loading
Kanali i fshehur i sirtarit me kunj sinkron 1
Kanali i fshehur i sirtarit me kunj sinkron 2
Kanali i fshehur i sirtarit me kunj sinkron 3
Kanali i fshehur i sirtarit me kunj sinkron 4
Kanali i fshehur i sirtarit me kunj sinkron 5
Kanali i fshehur i sirtarit me kunj sinkron 6
Kanali i fshehur i sirtarit me kunj sinkron 1
Kanali i fshehur i sirtarit me kunj sinkron 2
Kanali i fshehur i sirtarit me kunj sinkron 3
Kanali i fshehur i sirtarit me kunj sinkron 4
Kanali i fshehur i sirtarit me kunj sinkron 5
Kanali i fshehur i sirtarit me kunj sinkron 6

Kanali i fshehur i sirtarit me kunj sinkron

Gjatësia: 270mm-550mm
Logoja: E personalizuar
Paketimi: 4 komplete/karton

  oops ...!

  Nuk ka të dhëna të produktit.

  shkoni në faqen kryesore

  Kanali i fshehur i sirtarit me kunj sinkron SL4710


  Kanali i fshehur i sirtarit me kunj sinkron 7 Zgjerimi i plotë S Rrëshqitjet e sirtarit me mbyllje të butë të sinkronizuara

  Kanali i fshehur i sirtarit me kunj sinkron 8  Kanali i fshehur i sirtarit me kunj sinkron 9

  Përshkrimi

  emri:

  Kanali i fshehur i sirtarit me kunj sinkron SL4710

  Trashësia e rrëshqitjes

  1.8*1.5*1.0 Mm.

  Trashësia e tabelës anësore:

  normalisht 16 mm ose 18 mm nëse është e nevojshme

  Gjatësia:

  250mm-600mm

  Poshtë, Majtas & Djathtas

  ± 1,5 mm, ± 1,5 mm

  Paketare:

  1 set/çantë polifonike; 10 Komplete/karton

  Kapacitetia:

  30Kështë

  Data e mostrës:

  7-10 ditë

  Kushtet e pagesës:

  30% T/T paraprakisht, bilanc para dërgesës

  Rregullimi i forcës së hapjes:

  +25%


  PRODUCT DETAILS

  Kanali i fshehur i sirtarit me kunj sinkron SL4710

  Kanali i fshehur i sirtarit me kunj sinkron 10


  Kanali i fshehur i sirtarit me kunj sinkron 11

  Përdorni një bashkim pjesësh figure për të prerë dy pika. Skaji i gjatë i prerjeve duhet të rrafshohet me pjesën e poshtme të sirtarit.


  Ndërmjet kllapës së përparme dhe pikës së pasme të sirtarit, vendosni rrëshqitjen e majtë. Duhet të shënoni vendndodhjen e kunjit në pjesën e pasme të rrëshqitjes së sirtarit. Këtu duhet të shpohet një vrimë. Bëni të njëjtën gjë edhe për rrëshqitjen në anën e djathtë.

  Kanali i fshehur i sirtarit me kunj sinkron 12
  Kanali i fshehur i sirtarit me kunj sinkron 13

  Më pas për rrëshqitjet e sirtarit të rulit, duhet të përdorni një shpuese çerek inç dhe të krijoni vrima.  Duhet të jetë mjaft i cekët për t'i mbajtur kunjat në pozicionin e shënuar në pjesën e pasme të sirtarit.
  Kanali i fshehur i sirtarit me kunj sinkron 14  Kanali i fshehur i sirtarit me kunj sinkron 15Kanali i fshehur i sirtarit me kunj sinkron 16

  INSTALLATION DIAGRAM

  Kanali i fshehur i sirtarit me kunj sinkron 17


  Kanali i fshehur i sirtarit me kunj sinkron 18

  TALLSEN është një kompani e disa njerëzve që punojnë më mirë në industri, të cilët u mblodhën për të përhapur idenë, përvojën dhe ndarjen e historisë së tyre gjatë punës, te njerëzit që janë të etur për përmirësimin e shtëpisë, mbështetjen DIY dhe mjetet miqësore me ekspertizën.


  Kanali i fshehur i sirtarit me kunj sinkron 19


  Kanali i fshehur i sirtarit me kunj sinkron 20


  Kanali i fshehur i sirtarit me kunj sinkron 21Kanali i fshehur i sirtarit me kunj sinkron 22

  Kanali i fshehur i sirtarit me kunj sinkron 23

  Pyetje Dhe Përgjigje:

  Përdorni një bashkim pjesësh figure për të prerë dy pika. Skaji i gjatë i prerjeve duhet të rrafshohet me pjesën e poshtme të sirtarit. Ndërmjet kllapës së përparme dhe pikës së pasme të sirtarit, vendosni rrëshqitjen e majtë. Duhet të shënoni vendndodhjen e kunjit në pjesën e pasme të rrëshqitjes së sirtarit. Këtu duhet të shpohet një vrimë. Bëni të njëjtën gjë edhe për rrëshqitjen në anën e djathtë.

  Më pas për rrëshqitjet e sirtarit të rulit, duhet të përdorni një shpuese çerek inç dhe të krijoni vrima. Duhet të jetë mjaft i cekët për t'i mbajtur kunjat në pozicionin e shënuar në pjesën e pasme të sirtarit.


  Bëhu në kontakt me ne.
  Thjesht lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formularin e kontaktit në mënyrë që ne t'ju dërgojmë një ofertë falas për gamën tonë të gjerë të modeleve
  Ne po përpiqemi vazhdimisht vetëm për të arritur vlerën e klientëve
  Zgjidhjen
  Adresa
  TALLSEN Inovacioni dhe Teknologjia Industriale, Jinwan South Road, ZhaoqingCity, Provinca Guangdong, P. R. Kinë
  Customer service
  detect