loading
Këmbët e tavolinës me këmbë të rregullueshme 1
Këmbët e tavolinës me këmbë të rregullueshme 2
Këmbët e tavolinës me këmbë të rregullueshme 3
Këmbët e tavolinës me këmbë të rregullueshme 4
Këmbët e tavolinës me këmbë të rregullueshme 5
Këmbët e tavolinës me këmbë të rregullueshme 6
Këmbët e tavolinës me këmbë të rregullueshme 1
Këmbët e tavolinës me këmbë të rregullueshme 2
Këmbët e tavolinës me këmbë të rregullueshme 3
Këmbët e tavolinës me këmbë të rregullueshme 4
Këmbët e tavolinës me këmbë të rregullueshme 5
Këmbët e tavolinës me këmbë të rregullueshme 6

Këmbët e tavolinës me këmbë të rregullueshme

Paketimi: 4 copë/CATON
MOQ:200 PCS
Data e mostrës: 7--10 ditë
Data e dorëzimit: 15-30 ditë pasi kemi marrë depozitën tuaj

  oops ...!

  Nuk ka të dhëna të produktit.

  shkoni në faqen kryesore

  FE8210 Këmbët e tavolinës me këmbë të rregullueshme


  Këmbët e tavolinës me këmbë të rregullueshme 7


  FURNITURE LEG

  Këmbët e tavolinës me këmbë të rregullueshme 8

  Këmbët e tavolinës me këmbë të rregullueshme 9

  Përshkrimi

  Emri::

  FE8210 Këmbët e tavolinës me këmbë të rregullueshme

  Lloji:

  Këmbë mobiljesh me bazë alumini bisht peshku

  Materia:

  Hekur me Baze Alumini

  Lartësia:

  Φ60*710mm, 820mm, 870mm, 1100mm

  finlandez:

  Veshje me krom, llak i zi, i bardhë, gri argjendi, nikel, krom, nikel i krehur, spërkatës argjendi

  Paketare:

  4 PCS/CATON

  MOQ:

  500 PCS

  Data e mostrës:

  7-10 ditë

  Data e dorëzimit:

  15-30 ditë pasi kemi marrë depozitën tuaj

  Kushtet e pagesës:

  30% T/T paraprakisht, bilanc para dërgesës


  PRODUCT DETAILS

  FE8210 Këmbët e tavolinës me këmbë të rregullueshme Diametri 2-3/8", rregullimi i lartësisë prej 4" dhe kapaciteti i peshës deri në 330 lbs për këmbë. E disponueshme në lartësitë 27-3/4" (tavolinë) dhe 34-1/4" (counter) në një variacion përfundimesh. Këmbët e tavolinës me këmbë të rregullueshme 10
  Këmbët e tavolinës me këmbë të rregullueshme 11 Me një rregullim 4" dhe bashkëngjitje të ndryshme, kjo këmbë është ideale për aksesin me aftësi të kufizuara.


  Përfundimet e disponueshme: E zezë me shkëlqim, E zezë mat, krom i lëmuar dhe çeliku i krehur.


  2-3/8" Diametri.


  4" Rregullimi i lartësisë.


  Lartësia standarde e tabelës: 27-3/4".


  Pllaka e montimit e përfshirë.


  Kapaciteti i peshës 330 lbs për këmbë.


  Shitet teke ose komplet 4.


  Rrëzuesit dhe mbulesat opsionale shiten veçmas.

  Këmbët e tavolinës me këmbë të rregullueshme 12

  Këmbët e tavolinës me këmbë të rregullueshme 13


  INSTALLATION DIAGRAM


  Këmbët e tavolinës me këmbë të rregullueshme 14Këmbët e tavolinës me këmbë të rregullueshme 15

  Duke përmirësuar një tavolinë me këmbë të reja Tallsen - do të ngrejë shtëpinë tuaj dhe do të bëjë një ndryshim. Detajet e vogla i bëjnë shtëpitë tona personale dhe tregojnë historinë se kush jemi ne. Pra, pse të mos vendosni vulën tuaj personale dhe të përmirësoni me një grup këmbësh tavoline zëvendësuese.


  Këmbët e tavolinës me këmbë të rregullueshme 16

  Këmbët e tavolinës me këmbë të rregullueshme 17

  Këmbët e tavolinës me këmbë të rregullueshme 18

  Këmbët e tavolinës me këmbë të rregullueshme 19

  Këmbët e tavolinës me këmbë të rregullueshme 20

  Këmbët e tavolinës me këmbë të rregullueshme 21


  FAQ

  Pyetja 1: :A kam mundësinë të jem distributori juaj në vendin tim?

  Përgjigje: Me siguri po, kontaktoni me ne tani për më shumë detaje.


  Q2: Si e garantoni cilësinë?

  Përgjigje: Ne kemi një sistem të rreptë kontrolli QC për të siguruar cilësinë e produktit.


  Q3: Si mund ta di çmimin tuaj?

  Çmimi bazohet në kërkesën specifike të blerësit, kështu që ju lutemi jepni informacionin e mëposhtëm për të na ndihmuar të kuotojmë çmimin e saktë për ju


  P4: Pse të na zgjidhni ne?

  * Produkte cilësore

  * Çmim i arsyeshëm

  * Shërbime të mira


  Bëhu në kontakt me ne.
  Thjesht lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formularin e kontaktit në mënyrë që ne t'ju dërgojmë një ofertë falas për gamën tonë të gjerë të modeleve
  Ne po përpiqemi vazhdimisht vetëm për të arritur vlerën e klientëve
  Zgjidhjen
  Adresa
  TALLSEN Inovacioni dhe Teknologjia Industriale, Jinwan South Road, ZhaoqingCity, Provinca Guangdong, P. R. Kinë
  Customer service
  detect