loading
Mbajtëse aliazh zinku për rroba 1
Mbajtëse aliazh zinku për rroba 2
Mbajtëse aliazh zinku për rroba 3
Mbajtëse aliazh zinku për rroba 4
Mbajtëse aliazh zinku për rroba 5
Mbajtëse aliazh zinku për rroba 1
Mbajtëse aliazh zinku për rroba 2
Mbajtëse aliazh zinku për rroba 3
Mbajtëse aliazh zinku për rroba 4
Mbajtëse aliazh zinku për rroba 5

Mbajtëse aliazh zinku për rroba

Pesha: 55 g
Paketimi: 200 copë/karton
MOQ:800PCS
Madhësia e kartonit:43.5*36.5*16cm

  oops ...!

  Nuk ka të dhëna të produktit.

  shkoni në faqen kryesore

  CH2350 Mbajtëse aliazh zinku për rroba


  Mbajtëse aliazh zinku për rroba 6


  CLOTHING HOOKS

  Mbajtëse aliazh zinku për rroba 7

  Mbajtëse aliazh zinku për rroba 8

  Përshkrimi

  Emri i Prodhimit:

  CH2350 Mbajtëse aliazh zinku për rroba

  Lloji:

  Kunjat e rrobave

  Materia:

  metal, aliazh zinku

  Përfundimi:

  Nikel i krehur, i lashtë i gjelbër i krehur

  Peshë :

  55g

  Paketare:

  200 copë/karton

  MOQ:

  800PCS

  Madhësia e kartonit:

  43.5*36.5*16CM


  PRODUCT DETAILS


  Material i fortë

  Mbajtëse për veshje CH2350 aliazh zinku është bërë nga aliazh zinku me cilësi të lartë. Ato janë rezistente ndaj ndryshkut, rezistente ndaj gërvishtjeve dhe të qëndrueshme. Ju mund t'i përdorni këto grepa të forta metalike brenda dhe jashtë.

  Mbajtëse aliazh zinku për rroba 9
  Mbajtëse aliazh zinku për rroba 10

  Aplikim i gjerë

  Ganpat e dyerve të rënda mund të përdoren për të varur rroba, pallto, kapele, peshqirë, çanta, çelësa, etj. Mund të instalohet kudo - dhomë gjumi, banjo, dollap, hyrje dhe zyrë.


  Madhësia

  Madhësia e grepit të mantelit është më e gjatë se normalja. Gjatësia e vidës është 18 mm, e cila është mjaft e mirë për ta bërë grepin më të qëndrueshëm.

  Mbajtëse aliazh zinku për rroba 11
  Mbajtëse aliazh zinku për rroba 12


  Paketare

  Një paketë përfshin një grepa rrobash dhe 2 vida.


  Mbajtëse aliazh zinku për rroba 13


  INSTALLATION DIAGRAM

  Mbajtëse aliazh zinku për rroba 14

  Mbajtëse aliazh zinku për rroba 15


  ZHAOQING TALLSEN HARDWARE CO., LTD

  Ne shesim pajisje mobiljesh të kuruara dhe të prodhuara me profesionalizëm që kanë të njëjtën gjë të përbashkët: ata janë të apasionuar pas cilësisë së lartë, inovacionit dhe dizajnit modern. Ne sinqerisht e duam atë që shesim, dëgjojmë dhe jemi krenarë të ofrojmë një shërbim personal dhe miqësor me çdo blerje .

  Mbajtëse aliazh zinku për rroba 16

  Mbajtëse aliazh zinku për rroba 17

  Mbajtëse aliazh zinku për rroba 18

  Mbajtëse aliazh zinku për rroba 19

  Mbajtëse aliazh zinku për rroba 20

  Mbajtëse aliazh zinku për rroba 21  FAQ

  Q1: Cili është MOQ juaj?
  A1: Në përgjithësi 100 copë. Për klientin e ri, më pak sasi është gjithashtu në dispozicion në mënyrë prove.


  Q2: A mund të printojë fabrika juaj markën tonë në rubinet? OEM/ODM pranohet?
  A2: Po! Ne mundemi.


  Q3: Sa është koha juaj e prodhimit?
  A3: Mostrat brenda 7 ditëve, Rreth 15-30 ditë për enë 20ft.


  Q4: Cila është mënyra juaj e pagesës dhe afati i pagesës?
  A4: Mënyra e pagesës: T/T, Paypal, Pagesa online.


  Bëhu në kontakt me ne.
  Thjesht lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formularin e kontaktit në mënyrë që ne t'ju dërgojmë një ofertë falas për gamën tonë të gjerë të modeleve
  Ne po përpiqemi vazhdimisht vetëm për të arritur vlerën e klientëve
  Zgjidhjen
  Adresa
  TALLSEN Inovacioni dhe Teknologjia Industriale, Jinwan South Road, ZhaoqingCity, Provinca Guangdong, P. R. Kinë
  Customer service
  detect