loading
Këmbët e tavolinës së kompjuterit me cilindra të rregullueshme 1
Këmbët e tavolinës së kompjuterit me cilindra të rregullueshme 2
Këmbët e tavolinës së kompjuterit me cilindra të rregullueshme 3
Këmbët e tavolinës së kompjuterit me cilindra të rregullueshme 4
Këmbët e tavolinës së kompjuterit me cilindra të rregullueshme 5
Këmbët e tavolinës së kompjuterit me cilindra të rregullueshme 6
Këmbët e tavolinës së kompjuterit me cilindra të rregullueshme 1
Këmbët e tavolinës së kompjuterit me cilindra të rregullueshme 2
Këmbët e tavolinës së kompjuterit me cilindra të rregullueshme 3
Këmbët e tavolinës së kompjuterit me cilindra të rregullueshme 4
Këmbët e tavolinës së kompjuterit me cilindra të rregullueshme 5
Këmbët e tavolinës së kompjuterit me cilindra të rregullueshme 6

Këmbët e tavolinës së kompjuterit me cilindra të rregullueshme

Paketimi: 4 copë/CATON
MOQ:200 PCS
Data e mostrës: 7--10 ditë
Data e dorëzimit: 15-30 ditë pasi kemi marrë depozitën tuaj

  oops ...!

  Nuk ka të dhëna të produktit.

  shkoni në faqen kryesore

  Këmbët e tavolinës së kompjuterit me cilindra të rregullueshme


  Këmbët e tavolinës së kompjuterit me cilindra të rregullueshme 7


  FURNITURE LEG

  Këmbët e tavolinës së kompjuterit me cilindra të rregullueshme 8

  Këmbët e tavolinës së kompjuterit me cilindra të rregullueshme 9

  Përshkrimi

  Emri::

  FE8200 Këmbët e tavolinës së kompjuterit me cilindra të rregullueshme

  Lloji:

  Këmbë mobiljesh me bazë alumini bisht peshku

  Materia:

  Hekur me Baze Alumini

  Lartësia:

  Φ60*710mm, 820mm, 870mm, 1100mm

  finlandez:

  Veshje me krom, llak i zi, i bardhë, gri argjendi, nikel, krom, nikel i krehur, spërkatës argjendi

  Paketare:

  4 PCS/CATON

  MOQ:

  500 PCS

  Data e mostrës:

  7-10 ditë

  Data e dorëzimit:

  15-30 ditë pasi kemi marrë depozitën tuaj

  Kushtet e pagesës:

  30% T/T paraprakisht, bilanc para dërgesës


  PRODUCT DETAILS

  Këmbët e tavolinës kompjuterike me cilindra të rregullueshme FE8200 Gjëja e parë që duhet ta kemi të qartë nëse nuk ka standard të saktë të industrisë për lartësinë e tavolinës. Megjithëse shumica e kompanive prodhojnë tabela me lartësi mesatare, këto zakonisht varen nga tre gjëra:

  Këmbët e tavolinës së kompjuterit me cilindra të rregullueshme 10
  Këmbët e tavolinës së kompjuterit me cilindra të rregullueshme 11  Përvoja e tyre praktike se cila duhet të jetë lartësia optimale;

  Lartësia mesatare e tavolinave dhe karrigeve që zakonisht shiten në vendin e tyre; Ose

  Praktika që është ndjekur në kompaninë e caktuar  Për shkak të kësaj, nuk ka lartësi absolute në të cilën duhet të arrijë tavolina juaj. Por ashtu si disa kompani të tjera në mbarë botën, ne kemi zbuluar se tavolinat më të mira janë më funksionale. Ata bëjnë atë që ju dëshironi që ata të bëjnë mirë, dhe ende arrijnë të duken mirë ndërsa e bëjnë atë.

  Këmbët e tavolinës së kompjuterit me cilindra të rregullueshme 12

  Këmbët e tavolinës së kompjuterit me cilindra të rregullueshme 13


  INSTALLATION DIAGRAM


  Këmbët e tavolinës së kompjuterit me cilindra të rregullueshme 14Këmbët e tavolinës së kompjuterit me cilindra të rregullueshme 15

  Për të garantuar plotësisht performancën e besueshme dhe jetëgjatësinë e shërbimit, Tallsen Hardware merr standardin gjerman të prodhimit si udhëzues, në mënyrë rigoroze në përputhje me standardin evropian EN1935. Mentesha ngarkon 7,5 kg mbi 50,000 testin e qëndrueshmërisë së cikleve; Rrëshqitja e sirtarit, rrëshqitja nën montim ose kutia e sirtarit metalik ngarkon 35 kg mbi 50,000 cikle testi të qëndrueshmërisë; Testi kundër korrozionit me forcë të lartë, testi i spërkatjes neutrale të kripës 48-orëshe me 9 nivele dhe testi i integruar i ngurtësisë së komponentëve janë të gjitha në përputhje me standardet ndërkombëtare. Është përmes një testi kaq gjithëpërfshirës të cilësisë, funksionit dhe jetëgjatësisë që Tallsen furnizohet i sigurt dhe produkte superiore për klientët tanë.

  Këmbët e tavolinës së kompjuterit me cilindra të rregullueshme 16

  Këmbët e tavolinës së kompjuterit me cilindra të rregullueshme 17

  Këmbët e tavolinës së kompjuterit me cilindra të rregullueshme 18

  Këmbët e tavolinës së kompjuterit me cilindra të rregullueshme 19

  Këmbët e tavolinës së kompjuterit me cilindra të rregullueshme 20

  Këmbët e tavolinës së kompjuterit me cilindra të rregullueshme 21


  FAQ


  Dhe nga ajo që kemi mësuar, një pjesë e madhe e kryerjes së mirë të asaj pune është të jesh lartësia e duhur për përdorim dhe estetikë. Pra, nga përvoja jonë praktike, ne do të ndajmë ato që mendojmë se janë lartësi të mëdha për lloje të ndryshme tavolina.

  Thënë kështu, në llogaritjen e lartësisë suaj optimale të tryezës, duhet të mbani parasysh dy gjëra.

  • Nëse po përpiqeni të merrni një ide nga një matje, sigurohuni që po e bëni siç duhet. Matjet standarde të tabelës merren nga dyshemeja në krye të tabelës. Kjo do të thotë nëse keni një tavolinë 2" dhe synoni për 30", mund t'ju duhet të hiqni 2" nga këmbët tuaja të tavolinës.

  • Ju gjithashtu duhet të merrni parasysh lartësinë e karriges. Lartësitë standarde të karriges merren nga këmbët e karriges deri në majë të sipërfaqes së ndenjësisë, jo nga pjesa e pasme ose mbështetëse e krahëve (përveç nëse planifikoni t'i rrëshqitni plotësisht karriget nën tavolinë). Nëse keni një tavolinë me një majë të trashë ose banak të varur, mund t'ju duhet të merrni parasysh një lartësi më të ulët të karriges. Është një ide e mirë të lini rreth 7" midis sediljes së krahut ose karriges dhe pjesës së poshtme të tavolinës.  Bëhu në kontakt me ne.
  Thjesht lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formularin e kontaktit në mënyrë që ne t'ju dërgojmë një ofertë falas për gamën tonë të gjerë të modeleve
  Ne po përpiqemi vazhdimisht vetëm për të arritur vlerën e klientëve
  Zgjidhjen
  Adresa
  TALLSEN Inovacioni dhe Teknologjia Industriale, Jinwan South Road, ZhaoqingCity, Provinca Guangdong, P. R. Kinë
  Customer service
  detect