loading
Doreza kabineti universale prej ari 1
Doreza kabineti universale prej ari 2
Doreza kabineti universale prej ari 3
Doreza kabineti universale prej ari 4
Doreza kabineti universale prej ari 5
Doreza kabineti universale prej ari 6
Doreza kabineti universale prej ari 1
Doreza kabineti universale prej ari 2
Doreza kabineti universale prej ari 3
Doreza kabineti universale prej ari 4
Doreza kabineti universale prej ari 5
Doreza kabineti universale prej ari 6

Doreza kabineti universale prej ari

Data e mostrës: 7--10 ditë
Kushtet e pagesës: 30% T/T paraprakisht, bilanc para dërgesës
Vendi i origjinës: Qyteti ZhaoQing, Provinca Guangdong, Kinë

  oops ...!

  Nuk ka të dhëna të produktit.

  shkoni në faqen kryesore

  Doreza kabineti universale ari DH2010


  Doreza kabineti universale prej ari 7


  Dorezë e zbrazët e tubit T prej çeliku inox

  Doreza kabineti universale prej ari 8

  Doreza kabineti universale prej ari 9


  Përshkrimi

  emri:

  doreza kabineti universale ari

  Distanca e vrimës

  64 mm, 96 mm, 128 mm, 160 mm, 192 mm, 224 mm, 256 mm, 288 mm

  diametri

  10 mm, 12 mm

  Materia 201 Dhe... 304

  Logo:

  E personalizuar

  Çmim:

  EXW,CIF, FOB

  Data e mostrës:

  7-10 ditë

  Kushtet e pagesës:

  30% T/T paraprakisht, bilanc para dërgesës

  Vendi i origjinës:

  Qyteti ZhaoQing, Provinca Guangdong, Kinë


  PRODUCT DETAILS


  Doreza kabineti universale prej ari 10

  Jepni jetë të hollë dhe interpretoni jetën elegante familjare.

  Krijoni një përvojë të rehatshme


  Doreza kabineti universale prej ari 11

  Doreza kabineti universale prej ari 12

  Drita e artë është luksoze dhe

  mjeshtëria është estetike.

  Rrit ndjenjën e hierarkisë hapësinore.

  Doreza kabineti universale prej ari 13
  Doreza kabineti universale prej ari 14 Mbajtja e dorezës do t'ju japë një ndjenjë cilësie  INSTALLATION DIAGRAM

  Doreza kabineti universale prej ari 15

  Doreza kabineti universale prej ari 16

  Kjo dorezë e artë universale kabineti vjen nga Tallsen, një prodhues profesionist i pajisjeve shtëpiake me më shumë se 28 vjet përvojë. Presim bashkëpunimin tuaj! Produktet tona përfshijnë menteshat e dyerve, menteshat e amortizimit, rrëshqitësit e sirtarëve, sustat me gaz, dorezat, sistemet tatami, sistemet me shtytje të hapura, etj.  Doreza kabineti universale prej ari 17


  Doreza kabineti universale prej ari 18


  Doreza kabineti universale prej ari 19
  Doreza kabineti universale prej ari 20

  Doreza kabineti universale prej ari 21


  Pyetje Dhe Përgjigje:

  Pyetje: çfarë është materiali?

  A: Aliazh zinku


  Pyetje: sa ngjyra ju duhen?

  A: E zezë mat, tunxh i zi, bakër kafeje, rërë e zezë, kafe e lashtë, vizatim i zi me nikel, vizatim me nikel, ar me rërë, vizatim ari


  Pyetje: Cili është procesi i trajtimit të sipërfaqes

  A: plating.


  Bëhu në kontakt me ne.
  Thjesht lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formularin e kontaktit në mënyrë që ne t'ju dërgojmë një ofertë falas për gamën tonë të gjerë të modeleve
  Ne po përpiqemi vazhdimisht vetëm për të arritur vlerën e klientëve
  Zgjidhjen
  Adresa
  TALLSEN Inovacioni dhe Teknologjia Industriale, Jinwan South Road, ZhaoqingCity, Provinca Guangdong, P. R. Kinë
  Customer service
  detect