loading
Këmbë tavoline të rregullueshme çeliku të rrumbullakëta 1
Këmbë tavoline të rregullueshme çeliku të rrumbullakëta 2
Këmbë tavoline të rregullueshme çeliku të rrumbullakëta 3
Këmbë tavoline të rregullueshme çeliku të rrumbullakëta 4
Këmbë tavoline të rregullueshme çeliku të rrumbullakëta 5
Këmbë tavoline të rregullueshme çeliku të rrumbullakëta 6
Këmbë tavoline të rregullueshme çeliku të rrumbullakëta 1
Këmbë tavoline të rregullueshme çeliku të rrumbullakëta 2
Këmbë tavoline të rregullueshme çeliku të rrumbullakëta 3
Këmbë tavoline të rregullueshme çeliku të rrumbullakëta 4
Këmbë tavoline të rregullueshme çeliku të rrumbullakëta 5
Këmbë tavoline të rregullueshme çeliku të rrumbullakëta 6

Këmbë tavoline të rregullueshme çeliku të rrumbullakëta

Paketimi: 4 copë/CATON
MOQ:200 PCS
Data e mostrës: 7--10 ditë
Data e dorëzimit: 15-30 ditë pasi kemi marrë depozitën tuaj

  oops ...!

  Nuk ka të dhëna të produktit.

  shkoni në faqen kryesore

  FE8210 Këmbë tavoline të rregullueshme çeliku të rrumbullakëta


  Këmbë tavoline të rregullueshme çeliku të rrumbullakëta 7


  FURNITURE LEG

  Këmbë tavoline të rregullueshme çeliku të rrumbullakëta 8

  Këmbë tavoline të rregullueshme çeliku të rrumbullakëta 9

  Përshkrimi

  Emri::

  FE8210 Këmbë tavoline të rregullueshme çeliku të rrumbullakëta

  Lloji:

  Këmbë mobiljesh me bazë alumini bisht peshku

  Materia:

  Hekur me Baze Alumini

  Lartësia:

  Φ60*710mm, 820mm, 870mm, 1100mm

  finlandez:

  Veshje me krom, llak i zi, i bardhë, gri argjendi, nikel, krom, nikel i krehur, spërkatës argjendi

  Paketare:

  4 PCS/CATON

  MOQ:

  500 PCS

  Data e mostrës:

  7-10 ditë

  Data e dorëzimit:

  15-30 ditë pasi kemi marrë depozitën tuaj

  Kushtet e pagesës:

  30% T/T paraprakisht, bilanc para dërgesës


  PRODUCT DETAILS

  FE8210 Këmbë tavoline të rregullueshme çeliku të rrumbullakëta ne ofrojmë janë prej çeliku dhe alumini, në një gamë të gjerë ngjyrash. Të gjitha këmbët metalike të tavolinës janë të ndërtuara nga materiale të cilësisë së lartë. Këmbë tavoline të rregullueshme çeliku të rrumbullakëta 10
  Këmbë tavoline të rregullueshme çeliku të rrumbullakëta 11 Montimi i këmbëve të tavolinës është shumë i lehtë, dhe për shumicën e produkteve ne su ju lutem jastëkë mobiljesh vetëngjitëse.
  Thjesht bëni sur E që është e mundur të vidhosni vida të vogla poshtë çdo tavoline, funksionon në mënyrë perfekte në të gjitha materialet e drurit. Të gjitha pajisjet që nevojiten për ngjitjen e këmbëve - përfshihen me produktet. Këmbë tavoline të rregullueshme çeliku të rrumbullakëta 12

  Këmbë tavoline të rregullueshme çeliku të rrumbullakëta 13


  INSTALLATION DIAGRAM


  Këmbë tavoline të rregullueshme çeliku të rrumbullakëta 14Këmbë tavoline të rregullueshme çeliku të rrumbullakëta 15

  Mirë se vini në Tallsen Hardware. Nuk është sekret që, që nga viti 1993, ne kemi ofruar produkte të shkëlqyera dhe shërbim të shkëlqyer ndaj klientit në mënyrën e vjetër! Duke vazhduar këtë traditë thelbësore, ne jemi të kënaqur që tani ofrojmë një mënyrë të përshtatshme për të parë paraprakisht, hulumtuar, krahasuar dhe blerë produkte në internet sipas lehtësisë suaj. Është qëllimi i kompanisë sonë që të vazhdojmë t'ju ofrojmë artikuj harduerësh të rinj dhe me cilësi unike.

  Këmbë tavoline të rregullueshme çeliku të rrumbullakëta 16

  Këmbë tavoline të rregullueshme çeliku të rrumbullakëta 17

  Këmbë tavoline të rregullueshme çeliku të rrumbullakëta 18

  Këmbë tavoline të rregullueshme çeliku të rrumbullakëta 19

  Këmbë tavoline të rregullueshme çeliku të rrumbullakëta 20

  Këmbë tavoline të rregullueshme çeliku të rrumbullakëta 21


  FAQ

  Pyetja 1: :A kam mundësinë të jem distributori juaj në vendin tim?

  Përgjigje: Me siguri po, kontaktoni me ne tani për më shumë detaje.


  Q2: Si e garantoni cilësinë?

  Përgjigje: Ne kemi një sistem të rreptë kontrolli QC për të siguruar cilësinë e produktit.


  Q3: Si mund ta di çmimin tuaj?

  Çmimi bazohet në kërkesën specifike të blerësit, kështu që ju lutemi jepni informacionin e mëposhtëm për të na ndihmuar të kuotojmë çmimin e saktë për ju


  P4: Pse të na zgjidhni ne?

  * Produkte cilësore

  * Çmim i arsyeshëm

  * Shërbime të mira


  Bëhu në kontakt me ne.
  Thjesht lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formularin e kontaktit në mënyrë që ne t'ju dërgojmë një ofertë falas për gamën tonë të gjerë të modeleve
  Ne po përpiqemi vazhdimisht vetëm për të arritur vlerën e klientëve
  Zgjidhjen
  Adresa
  TALLSEN Inovacioni dhe Teknologjia Industriale, Jinwan South Road, ZhaoqingCity, Provinca Guangdong, P. R. Kinë
  Customer service
  detect