loading
Dorezat e kabinetit të kuzhinës me ngjyrë të zezë 1
Dorezat e kabinetit të kuzhinës me ngjyrë të zezë 2
Dorezat e kabinetit të kuzhinës me ngjyrë të zezë 3
Dorezat e kabinetit të kuzhinës me ngjyrë të zezë 4
Dorezat e kabinetit të kuzhinës me ngjyrë të zezë 5
Dorezat e kabinetit të kuzhinës me ngjyrë të zezë 1
Dorezat e kabinetit të kuzhinës me ngjyrë të zezë 2
Dorezat e kabinetit të kuzhinës me ngjyrë të zezë 3
Dorezat e kabinetit të kuzhinës me ngjyrë të zezë 4
Dorezat e kabinetit të kuzhinës me ngjyrë të zezë 5

Dorezat e kabinetit të kuzhinës me ngjyrë të zezë

DORËZE KABINETI TALLSEN ZINK e bërë nga aliazh alumini, me trajtim sipërfaqësor me elektrik, me ngjyra, të qëndrueshme dhe të ndritshme. Stili i dizajnit minimalist, në modë dhe i gjithanshëm, i përshtatshëm për stile të ndryshme dekorimi të shtëpisë. Zgjedhja është e lëmuar dhe kapja është e rehatshme dhe pa gërvishtje. Specifikime të shumta janë të disponueshme për t'ju kënaqur ju që ndiqni përsosmërinë në masën më të madhe.

 

Për sa i përket teknologjisë së prodhimit, duke iu përmbajtur teknologjisë së avancuar ndërkombëtare, TALLSEN ZINC CABINET HANDLE ka kaluar certifikimin e sistemit të menaxhimit të cilësisë ISO9001 dhe është plotësisht në përputhje me testin zviceran të cilësisë SGS dhe certifikimin CE. Të gjitha produktet plotësojnë standardet ndërkombëtare.

  oops ...!

  Nuk ka të dhëna të produktit.

  shkoni në faqen kryesore

  Përshkrimi

  Emri:

  Dorezat e kabinetit të kuzhinës me ngjyrë të zezë

  Madhësia

  128mm/160mm/224mm

  Logo

  E personalizuar

  Paketare

  20 copë/kuti, 10 kuti/ CTN

  Çmim

  EXW

  Data e mostrës

  7-10 ditë

  Kushtet e pagesës

  30% T/T paraprakisht, bilanc para dërgesës

  Vendi i origjinës

  Qyteti ZhaoQing, Provinca Guangdong, Kinë

  0

  Përshkrimi

  DORËZE KABINETI TALLSEN ZINK e cila integron konceptin unik të dizajnit të projektuesit, zgjedh materialin e produktit aliazh zinku dhe përputhet me metodën e trajtimit të sipërfaqes së elektrikimit, e cila pasuron shumë diversitetin e ngjyrave të produktit dhe në të njëjtën kohë e bën produktin të ndritshëm dhe të qëndrueshëm. nuk është e lehtë për t'u ndryshkur dhe për t'i rezistuar oksidimit.


  Dizajni i thjeshtë kombinon estetikën dhe prakticitetin, përputhet me dizajnin ergonomik dhe është i rehatshëm për t'u mbajtur. Qoshe të rrumbullakosura, teksturë e imët pa gërvishtje.

  DORJA E KABINETIT TALLSEN ZINK ka kaluar 50,000 prova provë dhe teste kundër korrozionit me rezistencë të lartë, duke ju dhënë angazhimin më të besueshëm të cilësisë.


  Kaloi certifikimin e sistemit të menaxhimit të cilësisë ISO9001, kaloi testin zviceran të cilësisë SGS dhe mori certifikimin CE, të gjitha produktet plotësojnë standardet ndërkombëtare, duke ju sjellë një përvojë të rehatshme dhe të sigurt përdorimi.

  Dorezat e kabinetit të kuzhinës me ngjyrë të zezë 7

  Madhësia e produktit

  ZH3210(8482)

  Detaje të Prodhimit

  1 (179)
  1 (179)
  Trajtimi me shumë sipërfaqe e bën produktin më të lëmuar.
  2 (162)
  2 (162)
  Dizajni minimalist i shtëpisë krijon një hapësirë ​​kuzhine të pastër dhe të pakomplikuar.
  3 (144)
  3 (144)
  Materiali është aliazh zinku: jetë e gjatë shërbimi, rezistencë e mirë ndaj konsumit dhe rezistencë ndaj korrozionit.
  0封面
  0封面
  Madhësi të ndryshme, të përshtatshme për një sërë skenash të dekorimit të shtëpisë.
  0 (2)

  Avantazhet e produktit

  ● Materiali i aliazhit të zinkut, antioksidues dhe anti-ndryshk

  ● Ekzistojnë specifika dhe ngjyra të ndryshme

  ● Formë unike, në modë dhe e gjithanshme

  ● Qoshet e harkut, teksturë e imët

  Bëhu në kontakt me ne.
  Thjesht lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formularin e kontaktit në mënyrë që ne t'ju dërgojmë një ofertë falas për gamën tonë të gjerë të modeleve
  Ne po përpiqemi vazhdimisht vetëm për të arritur vlerën e klientëve
  Zgjidhjen
  Adresa
  TALLSEN Inovacioni dhe Teknologjia Industriale, Jinwan South Road, ZhaoqingCity, Provinca Guangdong, P. R. Kinë
  Customer service
  detect