loading
Kanali i sirtarit me 3 seksione sinkrone pranverore 1
Kanali i sirtarit me 3 seksione sinkrone pranverore 2
Kanali i sirtarit me 3 seksione sinkrone pranverore 3
Kanali i sirtarit me 3 seksione sinkrone pranverore 4
Kanali i sirtarit me 3 seksione sinkrone pranverore 5
Kanali i sirtarit me 3 seksione sinkrone pranverore 1
Kanali i sirtarit me 3 seksione sinkrone pranverore 2
Kanali i sirtarit me 3 seksione sinkrone pranverore 3
Kanali i sirtarit me 3 seksione sinkrone pranverore 4
Kanali i sirtarit me 3 seksione sinkrone pranverore 5

Kanali i sirtarit me 3 seksione sinkrone pranverore

Gjatësia: 270mm-550mm
Logoja: E personalizuar
Paketimi: 4 komplete/karton

  oops ...!

  Nuk ka të dhëna të produktit.

  shkoni në faqen kryesore

  SL4830 3- Seksione Kanali i sirtarit me pranverë sinkronike të montimit


  Kanali i sirtarit me 3 seksione sinkrone pranverore 6 Hekurudha e fshehur me rikthim sinkron me tre seksione me dorezë tredimensionale

  Kanali i sirtarit me 3 seksione sinkrone pranverore 7  Kanali i sirtarit me 3 seksione sinkrone pranverore 8

  Përshkrimi

  emri:

  SL4830 Kanali i sirtarit me 3 seksione me shtrirje të plotë të pranverës

  Trashësia e rrëshqitjes

  1.8*1.5*1.0 Mm.

  Trashësia e tabelës anësore:

  normalisht 16 mm ose 18 mm nëse është e nevojshme

  Gjatësia:

  250mm-600mm

  Poshtë, Majtas & Djathtas

  ± 1,5 mm, ± 1,5 mm

  Paketare:

  1 set/çantë polifonike; 10 Komplete/karton

  Kapacitetia:

  30Kështë

  Data e mostrës:

  7-10 ditë

  Kushtet e pagesës:

  30% T/T paraprakisht, bilanc para dërgesës

  Rregullimi i forcës së hapjes:

  +25%


  PRODUCT DETAILS

  SL4830 Kanali i sirtarit me 3 seksione me pranverë sinkronike të montimit

  Kanali i sirtarit me 3 seksione sinkrone pranverore 9


  Kanali i sirtarit me 3 seksione sinkrone pranverore 10  Zgjidh


  E pershtatshme per tu perdorur ne dollape te dhomes se ndenjes dhe kuzhines si ne ambjent shtepie ashtu edhe ne ambjent biznesi.


  Kanali i sirtarit me 3 seksione sinkrone pranverore 11
  Kanali i sirtarit me 3 seksione sinkrone pranverore 12

  Amortizimi i pranverës dhe mbajtësi i topit ju bëjnë të mbylleni pa probleme dhe të qetë

  Slides ofrohen në gjatësi 12", 15", 18" dhe 21".

  Kanali i sirtarit me 3 seksione sinkrone pranverore 13  Kanali i sirtarit me 3 seksione sinkrone pranverore 14Kanali i sirtarit me 3 seksione sinkrone pranverore 15

  INSTALLATION DIAGRAM

  Kanali i sirtarit me 3 seksione sinkrone pranverore 16


  Kanali i sirtarit me 3 seksione sinkrone pranverore 17

  Atje është punishtja e stapingit, punishtja e Asamblesë Hinge, Punshop Ges Spirng Assebly, Udhëtimi i Asamblesë i Automatizuar i Drawer Slide, Zgjedhja Logjistike Wareshouse, Departamenti i Kërkimit dhe Zhvillimit, Producto Qendra Testig, Kontrolli i cilësisë.


  Kanali i sirtarit me 3 seksione sinkrone pranverore 18


  Kanali i sirtarit me 3 seksione sinkrone pranverore 19


  Kanali i sirtarit me 3 seksione sinkrone pranverore 20Kanali i sirtarit me 3 seksione sinkrone pranverore 21

  Kanali i sirtarit me 3 seksione sinkrone pranverore 22

  Pyetje Dhe Përgjigje:

  Pyetje: Rreth çmimit?

  A: W Ne jemi një fabrikë profesionale, ne mund t'ju japim çmimin ish-fabrika t'ju japim çmimin më të përballueshëm


  Pyetje: Cilësi?

  Përgjigje: Materialet tona janë furnizues të mirënjohur vendas, materialet janë të garantuara dhe ne kemi departamentin më profesional të testimit. Çdo produkt testohet rreptësisht përpara se t'u dorëzohet klientëve.


  Pyetje: Si ndiheni si cilësia e produkteve tona?

  A: Më shumë se 3 vjet.


  Bëhu në kontakt me ne.
  Thjesht lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formularin e kontaktit në mënyrë që ne t'ju dërgojmë një ofertë falas për gamën tonë të gjerë të modeleve
  Ne po përpiqemi vazhdimisht vetëm për të arritur vlerën e klientëve
  Zgjidhjen
  Adresa
  TALLSEN Inovacioni dhe Teknologjia Industriale, Jinwan South Road, ZhaoqingCity, Provinca Guangdong, P. R. Kinë
  Customer service
  detect