loading
Këmbë tavoline të qëndrueshme të rregullueshme 28 inç 1
Këmbë tavoline të qëndrueshme të rregullueshme 28 inç 2
Këmbë tavoline të qëndrueshme të rregullueshme 28 inç 3
Këmbë tavoline të qëndrueshme të rregullueshme 28 inç 4
Këmbë tavoline të qëndrueshme të rregullueshme 28 inç 5
Këmbë tavoline të qëndrueshme të rregullueshme 28 inç 6
Këmbë tavoline të qëndrueshme të rregullueshme 28 inç 1
Këmbë tavoline të qëndrueshme të rregullueshme 28 inç 2
Këmbë tavoline të qëndrueshme të rregullueshme 28 inç 3
Këmbë tavoline të qëndrueshme të rregullueshme 28 inç 4
Këmbë tavoline të qëndrueshme të rregullueshme 28 inç 5
Këmbë tavoline të qëndrueshme të rregullueshme 28 inç 6

Këmbë tavoline të qëndrueshme të rregullueshme 28 inç

Paketimi: 4 copë/CATON
MOQ:200 PCS
Data e mostrës: 7--10 ditë
Data e dorëzimit: 15-30 ditë pasi kemi marrë depozitën tuaj

  oops ...!

  Nuk ka të dhëna të produktit.

  shkoni në faqen kryesore

  Këmbë tavoline të qëndrueshme të rregullueshme 28 inç


  Këmbë tavoline të qëndrueshme të rregullueshme 28 inç 7


  FURNITURE LEG

  Këmbë tavoline të qëndrueshme të rregullueshme 28 inç 8

  Këmbë tavoline të qëndrueshme të rregullueshme 28 inç 9

  Përshkrimi

  Emri::

  FE8200 Këmbë tavoline të qëndrueshme të rregullueshme 28 inç

  Lloji:

  Këmbë mobiljesh me bazë alumini bisht peshku

  Materia:

  Hekur me Baze Alumini

  Lartësia:

  Φ60*710mm, 820mm, 870mm, 1100mm

  finlandez:

  Veshje me krom, llak i zi, i bardhë, gri argjendi, nikel, krom, nikel i krehur, spërkatës argjendi

  Paketare:

  4 PCS/CATON

  MOQ:

  500 PCS

  Data e mostrës:

  7-10 ditë

  Data e dorëzimit:

  15-30 ditë pasi kemi marrë depozitën tuaj

  Kushtet e pagesës:

  30% T/T paraprakisht, bilanc para dërgesës


  PRODUCT DETAILS

  FE8200 Këmbë tavoline të qëndrueshme të rregullueshme 28 inç

  Prodhuar me material të qëndrueshëm. Ju mund të bëni vetë tavolinën tuaj të zyrës, tavolinën e kafesë, tryezën e ngrënies, tavolinën e kuzhinës ose mobilje të tjera me këto këmbë, duke i bërë ato në stilin tuaj.


  Këmbë tavoline të qëndrueshme të rregullueshme 28 inç 10
  Këmbë tavoline të qëndrueshme të rregullueshme 28 inç 11

  Këmbët e tavolinës së tavolinës metalike të rregullueshme 28 inç janë të mbështjella në mënyrë të pavarur dhe të paketuara me kujdes për të shmangur gërvishtjet, gjë që mund t'u sigurojë klientëve produkte me cilësi të lartë.  Mbështjellësi prej materiali të qëndrueshëm që siguron përdorim afatgjatë. Sipërfaqja e ashpër rrit fërkimin duke e bërë atë më të qëndrueshme


  Këmbë tavoline të qëndrueshme të rregullueshme 28 inç 12

  Këmbë tavoline të qëndrueshme të rregullueshme 28 inç 13


  INSTALLATION DIAGRAM


  Këmbë tavoline të qëndrueshme të rregullueshme 28 inç 14Këmbë tavoline të qëndrueshme të rregullueshme 28 inç 15

  Hardware Tallsen ka një përzgjedhje të gjerë të këmbëve tavoline prej çeliku të pandryshkshëm, këmbëve metalike të tavolinës dhe bazave të tavolinës për aplikime komerciale kërkuese në kujdesin shëndetësor, shërbimet e ushqimit dhe mjedise të vështira, duke përfshirë zonat e jashtme. Shumë dizajne kuzhine kanë zona graniti të varur dhe ato duhet të mbështeten. Bazat dhe këmbët tona kanë pllaka të mëdha të sipërme për të mbështetur sipërfaqen.

  Këmbë tavoline të qëndrueshme të rregullueshme 28 inç 16

  Këmbë tavoline të qëndrueshme të rregullueshme 28 inç 17

  Këmbë tavoline të qëndrueshme të rregullueshme 28 inç 18

  Këmbë tavoline të qëndrueshme të rregullueshme 28 inç 19

  Këmbë tavoline të qëndrueshme të rregullueshme 28 inç 20

  Këmbë tavoline të qëndrueshme të rregullueshme 28 inç 21


  FAQ

  Stilet e këmbëve janë çelësi jo vetëm për pamjen dhe funksionalitetin e pjesëve, por ato mund të përdoren gjithashtu për të identifikuar me sukses shumë lloje të mobiljeve antike. Këmbët e mobiljeve mund të japin të dhëna se kur është prodhuar një pjesë, veçanërisht kur merret parasysh se si ato përdoren në lidhje me stilet e këmbëve.


  Mësoni më shumë rreth një numri shembujsh të ndryshëm të stileve të këmbëve të zhvilluara si në Evropë ashtu edhe në Shtetet e Bashkuara nga periudha e Rilindjes deri në periudhën e Perandorisë. Lidhjet brenda çdo përshkrimi çojnë në më shumë informacion mbi stilet, periudhat dhe llojet e mobiljeve antike.  Bëhu në kontakt me ne.
  Thjesht lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formularin e kontaktit në mënyrë që ne t'ju dërgojmë një ofertë falas për gamën tonë të gjerë të modeleve
  Ne po përpiqemi vazhdimisht vetëm për të arritur vlerën e klientëve
  Zgjidhjen
  Adresa
  TALLSEN Inovacioni dhe Teknologjia Industriale, Jinwan South Road, ZhaoqingCity, Provinca Guangdong, P. R. Kinë
  Customer service
  detect