loading
Dorezat e dyerve të dushit prej xhami të banjës 1
Dorezat e dyerve të dushit prej xhami të banjës 2
Dorezat e dyerve të dushit prej xhami të banjës 3
Dorezat e dyerve të dushit prej xhami të banjës 4
Dorezat e dyerve të dushit prej xhami të banjës 5
Dorezat e dyerve të dushit prej xhami të banjës 6
Dorezat e dyerve të dushit prej xhami të banjës 1
Dorezat e dyerve të dushit prej xhami të banjës 2
Dorezat e dyerve të dushit prej xhami të banjës 3
Dorezat e dyerve të dushit prej xhami të banjës 4
Dorezat e dyerve të dushit prej xhami të banjës 5
Dorezat e dyerve të dushit prej xhami të banjës 6

Dorezat e dyerve të dushit prej xhami të banjës

DORËZE ÇELIK INOX TALLSEN prej çeliku inox, me trajtim të lyerjes së sipërfaqes, e qëndrueshme dhe e ndritshme, jo e lehtë për t'u ndryshkur dhe për t'u oksiduar. Materiali është i trashë, i qëndrueshëm dhe afatgjatë. Dizajn në formë tubi katror, ​​i bukur dhe praktik. Materiali i bazës së trashur nuk është i lehtë për t'u dëmtuar, dhe dizajni i fillit të vrimës së thellë e bën kafshimin më të ngushtë. Stili i dizajnit minimalist, në modë dhe i gjithanshëm, i përshtatshëm për stile të ndryshme dekorimi të shtëpisë, luksoz dhe i gjithanshëm.

 

Për sa i përket teknologjisë së prodhimit, duke iu përmbajtur teknologjisë së avancuar ndërkombëtare, DORËZA E ÇELIKUT TALLSEN ka kaluar certifikimin e sistemit të menaxhimit të cilësisë ISO9001 dhe është plotësisht në përputhje me testin zviceran të cilësisë SGS dhe certifikimin CE. Të gjitha produktet plotësojnë standardet ndërkombëtare.

  oops ...!

  Nuk ka të dhëna të produktit.

  shkoni në faqen kryesore

  Përshkrimi

  Emri:

  Dorezat e dyerve të dushit prej xhami të banjës

  Gjatësia

  108 mm, 140 mm, 172 mm, 204 mm, 236 mm, 268 mm, 300 mm, 332 mm

  Distanca e vrimës

  96 mm, 128 mm, 160 mm, 192 mm, 224 mm, 256 mm, 288 mm, 320 mm

  Logo

  E personalizuar

  Diametri:

  12*12Mm.

  Çmim

  EXW, CIF, FOB

  Data e mostrës

  7-10 ditë

  Kushtet e pagesës

  30% T/T paraprakisht, bilanc para dërgesës

  Vendi i origjinës

  Qyteti ZhaoQing, Provinca Guangdong, Kinë

  1 (177)

  Përshkrimi

  DOREZA E ÇELIKUT TALLSEN është projektuar dhe ndërtuar me kujdes nga projektuesi. Materiali i përzgjedhur prej çeliku inox dhe metoda e trajtimit të sipërfaqes me elektrik pasurojnë shumë diversitetin e ngjyrave të produktit, dhe në të njëjtën kohë e bëjnë produktin të ndritshëm dhe të qëndrueshëm, jo ​​të lehtë për t'u ndryshkur dhe antioksidues. Dizajni në formë tubi katror integron bukurinë dhe prakticitetin, përputhet me dizajnin ergonomik dhe është i rehatshëm për t'u mbajtur.


  Sipërfaqja e produktit është e lëmuar, tekstura është e imët dhe pa gërvishtje. Materialet e trasha, mjeshtëria e shkëlqyer dhe specifikimet e ndryshme mund të integrohen në stile të ndryshme dekorimi të shtëpisë dhe dekorimi është i thjeshtë dhe i bukur.


  DORËZA NOKS TALLSEN ka kaluar 50,000 prova provash dhe teste kundër korrozionit me rezistencë të lartë, duke ju dhënë angazhimin më të besueshëm të cilësisë. Kaloi certifikimin e sistemit të menaxhimit të cilësisë ISO9001, kaloi testin e cilësisë zvicerane SGS dhe mori certifikatën CE, të gjitha produktet plotësojnë standardet ndërkombëtare, moderne dhe të thjeshta, për të përmbushur jetën tuaj në modë dhe luksoze.

  Dorezat e dyerve të dushit prej xhami të banjës 8

  Diagrami i instalimit

  DH2040

  Detaje të Prodhimit

  2 (160)
  2 (160)
  E thjeshtë dhe komode, duke nxjerrë në pah cilësinë e jetës.
  3 (142)
  3 (142)
  Dizajn stil modern dhe i thjeshtë, material aliazh alumini.
  4 (121)
  4 (121)
  Hermueshmëri e mirë, rezistencë ndaj korrozionit, fortësi e mjaftueshme.
  5 (114)
  5 (114)
  Procesi i oksidimit, anti-korrozioni dhe anti-ndryshk.
  6 (88)

  Avantazhet e produktit

  ● Materiale të zgjedhura, rezistente ndaj ndryshkut dhe korrozionit

  ● Sipërfaqe e lëmuar, teksturë delikate

  ● Specifikime të ndryshme dhe ngjyra të pasura

  ● Formë e thjeshtë, në modë dhe e gjithanshme

  Bëhu në kontakt me ne.
  Thjesht lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formularin e kontaktit në mënyrë që ne t'ju dërgojmë një ofertë falas për gamën tonë të gjerë të modeleve
  Ne po përpiqemi vazhdimisht vetëm për të arritur vlerën e klientëve
  Zgjidhjen
  Adresa
  TALLSEN Inovacioni dhe Teknologjia Industriale, Jinwan South Road, ZhaoqingCity, Provinca Guangdong, P. R. Kinë
  Customer service
  detect