loading
Mobilje Metal Ngjyrë Ari Këmbë Për Stand TV 1
Mobilje Metal Ngjyrë Ari Këmbë Për Stand TV 2
Mobilje Metal Ngjyrë Ari Këmbë Për Stand TV 3
Mobilje Metal Ngjyrë Ari Këmbë Për Stand TV 4
Mobilje Metal Ngjyrë Ari Këmbë Për Stand TV 5
Mobilje Metal Ngjyrë Ari Këmbë Për Stand TV 1
Mobilje Metal Ngjyrë Ari Këmbë Për Stand TV 2
Mobilje Metal Ngjyrë Ari Këmbë Për Stand TV 3
Mobilje Metal Ngjyrë Ari Këmbë Për Stand TV 4
Mobilje Metal Ngjyrë Ari Këmbë Për Stand TV 5

Mobilje Metal Ngjyrë Ari Këmbë Për Stand TV

Pesha: 185g/205g/225g/250g
Paketimi:1 copë/çantë; 60 copë/Karton
MOQ:1800PCS

  oops ...!

  Nuk ka të dhëna të produktit.

  shkoni në faqen kryesore

  FE8040 Këmbë mobiljesh metalike ngjyrë ari për stendë TV


  Mobilje Metal Ngjyrë Ari Këmbë Për Stand TV 6


  FURNITURE LEG

  Mobilje Metal Ngjyrë Ari Këmbë Për Stand TV 7

  Mobilje Metal Ngjyrë Ari Këmbë Për Stand TV 8

  Përshkrimi

  Emri::

  FE8040 Këmbë mobiljesh metalike ngjyrë ari për stendë TV

  Lloji:

  Mobilje me tre këmbë Këmbë tavoline

  Lartësia:

  10cm /13cm /15cm /17cm

  Peshë :

  185g/205g/225g/250g

  Paketare:

  1 copë/çantë; 60 copë/Karton

  MOQ:

  1800PCS

  finlandez:

  E zezë mat, krom, titan, pistoletë e zezë


  PRODUCT DETAILS

  FE8040 Këmbët e mobiljeve metalike me ngjyrë të artë për stendë TV: 4 copë x Këmbë mobiljesh + 16 copë x vida montimi. Mobilje Metal Ngjyrë Ari Këmbë Për Stand TV 9
  Mobilje Metal Ngjyrë Ari Këmbë Për Stand TV 10 Lartësia totale: 4"/ 10 cm; Vini me vrima të shpuara paraprakisht dhe vida montimi, kështu që është i përshtatshëm për ju për ta instaluar.
  Ndërtuar nga hekuri me fortësi të lartë me aftësi mbajtëse të fortë, të qëndrueshme dhe të qëndrueshme, përafërsisht, 300 lbs/135 kg për këmbë. Mobilje Metal Ngjyrë Ari Këmbë Për Stand TV 11

  Mobilje Metal Ngjyrë Ari Këmbë Për Stand TV 12


  INSTALLATION DIAGRAM

  Mobilje Metal Ngjyrë Ari Këmbë Për Stand TV 13

  Mobilje Metal Ngjyrë Ari Këmbë Për Stand TV 14

  Tallsen u themelua në 1993 në Kinë për të frymëzuar njerëzit që të shkëlqejnë personalitetin e tyre në dhomën e ndenjes.Duke shtuar pajisje lozonjare, elegante dhe të ndritshme në mobiljet tuaja, ne duam t'ju frymëzojmë për të sjellë personalitetin në hapësira që ka më shumë rëndësi - shtëpia juaj.

  Mobilje Metal Ngjyrë Ari Këmbë Për Stand TV 15

  Mobilje Metal Ngjyrë Ari Këmbë Për Stand TV 16

  Mobilje Metal Ngjyrë Ari Këmbë Për Stand TV 17

  Mobilje Metal Ngjyrë Ari Këmbë Për Stand TV 18

  Mobilje Metal Ngjyrë Ari Këmbë Për Stand TV 19

  Mobilje Metal Ngjyrë Ari Këmbë Për Stand TV 20


  FAQ

  Q1: Çfarë është paketimi?

  A: Paletë, kuti kompensatë, ose bazuar në kërkesën tuaj.


  Q2: Cilat janë kushtet tuaja të çmimeve?
  WINSTAR: Normalisht FOB (falas në bord) për një kontejner, CIF (sigurimi i kostos dhe transporti i mallrave), çmimi EXW për LCL


  Q3: A ofroni shërbim OEM?

  A: Po, ne kemi një ekip të klasit të parë dhe mund të dizajnojmë sipas kërkesës tuaj. Ne gjithashtu mund të printojmë LOGO të kompanisë suaj sipas kërkesave tuaja.  Bëhu në kontakt me ne.
  Thjesht lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formularin e kontaktit në mënyrë që ne t'ju dërgojmë një ofertë falas për gamën tonë të gjerë të modeleve
  Ne po përpiqemi vazhdimisht vetëm për të arritur vlerën e klientëve
  Zgjidhjen
  Adresa
  TALLSEN Inovacioni dhe Teknologjia Industriale, Jinwan South Road, ZhaoqingCity, Provinca Guangdong, P. R. Kinë
  Customer service
  detect