loading
Rrëshqitja e sirtarit me shtytje të plotë me shtrirje sinkronike 1
Rrëshqitja e sirtarit me shtytje të plotë me shtrirje sinkronike 2
Rrëshqitja e sirtarit me shtytje të plotë me shtrirje sinkronike 3
Rrëshqitja e sirtarit me shtytje të plotë me shtrirje sinkronike 4
Rrëshqitja e sirtarit me shtytje të plotë me shtrirje sinkronike 5
Rrëshqitja e sirtarit me shtytje të plotë me shtrirje sinkronike 6
Rrëshqitja e sirtarit me shtytje të plotë me shtrirje sinkronike 7
Rrëshqitja e sirtarit me shtytje të plotë me shtrirje sinkronike 1
Rrëshqitja e sirtarit me shtytje të plotë me shtrirje sinkronike 2
Rrëshqitja e sirtarit me shtytje të plotë me shtrirje sinkronike 3
Rrëshqitja e sirtarit me shtytje të plotë me shtrirje sinkronike 4
Rrëshqitja e sirtarit me shtytje të plotë me shtrirje sinkronike 5
Rrëshqitja e sirtarit me shtytje të plotë me shtrirje sinkronike 6
Rrëshqitja e sirtarit me shtytje të plotë me shtrirje sinkronike 7

Rrëshqitja e sirtarit me shtytje të plotë me shtrirje sinkronike

Gjatësia: 270mm-550mm
Logoja: E personalizuar
Paketimi: 4 komplete/karton

  oops ...!

  Nuk ka të dhëna të produktit.

  shkoni në faqen kryesore

  SL4830 Rrëshqitja e sirtarit me shtytje të plotë me shtrirje të plotë


  Rrëshqitja e sirtarit me shtytje të plotë me shtrirje sinkronike 8 Hekurudha e fshehur me rikthim sinkron me tre seksione me dorezë tredimensionale

  Rrëshqitja e sirtarit me shtytje të plotë me shtrirje sinkronike 9  Rrëshqitja e sirtarit me shtytje të plotë me shtrirje sinkronike 10

  Përshkrimi

  emri:

  SL4830 Rrëshqitja e sirtarit me shtytje të plotë me shtrirje të plotë

  Trashësia e rrëshqitjes

  1.8*1.5*1.0 Mm.

  Trashësia e tabelës anësore:

  normalisht 16 mm ose 18 mm nëse është e nevojshme

  Gjatësia:

  250mm-600mm

  Poshtë, Majtas & Djathtas

  ± 1,5 mm, ± 1,5 mm

  Paketare:

  1 set/çantë polifonike; 10 Komplete/karton

  Kapacitetia:

  30Kështë

  Data e mostrës:

  7-10 ditë

  Kushtet e pagesës:

  30% T/T paraprakisht, bilanc para dërgesës

  Rregullimi i forcës së hapjes:

  +25%


  PRODUCT DETAILS

  SL4830 Rrëshqitja e sirtarit me shtytje të plotë me shtrirje të plotë

  Rrëshqitja e sirtarit me shtytje të plotë me shtrirje sinkronike 11


  Rrëshqitja e sirtarit me shtytje të plotë me shtrirje sinkronike 12  Nën montim me gjatësi të plotë të udhëtimit

  Lëvizje rrëshqitëse ultra e qetë me ngurtësi të lartë dhe dizajn të qëndrueshëm  Kapacitet i lartë dinamik ngarkues prej 34 kg me 50,000 cikle jete


  Rrëshqitja e sirtarit me shtytje të plotë me shtrirje sinkronike 13
  Rrëshqitja e sirtarit me shtytje të plotë me shtrirje sinkronike 14

  Projektuar për sirtarë me katër anë, nuk kërkohet prerje

  Për t'iu përshtatur anëve të sirtarit me trashësi 16 mm

  Kapaciteti i ngarkesës: 30 kg për çift


  1 palë = 1 sirtar

  Materiali: Çelik i galvanizuar

  Përfundimi: i galvanizuar (GA)

  Informacioni i instalimit  Rrëshqitja e sirtarit me shtytje të plotë me shtrirje sinkronike 15  Rrëshqitja e sirtarit me shtytje të plotë me shtrirje sinkronike 16Rrëshqitja e sirtarit me shtytje të plotë me shtrirje sinkronike 17

  INSTALLATION DIAGRAM

  Rrëshqitja e sirtarit me shtytje të plotë me shtrirje sinkronike 18


  Rrëshqitja e sirtarit me shtytje të plotë me shtrirje sinkronike 19

  Tallsen është destinacioni për të gjitha gjërat në shtëpi: të ndihmosh të gjithë, kudo që të krijojnë ndjenjën e tyre të shtëpisë. Nga shërbimi i ekspertëve ndaj klientit, te zhvillimi i mjeteve që e bëjnë më të lehtë procesin e blerjes, te bartja e një prej përzgjedhjeve më të gjera dhe më të thella të artikujve për çdo hapësirë, stil dhe buxhet, Tallsen i jep të gjithëve fuqinë për të krijuar hapësira që janë të përshtatshme për ato.


  Rrëshqitja e sirtarit me shtytje të plotë me shtrirje sinkronike 20


  Rrëshqitja e sirtarit me shtytje të plotë me shtrirje sinkronike 21


  Rrëshqitja e sirtarit me shtytje të plotë me shtrirje sinkronike 22Rrëshqitja e sirtarit me shtytje të plotë me shtrirje sinkronike 23

  Rrëshqitja e sirtarit me shtytje të plotë me shtrirje sinkronike 24

  Pyetje Dhe Përgjigje:

  Pyetje: Rreth çmimit?

  A: W Ne jemi një fabrikë profesionale, ne mund t'ju japim çmimin ish-fabrika t'ju japim çmimin më të përballueshëm


  Pyetje: Cilësi?

  Përgjigje: Materialet tona janë furnizues të mirënjohur vendas, materialet janë të garantuara dhe ne kemi departamentin më profesional të testimit. Çdo produkt testohet rreptësisht përpara se t'u dorëzohet klientëve.


  Pyetje: Si ndiheni si cilësia e produkteve tona?

  A: Më shumë se 3 vjet.


  Bëhu në kontakt me ne.
  Thjesht lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formularin e kontaktit në mënyrë që ne t'ju dërgojmë një ofertë falas për gamën tonë të gjerë të modeleve
  Ne po përpiqemi vazhdimisht vetëm për të arritur vlerën e klientëve
  Zgjidhjen
  Adresa
  TALLSEN Inovacioni dhe Teknologjia Industriale, Jinwan South Road, ZhaoqingCity, Provinca Guangdong, P. R. Kinë
  Customer service
  detect