loading
Qendër prej çeliku inox në qendrën e shiritit Tërhiq 1
Qendër prej çeliku inox në qendrën e shiritit Tërhiq 2
Qendër prej çeliku inox në qendrën e shiritit Tërhiq 3
Qendër prej çeliku inox në qendrën e shiritit Tërhiq 4
Qendër prej çeliku inox në qendrën e shiritit Tërhiq 5
Qendër prej çeliku inox në qendrën e shiritit Tërhiq 6
Qendër prej çeliku inox në qendrën e shiritit Tërhiq 1
Qendër prej çeliku inox në qendrën e shiritit Tërhiq 2
Qendër prej çeliku inox në qendrën e shiritit Tërhiq 3
Qendër prej çeliku inox në qendrën e shiritit Tërhiq 4
Qendër prej çeliku inox në qendrën e shiritit Tërhiq 5
Qendër prej çeliku inox në qendrën e shiritit Tërhiq 6

Qendër prej çeliku inox në qendrën e shiritit Tërhiq

DORËZE ÇELIK INOX TALLSEN prej çeliku inox, me trajtim sipërfaqësor të krehur, e pasur me ngjyra, e qëndrueshme dhe e ndritshme, jo e lehtë për t'u ndryshkur dhe oksiduar. Materialet janë të trasha dhe specifikimet janë të ndryshme. Stili i dizajnit minimalist, në modë dhe i gjithanshëm, i përshtatshëm për stile të ndryshme dekorimi të shtëpisë. Dizajn në formë T-je, i bukur dhe praktik.

 

Për sa i përket teknologjisë së prodhimit, duke iu përmbajtur teknologjisë së avancuar ndërkombëtare, DORËZA E ÇELIKUT TALLSEN ka kaluar certifikimin e sistemit të menaxhimit të cilësisë ISO9001 dhe është plotësisht në përputhje me testin zviceran të cilësisë SGS dhe certifikimin CE. Të gjitha produktet plotësojnë standardet ndërkombëtare.

  oops ...!

  Nuk ka të dhëna të produktit.

  shkoni në faqen kryesore

  Përshkrimi

  Emri:

  Qendër prej çeliku inox DH2010 në tërheqje të shiritit qendror

  Gjatësia

  100 mm, 150 mm, 200 mm, 250 mm, 300 mm, 350 mm, 400 mm, 450 mm

  Distanca e vrimës

  64 mm, 96 mm, 128 mm, 160 mm, 192 mm, 224 mm, 256 mm, 288 mm

  Logo

  E personalizuar

  Paketare

  400 copë / kuti; 200 copë / kuti kartoni

  Çmim

  EXW, CIF, FOB

  Data e mostrës

  7-10 ditë

  Kushtet e pagesës

  30% T/T paraprakisht, bilanc para dërgesës

  Vendi i origjinës

  Qyteti ZhaoQing, Provinca Guangdong, Kinë

  1 (171)

  Përshkrimi

  DOREZA E ÇELIKUT TALLSEN është projektuar dhe ndërtuar me kujdes nga projektuesi. Materiali i zgjedhur prej çeliku inox dhe metoda e trajtimit të sipërfaqes së krehur pasurojnë shumë diversitetin e ngjyrave të produktit, dhe në të njëjtën kohë e bëjnë produktin të ndritshëm dhe të qëndrueshëm, jo ​​të lehtë për t'u ndryshkur dhe antioksidues.


  Dizajni në formë T, i cili integron bukurinë dhe prakticitetin, përputhet me dizajnin ergonomik dhe është i rehatshëm për t'u mbajtur. Sipërfaqja e produktit është e lëmuar, tekstura është e imët dhe pa gërvishtje. Materialet e trasha, mjeshtëria e shkëlqyer dhe specifikimet e ndryshme mund të integrohen në stile të ndryshme dekorimi të shtëpisë dhe dekorimi është i thjeshtë dhe i bukur.


  DORËZA NOKS TALLSEN ka kaluar 50,000 prova provash dhe teste kundër korrozionit me rezistencë të lartë, duke ju dhënë angazhimin më të besueshëm të cilësisë. Kaloi certifikimin e sistemit të menaxhimit të cilësisë ISO9001, kaloi testin zviceran të cilësisë SGS dhe mori certifikimin CE, të gjitha produktet plotësojnë standardet ndërkombëtare, të sigurta dhe praktike dhe me cilësi të jashtëzakonshme.

  Qendër prej çeliku inox në qendrën e shiritit Tërhiq 8

  Diagrami i instalimit

  DH2010

  Detaje të Prodhimit

  5 (108)
  5 (108)
  Qendër prej çeliku inox DH2010 në tërheqje të shiritit qendror
  4 (115)
  4 (115)
  Pamje e hollë dhe e sofistikuar, material me cilësi të lartë, sipërfaqe të lëmuar
  3 (136)
  3 (136)
  Kjo pajisje moderne e mobiljeve do t'i transformojë lehtësisht dollapët dhe sirtarët tuaj.
  2 (153)
  2 (153)
  Një truk i vogël për të ngritur dekorimin e brendshëm të shtëpisë tuaj.
  7 (35)

  Avantazhet e produktit

  ● Çeliku inox i zgjedhur, anti-ndryshk dhe anti-korrozioni

  ● Specifikime të ndryshme dhe ngjyra të pasura

  ● Formë e thjeshtë, në modë dhe e gjithanshme

  ● Sipërfaqe e lëmuar, teksturë delikate

  Bëhu në kontakt me ne.
  Thjesht lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formularin e kontaktit në mënyrë që ne t'ju dërgojmë një ofertë falas për gamën tonë të gjerë të modeleve
  Ne po përpiqemi vazhdimisht vetëm për të arritur vlerën e klientëve
  Zgjidhjen
  Adresa
  TALLSEN Inovacioni dhe Teknologjia Industriale, Jinwan South Road, ZhaoqingCity, Provinca Guangdong, P. R. Kinë
  Customer service
  detect