loading
Këmba mesjetare e divanit 4 inç kundër rrëshqitjes 1
Këmba mesjetare e divanit 4 inç kundër rrëshqitjes 2
Këmba mesjetare e divanit 4 inç kundër rrëshqitjes 3
Këmba mesjetare e divanit 4 inç kundër rrëshqitjes 4
Këmba mesjetare e divanit 4 inç kundër rrëshqitjes 5
Këmba mesjetare e divanit 4 inç kundër rrëshqitjes 1
Këmba mesjetare e divanit 4 inç kundër rrëshqitjes 2
Këmba mesjetare e divanit 4 inç kundër rrëshqitjes 3
Këmba mesjetare e divanit 4 inç kundër rrëshqitjes 4
Këmba mesjetare e divanit 4 inç kundër rrëshqitjes 5

Këmba mesjetare e divanit 4 inç kundër rrëshqitjes

Pesha: 185g/205g/225g/250g
Paketimi:1 copë/çantë; 60 copë/Karton
MOQ:1800PCS

  oops ...!

  Nuk ka të dhëna të produktit.

  shkoni në faqen kryesore

  FE8040 Këmba mesjetare e divanit kundër rrëshqitjes 4 inç

  Këmba mesjetare e divanit 4 inç kundër rrëshqitjes 6


  FURNITURE LEG

  Këmba mesjetare e divanit 4 inç kundër rrëshqitjes 7

  Këmba mesjetare e divanit 4 inç kundër rrëshqitjes 8

  Përshkrimi

  Emri::

  FE8040 Këmba mesjetare e divanit kundër rrëshqitjes 4 inç

  Lloji:

  Mobilje me tre këmbë Këmbë tavoline

  Lartësia:

  10cm /13cm /15cm /17cm

  Peshë :

  185g/205g/225g/250g

  Paketare:

  1 copë/çantë; 60 copë/Karton

  MOQ:

  1800PCS

  finlandez:

  E zezë mat, krom, titan, pistoletë e zezë


  PRODUCT DETAILS

  FE8040 Këmba mesjetare e divanit kundër rrëshqitjes 4 inç. Çdo paketë përfshin 4 këmbë mobiljesh dhe 16 vida. Thjesht shtrëngoni vidhat. E bën instalimin të lehtë Këmba mesjetare e divanit 4 inç kundër rrëshqitjes 9
  Këmba mesjetare e divanit 4 inç kundër rrëshqitjes 10 Lartësia totale: 4"/ 10 cm; Vini me vrima të shpuara paraprakisht dhe vida montimi, kështu që është i përshtatshëm për ju për ta instaluar.
  Këmbët zëvendësuese janë të përshtatshme për të gjitha llojet e mobiljeve dhe mund të përdoren si këmbët e divanit, këmbët e krevatit, këmbët e tavolinës së kafesë, këmbët e tavolinës, këmbët e banakut, këmbët e garderobës, këmbët e televizorit, këmbët e kabinetit, këmbët e tavolinës së veshjes, këmbët mbështetëse për këmbë, ose ndonjë stil mesjetar ose modern Këmbët e mobiljeve. Këmba mesjetare e divanit 4 inç kundër rrëshqitjes 11

  Këmba mesjetare e divanit 4 inç kundër rrëshqitjes 12


  INSTALLATION DIAGRAM

  Këmba mesjetare e divanit 4 inç kundër rrëshqitjes 13

  Këmba mesjetare e divanit 4 inç kundër rrëshqitjes 14

  Tallsen u themelua në 1993 në Kinë për të frymëzuar njerëzit që të shkëlqejnë personalitetin e tyre në dhomën e ndenjes.Duke shtuar pajisje lozonjare, elegante dhe të ndritshme në mobiljet tuaja, ne duam t'ju frymëzojmë për të sjellë personalitetin në hapësira që ka më shumë rëndësi - shtëpia juaj.

  Këmba mesjetare e divanit 4 inç kundër rrëshqitjes 15

  Këmba mesjetare e divanit 4 inç kundër rrëshqitjes 16

  Këmba mesjetare e divanit 4 inç kundër rrëshqitjes 17

  Këmba mesjetare e divanit 4 inç kundër rrëshqitjes 18

  Këmba mesjetare e divanit 4 inç kundër rrëshqitjes 19

  Këmba mesjetare e divanit 4 inç kundër rrëshqitjes 20


  FAQ

  Q1: Çfarë është paketimi?

  A: Paletë, kuti kompensatë, ose bazuar në kërkesën tuaj.


  Q2: Cilat janë kushtet tuaja të çmimeve?
  WINSTAR: Normalisht FOB (falas në bord) për një kontejner, CIF (sigurimi i kostos dhe transporti i mallrave), çmimi EXW për LCL


  Q3: A ofroni shërbim OEM?

  A: Po, ne kemi një ekip të klasit të parë dhe mund të dizajnojmë sipas kërkesës tuaj. Ne gjithashtu mund të printojmë LOGO të kompanisë suaj sipas kërkesave tuaja.  Bëhu në kontakt me ne.
  Thjesht lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formularin e kontaktit në mënyrë që ne t'ju dërgojmë një ofertë falas për gamën tonë të gjerë të modeleve
  Ne po përpiqemi vazhdimisht vetëm për të arritur vlerën e klientëve
  Zgjidhjen
  Adresa
  TALLSEN Inovacioni dhe Teknologjia Industriale, Jinwan South Road, ZhaoqingCity, Provinca Guangdong, P. R. Kinë
  Customer service
  detect