loading
Gjurmët e sirtarit të fshehur të mbylljes së sinkronizuar të bulonave 1
Gjurmët e sirtarit të fshehur të mbylljes së sinkronizuar të bulonave 2
Gjurmët e sirtarit të fshehur të mbylljes së sinkronizuar të bulonave 3
Gjurmët e sirtarit të fshehur të mbylljes së sinkronizuar të bulonave 4
Gjurmët e sirtarit të fshehur të mbylljes së sinkronizuar të bulonave 5
Gjurmët e sirtarit të fshehur të mbylljes së sinkronizuar të bulonave 1
Gjurmët e sirtarit të fshehur të mbylljes së sinkronizuar të bulonave 2
Gjurmët e sirtarit të fshehur të mbylljes së sinkronizuar të bulonave 3
Gjurmët e sirtarit të fshehur të mbylljes së sinkronizuar të bulonave 4
Gjurmët e sirtarit të fshehur të mbylljes së sinkronizuar të bulonave 5

Gjurmët e sirtarit të fshehur të mbylljes së sinkronizuar të bulonave

Gjatësia: 270mm-550mm
Logoja: E personalizuar
Paketimi: 4 komplete/karton

  oops ...!

  Nuk ka të dhëna të produktit.

  shkoni në faqen kryesore

  SL4710 Gjurmët e sirtarit të fshehur të mbylljes së sinkronizuar të bulonave


  Gjurmët e sirtarit të fshehur të mbylljes së sinkronizuar të bulonave 6 Zgjerimi i plotë S Rrëshqitjet e sirtarit me mbyllje të butë të sinkronizuara

  Gjurmët e sirtarit të fshehur të mbylljes së sinkronizuar të bulonave 7  Gjurmët e sirtarit të fshehur të mbylljes së sinkronizuar të bulonave 8

  Përshkrimi

  emri:

  SL4710 Gjurmët e sirtarit të fshehur të mbylljes së sinkronizuar të bulonave

  Trashësia e rrëshqitjes

  1.8*1.5*1.0 Mm.

  Trashësia e tabelës anësore:

  normalisht 16 mm ose 18 mm nëse është e nevojshme

  Gjatësia:

  250mm-600mm

  Poshtë, Majtas & Djathtas

  ± 1,5 mm, ± 1,5 mm

  Paketare:

  1 set/çantë polifonike; 10 Komplete/karton

  Kapacitetia:

  30Kështë

  Data e mostrës:

  7-10 ditë

  Kushtet e pagesës:

  30% T/T paraprakisht, bilanc para dërgesës

  Rregullimi i forcës së hapjes:

  +25%


  PRODUCT DETAILS

  SL4710 Gjurmët e sirtarit të fshehur të mbylljes së sinkronizuar të bulonave

  Gjurmët e sirtarit të fshehur të mbylljes së sinkronizuar të bulonave 9


  Gjurmët e sirtarit të fshehur të mbylljes së sinkronizuar të bulonave 10  Ka më shumë në tërësi pse rrëshqitja me mbyllje të butë nën montim është kaq popullor. Jo vetëm sepse rrëshqitjet janë të fshehura mirë duke justifikuar çdo ndërhyrje në pamjen e kuzhinës tuaj apo të ndonjë hapësire tjetër, por edhe për faktin se këto rrëshqitës janë shumë të mira në mbajtjen e peshës.

  Ka një arsye pse në ditët e sotme njerëzit janë më të interesuar për rrëshqitjet e sirtarëve nën montim në vend të atyre tipike.


  Gjurmët e sirtarit të fshehur të mbylljes së sinkronizuar të bulonave 11
  Gjurmët e sirtarit të fshehur të mbylljes së sinkronizuar të bulonave 12  Shumica e njerëzve vendosin të instalojnë rrëshqitëset e sirtarit të montimit në bazë zakonisht për këtë përfitim të mbajtjes së peshës.
  Disa zgjodhën gjithashtu të instalonin rrëshqitjet e sirtarit everbilt nën montim pasi është një tjetër opsion klasik që ofron rregullim të lehtë si dhe lehtësira për mbajtjen e peshës. Një shembull tjetër i tillë janë rrëshqitjet e sirtarit nën montim të barit. Dhe në këtë shënim, le të vazhdojmë drejt udhëzuesit aktual.


  Gjurmët e sirtarit të fshehur të mbylljes së sinkronizuar të bulonave 13  Gjurmët e sirtarit të fshehur të mbylljes së sinkronizuar të bulonave 14Gjurmët e sirtarit të fshehur të mbylljes së sinkronizuar të bulonave 15

  INSTALLATION DIAGRAM

  Gjurmët e sirtarit të fshehur të mbylljes së sinkronizuar të bulonave 16


  Gjurmët e sirtarit të fshehur të mbylljes së sinkronizuar të bulonave 17


  Me integrimin e marketingut ERP, CRM dhe E-commerce O2O, Tallsen u shërben blerësve dhe përdoruesve të ndryshëm mbi 87 vende dhe zona anembanë globit. Tallsen synon të ndërtojë një markë standarde mbarëbotërore në fushën e mobiljeve dhe aksesorëve harduerikë në të ardhmen.  Gjurmët e sirtarit të fshehur të mbylljes së sinkronizuar të bulonave 18


  Gjurmët e sirtarit të fshehur të mbylljes së sinkronizuar të bulonave 19


  Gjurmët e sirtarit të fshehur të mbylljes së sinkronizuar të bulonave 20Gjurmët e sirtarit të fshehur të mbylljes së sinkronizuar të bulonave 21

  Gjurmët e sirtarit të fshehur të mbylljes së sinkronizuar të bulonave 22

  Pyetje Dhe Përgjigje:

  Shumica e njerëzve vendosin të instalojnë rrëshqitëset e sirtarit të montimit në bazë zakonisht për këtë përfitim të mbajtjes së peshës. Disa zgjodhën gjithashtu të instalonin rrëshqitjet e sirtarit everbilt nën montim pasi është një tjetër opsion klasik që ofron rregullim të lehtë si dhe lehtësira për mbajtjen e peshës. Një shembull tjetër i tillë janë rrëshqitjet e sirtarit nën montim të barit. Dhe në këtë shënim, le të vazhdojmë drejt udhëzuesit aktual.


  Bëhu në kontakt me ne.
  Thjesht lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formularin e kontaktit në mënyrë që ne t'ju dërgojmë një ofertë falas për gamën tonë të gjerë të modeleve
  Ne po përpiqemi vazhdimisht vetëm për të arritur vlerën e klientëve
  Zgjidhjen
  Adresa
  TALLSEN Inovacioni dhe Teknologjia Industriale, Jinwan South Road, ZhaoqingCity, Provinca Guangdong, P. R. Kinë
  Customer service
  detect