loading
GS3810 Susta me gaz për kasë Tatami 1
GS3810 Susta me gaz për kasë Tatami 2
GS3810 Susta me gaz për kasë Tatami 3
GS3810 Susta me gaz për kasë Tatami 4
GS3810 Susta me gaz për kasë Tatami 5
GS3810 Susta me gaz për kasë Tatami 6
GS3810 Susta me gaz për kasë Tatami 1
GS3810 Susta me gaz për kasë Tatami 2
GS3810 Susta me gaz për kasë Tatami 3
GS3810 Susta me gaz për kasë Tatami 4
GS3810 Susta me gaz për kasë Tatami 5
GS3810 Susta me gaz për kasë Tatami 6

GS3810 Susta me gaz për kasë Tatami

Materiali: 20# tub përfundimi
Distanca në qendër: 245 mm
Goditja: 90 mm
Forca: 120N-150N

  oops ...!

  Nuk ka të dhëna të produktit.

  shkoni në faqen kryesore

  Burim gazi GS3810 për kasë Tatami


  GS3810 Susta me gaz për kasë Tatami 7


  GAS SPRING LIFT

  GS3810 Susta me gaz për kasë Tatami 8

  GS3810 Susta me gaz për kasë Tatami 9

  MOQ

  Përshkrimi

  Emri:

  Burim gazi GS3810 për kasë Tatami

  Materia

  Stelil

  Këndi i hapjes

  85 Gradë

  Opsioni i madhësisë

  A: i përshtatshëm për 3-4 kg B: i përshtatshëm për 4-5 kg

  MOQ 1000PCS

  Paketa:

  1 copë / kuti e brendshme, 20 copë / kuti kartoni

  Opsioni i ngjyrave

  E bardha


  PRODUCT DETAILS

  Susta me gaz për kasë Tatami GS3810 mund të arrijë në 50,000 teste kundër lodhjes, duke supozuar se dera mbyllet 10 herë në ditë, mund të përdoret për rreth 15 vjet dhe cilësia është e qëndrueshme. GS3810 Susta me gaz për kasë Tatami 10
  GS3810 Susta me gaz për kasë Tatami 11 Është i përshtatshëm për kabinete magazinimi në dysheme, kabinete përmbysëse, korniza ekrani të kornizave të fotografive, etj.
  GS3810 Mbështetja automatike e ajrit për mbylljen e jastëkut është e disponueshme në specifikime të shumta, ngjyra të shumta dhe opsione me shumë funksione. GS3810 Susta me gaz për kasë Tatami 12


  INSTALLATION DIAGRAM


  GS3810 Susta me gaz për kasë Tatami 13GS3810 Susta me gaz për kasë Tatami 14

  Tallsen Hardware ka integruar vazhdimisht burimet e industrisë dhe ka përsosur zinxhirin e furnizimit të produkteve, duke mbuluar rrëshqitjen e sirtarit, rrëshqitjen e montimit, kutinë metalike të sirtarit, menteshën, pranverën e gazit, dorezat dhe zgjidhje të tjera produktesh, për të formuar një kategori të pasur, me cilësi të lartë, me kosto efektive dhe të gjerë. Kanal platformë furnizimi me harduer për plotësimin e nevojave të tregjeve të ndryshme brenda dhe jashtë vendit për të hapur tregun ndërkombëtar.

  GS3810 Susta me gaz për kasë Tatami 15

  GS3810 Susta me gaz për kasë Tatami 16

  GS3810 Susta me gaz për kasë Tatami 17

  GS3810 Susta me gaz për kasë Tatami 18

  GS3810 Susta me gaz për kasë Tatami 19

  GS3810 Susta me gaz për kasë Tatami 20


  FAQS:

  Susta gazi për karrige

  Sustat e gazit që përdoren zakonisht për karriget e zyrës përgjithësisht janë të rregulluara më shumë në një konfigurim 'mbutës', ku haset një rezistencë më e madhe kur karrigia ulet dhe më pak kur ngrihet. Kjo zbut lëvizjen poshtë të sediljes kur jeni në të, por e lejon atë të kthehet në pozicionin e saj fillestar pa forcë manuale kur është bosh.

  Shiritat e gazit të karrigeve të zyrës janë pothuajse gjithmonë të kyçura në një mënyrë ose në një tjetër, megjithëse vlen të përmendet se mekanizmi i mbylljes ndonjëherë është krejtësisht i ndarë nga vetë susta. Në këto raste, në vend që të jetë një veçori e integruar e shtyllës, komponenti i kyçur funksionon më shumë si një kapëse me çlirim të shpejtë e pozicionuar rreth kolonës qendrore rrëshqitëse.

  Të dy llojet priren të jenë njësoj efektivë në mbajtjen e një pozicioni të rehatshëm dhe janë njësoj të lehtë për t'u përshtatur për përdoruesin.


  Bëhu në kontakt me ne.
  Thjesht lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formularin e kontaktit në mënyrë që ne t'ju dërgojmë një ofertë falas për gamën tonë të gjerë të modeleve
  Ne po përpiqemi vazhdimisht vetëm për të arritur vlerën e klientëve
  Zgjidhjen
  Adresa
  TALLSEN Inovacioni dhe Teknologjia Industriale, Jinwan South Road, ZhaoqingCity, Provinca Guangdong, P. R. Kinë
  Customer service
  detect