në mur 16

  EASY INSTALLATION - Vidhat, ankorat dhe udhëzimet e instalimit vijnë me paketim, duke ofruar pamje të përsosur dhe udhëzues të lehtë.


  MULTIFUCNTION - Kurseni shumë hapësirë, mund ta instaloni në banjë, dhomë gjumi, kuzhinë, korridor ose hyrje,.

  Ganpa pallto e montuar në mur 17
  Ganpa pallto e montuar në mur 18

  NEAT FINISH - Grepa ka një formë dhe përfundim linear të lëmuar dhe të këndshëm.

  Ganpa pallto e montuar në mur 19

  Ganpa pallto e montuar në mur 20


  INSTALLATION DIAGRAM

  Ganpa pallto e montuar në mur 21

  Ganpa pallto e montuar në mur 22


  ZHAOQING TALLSEN HARDWARE CO., LTD

  Tallsen Hardware ka një ekip profesional R&D dhe pajisje të përparuar të prodhimit. Kryesisht prodhon pajisje pajisje shtëpiake, pajisje pajisje për banjo, pajisje elektrike kuzhine dhe produkte të tjera.

  Ganpa pallto e montuar në mur 23

  Ganpa pallto e montuar në mur 24

  Ganpa pallto e montuar në mur 25

  Ganpa pallto e montuar në mur 26

  Ganpa pallto e montuar në mur 27

  Ganpa pallto e montuar në mur 28


  FAQ

  Q1: A jeni një fabrikë apo kompani tregtare?

  Përgjigje: Ne jemi një fabrikë, mund të garantojmë që çmimi ynë është i dorës së parë, shumë i lirë dhe konkurrues.


  Q2: Si funksionon fabrika juaj në lidhje me kontrollin e cilësisë?
  Përgjigje: Të gjitha produktet do të kontrollohen 100% përpara dërgesës.


  Q3: Cili është çmimi i transportit?
  A: Në varësi të portit të dorëzimit, çmimet ndryshojnë.


  Q4: Kur mund ta marr çmimin?
  Përgjigje: Zakonisht ne citojmë brenda 24 orëve pasi kemi marrë kërkesën tuaj.


  Bëhu në kontakt me ne.
  Thjesht lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formularin e kontaktit në mënyrë që ne t'ju dërgojmë një ofertë falas për gamën tonë të gjerë të modeleve
  Ne po përpiqemi vazhdimisht vetëm për të arritur vlerën e klientëve
  Zgjidhjen
  Adresa
  TALLSEN Inovacioni dhe Teknologjia Industriale, Jinwan South Road, ZhaoqingCity, Provinca Guangdong, P. R. Kinë
  Customer service
  detect