loading
Kanali i sirtarit rrëshqitës me kushineta topash 1
Kanali i sirtarit rrëshqitës me kushineta topash 2
Kanali i sirtarit rrëshqitës me kushineta topash 3
Kanali i sirtarit rrëshqitës me kushineta topash 4
Kanali i sirtarit rrëshqitës me kushineta topash 5
Kanali i sirtarit rrëshqitës me kushineta topash 6
Kanali i sirtarit rrëshqitës me kushineta topash 1
Kanali i sirtarit rrëshqitës me kushineta topash 2
Kanali i sirtarit rrëshqitës me kushineta topash 3
Kanali i sirtarit rrëshqitës me kushineta topash 4
Kanali i sirtarit rrëshqitës me kushineta topash 5
Kanali i sirtarit rrëshqitës me kushineta topash 6

Kanali i sirtarit rrëshqitës me kushineta topash

Logoja: E personalizuar
Paketimi: 1 set / qese plastike: 10 set / karton
Çmimi: EXW
Data e mostrës: 7--10 ditë

  oops ...!

  Nuk ka të dhëna të produktit.

  shkoni në faqen kryesore

  Kanali i sirtarit rrëshqitës me kushineta topash SL8453


  Kanali i sirtarit rrëshqitës me kushineta topash 7


  THREE-FOLD SOFT CLOSING

  BALL BEARING SLIDES

  Kanali i sirtarit rrëshqitës me kushineta topash 8
  Kanali i sirtarit rrëshqitës me kushineta topash 9


  Përshkrimi

  emri:

  Kanali i sirtarit rrëshqitës me kushineta topash SL8453

  Trashësia e rrëshqitjes

  1.2*1.2*1.5Mm.

  Gjatësia

  250mm-600mm

  Materia

  Çeliku i petëzuar në të ftohtë

  Paketare:

  1 set/qese plastike; 15 set/karton

  Kapaciteti ngarkues:

  35/45Kështë

  Gjerësia e rrëshqitjes:

  45Mm.

  Hapësira e rrëshqitjes:

  12,7±0,2 mm

  Përfundon:

  Veshje me zink/e zeze elektroforetike

  Kanali i sirtarit rrëshqitës me kushineta topash 10

  PRODUCT DETAILS


  Kanali i sirtarit rrëshqitës me kushineta SL8453 mund t'i rezistojë ngarkesave të rënda dhe ka një efekt unik me zë të butë. Për aplikime të tilla si dollapët e dosjeve, mbajtëset e tavolinës dhe sirtarët e përgjithshëm të magazinimit.


  Kanali i sirtarit rrëshqitës me kushineta topash 11
  Kanali i sirtarit rrëshqitës me kushineta topash 12

  Funksioni ultra i lehtë i mbylljes së butë lejon që sirtarët të mbyllen pa trokitur. Sirtarët janë në heshtje. Udhëzuesit e sirtarëve mund të montohen në anën e pasme me mbajtëse të sirtarit me kornizë.
  Gjatësia: 22 inç; Gjerësia: 45 mm;
  Fusha e dorëzimit: 12 palë udhërrëfyes sirtarësh (24 copë);
  Kapaciteti i ngarkesës: 78 lbs.
  zgjatje e plotë; 3 palosje; Mbyllje e butë; Kushineta me top


  Kanali i sirtarit rrëshqitës me kushineta topash 13
  Kanali i sirtarit rrëshqitës me kushineta topash 14

  Për të përcaktuar se cila madhësi hekurudhore është e përshtatshme për sirtarin tuaj, matni gjatësinë e sirtarit pa tabelën e kornizës.  Dhe nëse gjatësia nuk është uniforme, ju lutemi zgjidhni 1 inç më të shkurtër. Gjatësia e fletëve nuk duhet të jetë më e gjatë se dollapi.

  Kanali i sirtarit rrëshqitës me kushineta topash 15
  Kanali i sirtarit rrëshqitës me kushineta topash 16

  Kabinetet e kornizës së fytyrës kërkojnë një mbajtëse për montim të pasmë, ndërsa kabinetet pa fytyrë i kanë shinat të montuara drejtpërdrejt anash.  Kanali i sirtarit rrëshqitës me kushineta topash 17
  INSTALLATION DIAGRAM


  Kanali i sirtarit rrëshqitës me kushineta topash 18


  Kanali i sirtarit rrëshqitës me kushineta topash 19

  Kanali i sirtarit rrëshqitës me kushineta topash 20

  Kompania Tallsen, e cila është një prodhues profesional i pajisjeve shtëpiake me më shumë se 28 vjet përvojë. TALLSEN ka qenë në një pozicion udhëheqës në fushën e mobiljeve dhe aksesorëve harduerikë në Kinë. Gjatë hapjes së tregut, ne vazhdimisht i kushtojmë vëmendje përmirësimit të konkurrencës profesionale dhe gjithëpërfshirëse të ndërmarrjes. Dhe përpiquni të sjellni shërbimin më profesional, produktet më cilësore.  Kanali i sirtarit rrëshqitës me kushineta topash 21

  Kanali i sirtarit rrëshqitës me kushineta topash 22

  Kanali i sirtarit rrëshqitës me kushineta topash 23  Kanali i sirtarit rrëshqitës me kushineta topash 24Kanali i sirtarit rrëshqitës me kushineta topash 25


  Pyetje Dhe Përgjigje:

  Pyetje:Si e çmontoni një sirtar nga tjetri për montim ose heqje?

  Përgjigje:Kur rrëshqitja e sirtarit zgjatet plotësisht, mund të shtyni shtrëngimin e zi të fiksimit dhe të lëshoni rrëshqitjet e treta.

  Pyetje:A mund të përdoren këto me rrëshqitësit e montimit tuaj anësor si një rrëshqitës nën montim?

  Përgjigje: Ata kanë një rrëshqitje të montimit në qendër, e cila më thotë se ka një kllapa të ndryshme për montimin në qendër.


  Pyetje: Sa hapësirë ​​kanë nevojë për sllajdet?

  Përgjigje: Rrëshqitësit e sirtarit kanë nevojë për dhomë 1/2" secila anë.


  Pyetje: Cila është diapazoni i gjatësisë së rrëshqitjes suaj?

  A: 250 mm-600 mm  Bëhu në kontakt me ne.
  Thjesht lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formularin e kontaktit në mënyrë që ne t'ju dërgojmë një ofertë falas për gamën tonë të gjerë të modeleve
  Ne po përpiqemi vazhdimisht vetëm për të arritur vlerën e klientëve
  Zgjidhjen
  Adresa
  TALLSEN Inovacioni dhe Teknologjia Industriale, Jinwan South Road, ZhaoqingCity, Provinca Guangdong, P. R. Kinë
  Customer service
  detect