loading
Mbështetja universale e ashensorit me burim gazi Mbështetje Tatami Gas 1
Mbështetja universale e ashensorit me burim gazi Mbështetje Tatami Gas 2
Mbështetja universale e ashensorit me burim gazi Mbështetje Tatami Gas 3
Mbështetja universale e ashensorit me burim gazi Mbështetje Tatami Gas 4
Mbështetja universale e ashensorit me burim gazi Mbështetje Tatami Gas 5
Mbështetja universale e ashensorit me burim gazi Mbështetje Tatami Gas 6
Mbështetja universale e ashensorit me burim gazi Mbështetje Tatami Gas 7
Mbështetja universale e ashensorit me burim gazi Mbështetje Tatami Gas 8
Mbështetja universale e ashensorit me burim gazi Mbështetje Tatami Gas 1
Mbështetja universale e ashensorit me burim gazi Mbështetje Tatami Gas 2
Mbështetja universale e ashensorit me burim gazi Mbështetje Tatami Gas 3
Mbështetja universale e ashensorit me burim gazi Mbështetje Tatami Gas 4
Mbështetja universale e ashensorit me burim gazi Mbështetje Tatami Gas 5
Mbështetja universale e ashensorit me burim gazi Mbështetje Tatami Gas 6
Mbështetja universale e ashensorit me burim gazi Mbështetje Tatami Gas 7
Mbështetja universale e ashensorit me burim gazi Mbështetje Tatami Gas 8

Mbështetja universale e ashensorit me burim gazi Mbështetje Tatami Gas

TALLSEN GAS SPRING është një seri produktesh me shitje të nxehtë të TALLSEN Hardware, dhe është gjithashtu një nga produktet harduerike të nevojshme për prodhimin e kabineteve. Rëndësia e dyerve të kabinetit mund të imagjinohet. TALLSEN GAS SPRING mund të plotësojë nevojat individuale të përdoruesve në drejtim të hapjes, mbylljes dhe thithjes së goditjeve të derës së kabinetit. Ne ofrojmë produkte me një sërë funksionesh, ju mund të gjeni produktin më të përshtatshëm për ju.

Funksionet opsionale të TALLSEN’s SPRING GAS: SOFT UP GAS SPRING, SOFT UP GAS SPRING, SOFT UP DHE PASSING GAS, dhe SOFT DOWN GAS SPRING. Konsumatorët mund të zgjedhin sipas madhësisë së derës së kabinetit dhe funksioneve të kërkuara. Për sa i përket procesit të prodhimit, TALLSEN’s GAS SPRING ka kaluar certifikimin ISO9001 të sistemit të menaxhimit të cilësisë me më shumë se 20 vjet përvojë në prodhimin e pajisjeve. Të gjitha burimet GAS përputhen me standardin evropian EN1935.

  oops ...!

  Nuk ka të dhëna të produktit.

  shkoni në faqen kryesore

  Përshkrimi

  Emri:

  GS3140 Mbështetja universale e ashensorit me burim gazi

  Materia

  20# tub përfundimi, çelik + plastikë

  Distanca në qendër

  245Mm.

  Goditja në tru

  90Mm.

  Forca

  20N-150N

  Opsioni i madhësisë

  12'-280mm, 10'-245mm, 8'-178mm, 6'-158mm

  Përfundimi i tubit

  Sipërfaqe boje e shëndetshme

  Mbarimi i shufrës

  Veshje me krom

  Opsioni i ngjyrave

  Argjend, e zezë, e bardhë, e artë

  1 (57)

  Përshkrimi

  TALLSEN GAS SPRING janë relativisht të thjeshta për t'u instaluar. Ju duhet vetëm të zgjidhni forcën e duhur sipas peshës dhe madhësisë së derës së kabinetit dhe mund ta hapni, mbyllni ose ndaloni në mënyrë të qëndrueshme për të mbështetur derën. Forca mund të variojë nga 60N në 150N.


  Çdo GAS SPRING është i pajisur me një cilindër pneumatik të cilësisë së lartë, i cili ka performancë të mirë mbyllëse dhe është një garanci e rëndësishme për funksionimin e qetë. Shasia me instalim metalik të cilësisë së lartë ka një sipërfaqe të madhe kontakti, instalim më të fortë dhe mbështetje të fortë.


  Lëndët e para me cilësi të lartë e bëjnë GAS SPRING të mos ndryshket lehtë dhe të ketë performancë të qëndrueshme. TALLSEN kontrollon rreptësisht cilësinë e produktit, dhe shpreson që TALLSEN GAS SPRING do të hyjë në mijëra familje.

  Mbështetja universale e ashensorit me burim gazi Mbështetje Tatami Gas 10

  Diagrami i instalimit

  3 (44)

  Prodhimi

  Shefi i tubit

  Udhëtim

  E mesme në të mesme

  6 Inchs

  79

  45

  158

  8 Inchs

  87

  55

  178

  10 Inchs

  120

  90

  245

  12 Inchs

  140

  106

  180

  Detaje të Prodhimit

  5 (31)
  5 (31)
  Materiali i GS3140 është tub pa tegel 20# i tërhequr imët, trashësi 0.8mm dhe 1.0mm; Shufra pistoni: 45#, siperfaqe teli e dekoruar me trajtim kromi.
  6 (24)
  6 (24)
  Katër vrima të mëdha shterojnë shpejt, mbyllen me lehtësi, paneli i derës mund të ngrihet në mënyrë të qëndrueshme kur hap derën.
  7 (24)
  7 (24)
  Vulë vaji: adopton gomë butadiene të importuar japoneze, strukturë mbyllëse të dyfishtë, më efektive Mbron hermetikitetin e skllavit dhe rrit jetën e shërbimit

  Veçoritë e produktit

  ● Cilindër pneumatik i cilësisë së lartë me mbyllje të mirë.

  ● Material i fortë, jo i lehtë për t'u ndryshkur dhe deformuar.

  ● Mbështetje e fortë dhe fiksojeni fort.

  Bëhu në kontakt me ne.
  Thjesht lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formularin e kontaktit në mënyrë që ne t'ju dërgojmë një ofertë falas për gamën tonë të gjerë të modeleve
  Ne po përpiqemi vazhdimisht vetëm për të arritur vlerën e klientëve
  Zgjidhjen
  Adresa
  TALLSEN Inovacioni dhe Teknologjia Industriale, Jinwan South Road, ZhaoqingCity, Provinca Guangdong, P. R. Kinë
  Customer service
  detect