loading
Ndezje e njëkohshme pranverore dhe mbajtëse e fshehur me top 1
Ndezje e njëkohshme pranverore dhe mbajtëse e fshehur me top 2
Ndezje e njëkohshme pranverore dhe mbajtëse e fshehur me top 3
Ndezje e njëkohshme pranverore dhe mbajtëse e fshehur me top 4
Ndezje e njëkohshme pranverore dhe mbajtëse e fshehur me top 5
Ndezje e njëkohshme pranverore dhe mbajtëse e fshehur me top 6
Ndezje e njëkohshme pranverore dhe mbajtëse e fshehur me top 1
Ndezje e njëkohshme pranverore dhe mbajtëse e fshehur me top 2
Ndezje e njëkohshme pranverore dhe mbajtëse e fshehur me top 3
Ndezje e njëkohshme pranverore dhe mbajtëse e fshehur me top 4
Ndezje e njëkohshme pranverore dhe mbajtëse e fshehur me top 5
Ndezje e njëkohshme pranverore dhe mbajtëse e fshehur me top 6

Ndezje e njëkohshme pranverore dhe mbajtëse e fshehur me top

Gjatësia: 270mm-550mm
Logoja: E personalizuar
Paketimi: 4 komplete/karton

  oops ...!

  Nuk ka të dhëna të produktit.

  shkoni në faqen kryesore

  SL4830 Vrapues i fshehtë i njomjes së pranverës dhe mbajtësit të njëkohshëm të topit


  Ndezje e njëkohshme pranverore dhe mbajtëse e fshehur me top 7 Hekurudha e fshehur me rikthim sinkron me tre seksione me dorezë tredimensionale

  Ndezje e njëkohshme pranverore dhe mbajtëse e fshehur me top 8  Ndezje e njëkohshme pranverore dhe mbajtëse e fshehur me top 9

  Përshkrimi

  emri:

  SL4830 Vrapues i fshehtë i njomjes së pranverës dhe mbajtësit të njëkohshëm të topit

  Trashësia e rrëshqitjes

  1.8*1.5*1.0 Mm.

  Trashësia e tabelës anësore:

  normalisht 16 mm ose 18 mm nëse është e nevojshme

  Gjatësia:

  250mm-600mm

  Poshtë, Majtas & Djathtas

  ± 1,5 mm, ± 1,5 mm

  Paketare:

  1 set/çantë polifonike; 10 Komplete/karton

  Kapacitetia:

  30Kështë

  Data e mostrës:

  7-10 ditë

  Kushtet e pagesës:

  30% T/T paraprakisht, bilanc para dërgesës

  Rregullimi i forcës së hapjes:

  +25%


  PRODUCT DETAILS

  SL4830 Vrapues i fshehtë i njomjes së pranverës dhe mbajtësit të njëkohshëm të topit

  Ndezje e njëkohshme pranverore dhe mbajtëse e fshehur me top 10


  Ndezje e njëkohshme pranverore dhe mbajtëse e fshehur me top 11  Rrëshqitësit e montuar poshtë me pajisje mbyllëse të rregullueshme 3D për t'u akorduar mirë, janë perfekte për t'i dhënë sirtarët tuaj të kuzhinës, sirtarët e banjës dhe pajisjet e zyrës të qetë dhe të heshtur.


  Pajisjet e rrëshqitjes së sirtarëve janë të shkëlqyera për t'u përdorur me sirtarët e kuzhinës, sirtarët e banjës, mobiljet e zyrës dhe pajisjet e dyqaneve si në ambiente rezidenciale ashtu edhe në ato komerciale.


  Ndezje e njëkohshme pranverore dhe mbajtëse e fshehur me top 12
  Ndezje e njëkohshme pranverore dhe mbajtëse e fshehur me top 13

  Rrëshqitësit e sirtarit të mbylljes së butë nën montim janë të destinuara për përdorim me kornizën e fytyrës dhe dollapët pa kornizë dhe trashësinë e materialit deri në ¾ inç dhe hapësirën e kërkuar


  Slides ofrohen në gjatësi 12", 15", 18" dhe 21".

  Ndezje e njëkohshme pranverore dhe mbajtëse e fshehur me top 14  Ndezje e njëkohshme pranverore dhe mbajtëse e fshehur me top 15Ndezje e njëkohshme pranverore dhe mbajtëse e fshehur me top 16

  INSTALLATION DIAGRAM

  Ndezje e njëkohshme pranverore dhe mbajtëse e fshehur me top 17


  Ndezje e njëkohshme pranverore dhe mbajtëse e fshehur me top 18

  Tallsen Hardware tani ka krijuar një zonë industriale moderne standarde ISO 2,500 m², qendër profesionale marketingu 200 m², sallë për përvojën e produktit 500 m², qendër testimi standard EN1935 Europe 200 m² dhe qendër logjistike 1,000 m².


  Ndezje e njëkohshme pranverore dhe mbajtëse e fshehur me top 19


  Ndezje e njëkohshme pranverore dhe mbajtëse e fshehur me top 20


  Ndezje e njëkohshme pranverore dhe mbajtëse e fshehur me top 21Ndezje e njëkohshme pranverore dhe mbajtëse e fshehur me top 22

  Ndezje e njëkohshme pranverore dhe mbajtëse e fshehur me top 23

  Pyetje Dhe Përgjigje:

  Pyetje: Rreth çmimit?

  A: W Ne jemi një fabrikë profesionale, ne mund t'ju japim çmimin ish-fabrika t'ju japim çmimin më të përballueshëm


  Pyetje: Cilësi?

  Përgjigje: Materialet tona janë furnizues të mirënjohur vendas, materialet janë të garantuara dhe ne kemi departamentin më profesional të testimit. Çdo produkt testohet rreptësisht përpara se t'u dorëzohet klientëve.


  Pyetje: Si ndiheni si cilësia e produkteve tona?

  A: Më shumë se 3 vjet.


  Bëhu në kontakt me ne.
  Thjesht lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formularin e kontaktit në mënyrë që ne t'ju dërgojmë një ofertë falas për gamën tonë të gjerë të modeleve
  Ne po përpiqemi vazhdimisht vetëm për të arritur vlerën e klientëve
  Zgjidhjen
  Adresa
  TALLSEN Inovacioni dhe Teknologjia Industriale, Jinwan South Road, ZhaoqingCity, Provinca Guangdong, P. R. Kinë
  Customer service
  detect