loading
Vrapues sirtar i fshehur me kërcim të njëkohshëm 1
Vrapues sirtar i fshehur me kërcim të njëkohshëm 2
Vrapues sirtar i fshehur me kërcim të njëkohshëm 3
Vrapues sirtar i fshehur me kërcim të njëkohshëm 4
Vrapues sirtar i fshehur me kërcim të njëkohshëm 5
Vrapues sirtar i fshehur me kërcim të njëkohshëm 6
Vrapues sirtar i fshehur me kërcim të njëkohshëm 7
Vrapues sirtar i fshehur me kërcim të njëkohshëm 1
Vrapues sirtar i fshehur me kërcim të njëkohshëm 2
Vrapues sirtar i fshehur me kërcim të njëkohshëm 3
Vrapues sirtar i fshehur me kërcim të njëkohshëm 4
Vrapues sirtar i fshehur me kërcim të njëkohshëm 5
Vrapues sirtar i fshehur me kërcim të njëkohshëm 6
Vrapues sirtar i fshehur me kërcim të njëkohshëm 7

Vrapues sirtar i fshehur me kërcim të njëkohshëm

Gjatësia: 270mm-550mm
Logoja: E personalizuar
Paketimi: 4 komplete/karton

  oops ...!

  Nuk ka të dhëna të produktit.

  shkoni në faqen kryesore

  SL4830 Vrapues i fshehur i sirtarit me kërcim të njëkohshëm


  Vrapues sirtar i fshehur me kërcim të njëkohshëm 8 Hekurudha e fshehur me rikthim sinkron me tre seksione me dorezë tredimensionale

  Vrapues sirtar i fshehur me kërcim të njëkohshëm 9  Vrapues sirtar i fshehur me kërcim të njëkohshëm 10

  Përshkrimi

  emri:

  SL4830 Vrapues i fshehur i sirtarit me kërcim të njëkohshëm

  Trashësia e rrëshqitjes

  1.8*1.5*1.0 Mm.

  Trashësia e tabelës anësore:

  normalisht 16 mm ose 18 mm nëse është e nevojshme

  Gjatësia:

  250mm-600mm

  Poshtë, Majtas & Djathtas

  ± 1,5 mm, ± 1,5 mm

  Paketare:

  1 set/çantë polifonike; 10 Komplete/karton

  Kapacitetia:

  30Kështë

  Data e mostrës:

  7-10 ditë

  Kushtet e pagesës:

  30% T/T paraprakisht, bilanc para dërgesës

  Rregullimi i forcës së hapjes:

  +25%


  PRODUCT DETAILS

  SL4830 Vrapues i fshehur i sirtarit me kërcim të njëkohshëm

  Vrapues sirtar i fshehur me kërcim të njëkohshëm 11


  Vrapues sirtar i fshehur me kërcim të njëkohshëm 12


  Të thjeshta për t'u instaluar dhe rregulluar, këto rrëshqitëse të sirtarit me mbyllje të butë nuk zbulojnë asnjë pajisje të ekspozuar kur janë në përdorim.  Mekanizmat e rrëshqitjes në stilin e karrocës montohen lehtësisht në pjesën e poshtme dhe në muret anësore brenda karkasës së kabinetit dhe kapen mirë në një palë pajisje kyçëse të montuara në fundin e sirtarit.  Vrapues sirtar i fshehur me kërcim të njëkohshëm 13
  Vrapues sirtar i fshehur me kërcim të njëkohshëm 14


  Pajisjet e kyçjes përmbajnë mekanizma të thjeshtë rregullimi që funksionojnë me ditar që ju lejojnë të rregulloni pozicionin e pjesës së përparme të sirtarit vertikalisht deri në 4 mm (5/32") dhe horizontalisht deri në 2 mm (5/64") pa pasur nevojë të hiqni sirtarin.


  Sirtarët mund të shkëputen nga rrëshqitësit duke përdorur skedat me çlirim të shpejtë në pajisjet e kyçjes, të cilat janë të vetmet përbërës që mbeten të ngjitur në sirtar.


  Vrapues sirtar i fshehur me kërcim të njëkohshëm 15  Vrapues sirtar i fshehur me kërcim të njëkohshëm 16Vrapues sirtar i fshehur me kërcim të njëkohshëm 17

  INSTALLATION DIAGRAM

  Vrapues sirtar i fshehur me kërcim të njëkohshëm 18


  Vrapues sirtar i fshehur me kërcim të njëkohshëm 19

  Tallsen Hardware specializohet në pajisjen e mobilimit të shtëpive të kërkimit, prodhimit dhe marketingut. Produktet tona përfshijnë kutinë metalike të sirtarit, rrëshqitësin e montimit, rrëshqitjen e mbajtësit të topit, menteshën e kabinetit, sustën e gazit, dorezën, hapësin shtytës, goditjen e veshjeve, këmbët e mobiljeve etj.


  Vrapues sirtar i fshehur me kërcim të njëkohshëm 20


  Vrapues sirtar i fshehur me kërcim të njëkohshëm 21


  Vrapues sirtar i fshehur me kërcim të njëkohshëm 22Vrapues sirtar i fshehur me kërcim të njëkohshëm 23

  Vrapues sirtar i fshehur me kërcim të njëkohshëm 24

  Pyetje Dhe Përgjigje:

  Pyetje: Rreth çmimit?

  A: W Ne jemi një fabrikë profesionale, ne mund t'ju japim çmimin ish-fabrika t'ju japim çmimin më të përballueshëm


  Pyetje: Cilësi?

  Përgjigje: Materialet tona janë furnizues të mirënjohur vendas, materialet janë të garantuara dhe ne kemi departamentin më profesional të testimit. Çdo produkt testohet rreptësisht përpara se t'u dorëzohet klientëve.


  Pyetje: Si ndiheni si cilësia e produkteve tona?

  A: Më shumë se 3 vjet.


  Bëhu në kontakt me ne.
  Thjesht lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formularin e kontaktit në mënyrë që ne t'ju dërgojmë një ofertë falas për gamën tonë të gjerë të modeleve
  Ne po përpiqemi vazhdimisht vetëm për të arritur vlerën e klientëve
  Zgjidhjen
  Adresa
  TALLSEN Inovacioni dhe Teknologjia Industriale, Jinwan South Road, ZhaoqingCity, Provinca Guangdong, P. R. Kinë
  Customer service
  detect