loading
Set kapëse me kapëse sirtare dere 1
Set kapëse me kapëse sirtare dere 2
Set kapëse me kapëse sirtare dere 3
Set kapëse me kapëse sirtare dere 4
Set kapëse me kapëse sirtare dere 5
Set kapëse me kapëse sirtare dere 6
Set kapëse me kapëse sirtare dere 1
Set kapëse me kapëse sirtare dere 2
Set kapëse me kapëse sirtare dere 3
Set kapëse me kapëse sirtare dere 4
Set kapëse me kapëse sirtare dere 5
Set kapëse me kapëse sirtare dere 6

Set kapëse me kapëse sirtare dere

TALLSEN FLY TYPE PUSH OPENER është bërë nga materiali POM, me strukturë të qëndrueshme, material të trashë, jetëgjatësi të gjatë dhe rezistencë të qëndrueshme ndaj konsumit. Koka magnetike adopton tërheqje të fortë magnetike, kapacitet të fortë absorbimi dhe mbyllje të ngushtë. Instalimi është i thjeshtë, i lehtë dhe i përshtatshëm. Çelësi është i lëmuar, nuk ka nevojë të instaloni dorezë dhe hapet kur e shtyni pa probleme, me trup të vogël dhe elasticitet të madh.

 

Për sa i përket teknologjisë së prodhimit, duke ndjekur nga afër teknologjinë e avancuar ndërkombëtare, TALLSEN FLY TYPE PUSH OPENER ka kaluar certifikimin e sistemit të menaxhimit të cilësisë ISO9001, testimin e cilësisë Swiss SGS dhe certifikimin CE, dhe të gjitha produktet përmbushin standardet ndërkombëtare. Cilësia e produktit është e garantuar, duke ju dhënë sigurimin më të besueshëm të cilësisë.

  oops ...!

  Nuk ka të dhëna të produktit.

  shkoni në faqen kryesore

  Përshkrimi

  Emri:

  BP2400 Set kapëse e sirtarit të derës

  Lloji

  Pajisja e hollë Rebound e avionit

  Materia

  POM

  Peshë

  13g

  finlandez

  Gri, e bardhë

  Paketare

  1000 PCS/CATON

  MOQ

  1000 PCS

  0 (16)

  Përshkrimi

  TALLSEN FLY TYPE PUSH OPENER është projektuar me kujdes nga projektuesi, duke përdorur material POM, material të trashë, strukturë të qëndrueshme, të qëndrueshme dhe rezistente ndaj konsumit. Kokë e fortë thithëse magnetike, mbyllni fort derën e kabinetit.


  Nuk ka nevojë të instaloni një dorezë, dhe ajo mund të hapet duke prekur, duke shmangur lëndimet, e thjeshtë dhe e bukur. Lehtë për t'u instaluar dhe e lehtë për t'u përdorur. Është i përshtatshëm për shumicën e dyerve të kabinetit dhe plotëson nevoja të ndryshme përdorimi. Kthim i fortë, hap një shtytje pa probleme, trup i vogël por elasticitet i madh.


  TALLSEN FLY TYPE PUSH OPENER kanë kaluar certifikimin e sistemit të menaxhimit të cilësisë ISO9001, kanë kaluar testin zviceran të cilësisë SGS dhe certifikimin CE, dhe të gjitha produktet plotësojnë standardet ndërkombëtare, duke ju sjellë një përvojë përdorimi të sigurt, të përshtatshëm dhe të rehatshëm.

  Set kapëse me kapëse sirtare dere 8

  Diagrami i instalimit

  BP2400

  Detaje të Prodhimit

  封面
  封面
  Me BP2400 Doreza e kapëses së sirtarit të dyerve Sistemi i shtytjes për të hapur, mund të përdoret në dollap, sirtar dhe gjithashtu në një mobilje tjetër, zëvendësoni vërtet dorezën, nuk ka nevojë të montoni përsëri dorezën.
  3 (170)
  3 (170)
  Ky sistem shtytjeje për të hapur e bën derën të mbyllet butësisht dhe plotësisht dhe kishte një tampon mbylljeje të butë të stilit të gomës me gome që reziston ndaj konsumit.
  4 (143)
  4 (143)
  Ju mund ta hapni dhe mbyllni derën tuaj vetëm duke e shtyrë, nuk keni më nevojë për tërheqje
  1 (202)

  Avantazhet e produktit

  ● Material i trashë, i qëndrueshëm dhe rezistent ndaj konsumit

  ● Përthithje e fortë magnetike, mbyllet fort

  ● Instalim i thjeshtë, i lehtë dhe i përshtatshëm

  ● Rikthim i fortë, hapet me prekjen e një butoni

  Bëhu në kontakt me ne.
  Thjesht lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formularin e kontaktit në mënyrë që ne t'ju dërgojmë një ofertë falas për gamën tonë të gjerë të modeleve
  Ne po përpiqemi vazhdimisht vetëm për të arritur vlerën e klientëve
  Zgjidhjen
  Adresa
  TALLSEN Inovacioni dhe Teknologjia Industriale, Jinwan South Road, ZhaoqingCity, Provinca Guangdong, P. R. Kinë
  Customer service
  detect