loading
Binarët e sirtarit të montimit të poshtëm me mbyllje sinkrone të bulonave 1
Binarët e sirtarit të montimit të poshtëm me mbyllje sinkrone të bulonave 2
Binarët e sirtarit të montimit të poshtëm me mbyllje sinkrone të bulonave 3
Binarët e sirtarit të montimit të poshtëm me mbyllje sinkrone të bulonave 4
Binarët e sirtarit të montimit të poshtëm me mbyllje sinkrone të bulonave 5
Binarët e sirtarit të montimit të poshtëm me mbyllje sinkrone të bulonave 6
Binarët e sirtarit të montimit të poshtëm me mbyllje sinkrone të bulonave 7
Binarët e sirtarit të montimit të poshtëm me mbyllje sinkrone të bulonave 1
Binarët e sirtarit të montimit të poshtëm me mbyllje sinkrone të bulonave 2
Binarët e sirtarit të montimit të poshtëm me mbyllje sinkrone të bulonave 3
Binarët e sirtarit të montimit të poshtëm me mbyllje sinkrone të bulonave 4
Binarët e sirtarit të montimit të poshtëm me mbyllje sinkrone të bulonave 5
Binarët e sirtarit të montimit të poshtëm me mbyllje sinkrone të bulonave 6
Binarët e sirtarit të montimit të poshtëm me mbyllje sinkrone të bulonave 7

Binarët e sirtarit të montimit të poshtëm me mbyllje sinkrone të bulonave

Gjatësia: 270mm-550mm
Logoja: E personalizuar
Paketimi: 4 komplete/karton

  oops ...!

  Nuk ka të dhëna të produktit.

  shkoni në faqen kryesore

  SL4710 Binarët e sirtarit të sirtarit me kyçje sinkron me bulona në fund


  Binarët e sirtarit të montimit të poshtëm me mbyllje sinkrone të bulonave 8 Zgjerimi i plotë S Rrëshqitjet e sirtarit me mbyllje të butë të sinkronizuara

  Binarët e sirtarit të montimit të poshtëm me mbyllje sinkrone të bulonave 9  Binarët e sirtarit të montimit të poshtëm me mbyllje sinkrone të bulonave 10

  Përshkrimi

  emri:

  SL4710 Binarët e sirtarit të sirtarit me kyçje sinkron me bulona në fund

  Trashësia e rrëshqitjes

  1.8*1.5*1.0 Mm.

  Trashësia e tabelës anësore:

  normalisht 16 mm ose 18 mm nëse është e nevojshme

  Gjatësia:

  250mm-600mm

  Poshtë, Majtas & Djathtas

  ± 1,5 mm, ± 1,5 mm

  Paketare:

  1 set/çantë polifonike; 10 Komplete/karton

  Kapacitetia:

  30Kështë

  Data e mostrës:

  7-10 ditë

  Kushtet e pagesës:

  30% T/T paraprakisht, bilanc para dërgesës

  Rregullimi i forcës së hapjes:

  +25%


  PRODUCT DETAILS

  SL4710 Binarët e sirtarit të sirtarit me kyçje sinkron me bulona në fund

  Binarët e sirtarit të montimit të poshtëm me mbyllje sinkrone të bulonave 11


  Binarët e sirtarit të montimit të poshtëm me mbyllje sinkrone të bulonave 12  Thellësia më e zakonshme e kabinetit të kuzhinës është 24" Nëse thellësia e kabinetit tuaj është 24", atëherë ne do të rekomandonim rrëshqitje me gjatësi 21". Si rregull, Tallsen rekomandon zgjedhjen e rrëshqitjeve që janë 3" më pak se thellësia e kabinetit.

  Me funksionin e mbylljes automatike të tamponit, tërhiqeni pa probleme për të arritur efektin e heshtjes


  Binarët e sirtarit të montimit të poshtëm me mbyllje sinkrone të bulonave 13
  Binarët e sirtarit të montimit të poshtëm me mbyllje sinkrone të bulonave 14

  Këto rrëshqitje nën montim janë të disponueshme në madhësi të ndryshme për të përshtatur dollapët dhe kutitë e sirtarëve me thellësi të ndryshme.


  Diapozitivat tona të montimit janë të profilit të ulët, por të mbushura me veçori të brendshme që sjellin më të mirën nga dollapët tuaj. Shijoni hapjen dhe mbylljen më të qetë duke parandaluar përplasjet e dëmshme ose shkatërruese.
  Binarët e sirtarit të montimit të poshtëm me mbyllje sinkrone të bulonave 15  Binarët e sirtarit të montimit të poshtëm me mbyllje sinkrone të bulonave 16Binarët e sirtarit të montimit të poshtëm me mbyllje sinkrone të bulonave 17

  INSTALLATION DIAGRAM

  Binarët e sirtarit të montimit të poshtëm me mbyllje sinkrone të bulonave 18


  Binarët e sirtarit të montimit të poshtëm me mbyllje sinkrone të bulonave 19


  Me integrimin e marketingut ERP, CRM dhe E-commerce O2O, Tallsen u shërben blerësve dhe përdoruesve të ndryshëm mbi 87 vende dhe zona anembanë globit. Tallsen synon të ndërtojë një markë standarde mbarëbotërore në fushën e mobiljeve dhe aksesorëve harduerikë në të ardhmen.  Binarët e sirtarit të montimit të poshtëm me mbyllje sinkrone të bulonave 20


  Binarët e sirtarit të montimit të poshtëm me mbyllje sinkrone të bulonave 21


  Binarët e sirtarit të montimit të poshtëm me mbyllje sinkrone të bulonave 22Binarët e sirtarit të montimit të poshtëm me mbyllje sinkrone të bulonave 23

  Binarët e sirtarit të montimit të poshtëm me mbyllje sinkrone të bulonave 24

  Pyetje Dhe Përgjigje:

  Pyetje: Rreth çmimit?

  A: W Ne jemi një fabrikë profesionale, ne mund t'ju japim çmimin ish-fabrika t'ju japim çmimin më të përballueshëm


  Pyetje: Cilësi?

  Përgjigje: Materialet tona janë furnizues të mirënjohur vendas, materialet janë të garantuara dhe ne kemi departamentin më profesional të testimit. Çdo produkt testohet rreptësisht përpara se t'u dorëzohet klientëve.


  Pyetje: Si ndiheni si cilësia e produkteve tona?

  A: Më shumë se 3 vjet.


  Bëhu në kontakt me ne.
  Thjesht lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formularin e kontaktit në mënyrë që ne t'ju dërgojmë një ofertë falas për gamën tonë të gjerë të modeleve
  Ne po përpiqemi vazhdimisht vetëm për të arritur vlerën e klientëve
  Zgjidhjen
  Adresa
  TALLSEN Inovacioni dhe Teknologjia Industriale, Jinwan South Road, ZhaoqingCity, Provinca Guangdong, P. R. Kinë
  Customer service
  detect