loading
Dorezat e dyerve të kabinetit të kuzhinës 1
Dorezat e dyerve të kabinetit të kuzhinës 2
Dorezat e dyerve të kabinetit të kuzhinës 3
Dorezat e dyerve të kabinetit të kuzhinës 4
Dorezat e dyerve të kabinetit të kuzhinës 5
Dorezat e dyerve të kabinetit të kuzhinës 6
Dorezat e dyerve të kabinetit të kuzhinës 1
Dorezat e dyerve të kabinetit të kuzhinës 2
Dorezat e dyerve të kabinetit të kuzhinës 3
Dorezat e dyerve të kabinetit të kuzhinës 4
Dorezat e dyerve të kabinetit të kuzhinës 5
Dorezat e dyerve të kabinetit të kuzhinës 6

Dorezat e dyerve të kabinetit të kuzhinës

DORËZE ZINK TALLSEN prej aliazh zinku, me trajtim sipërfaqësor me elektrik, e pasur me ngjyra, e qëndrueshme dhe e ndritshme. Produktet kanë linja të lëmuara dhe forma unike, të cilat mund të integrohen në stile të ndryshme dekorimi të shtëpisë. Zgjedhja është e lëmuar dhe kapja është e rehatshme dhe pa gërvishtje. Ngjyrat e pasura dhe specifikimet e ndryshme ju japin më shumë zgjedhje.

 

Për sa i përket procesit të prodhimit të produktit, TALLSEN ZINC HANDLE miraton standarde teknike të avancuara ndërkombëtare, ka kaluar certifikimin e sistemit të menaxhimit të cilësisë ISO9001, ka kaluar testin e cilësisë Swiss SGS dhe certifikimin CE, plotëson standardet ndërkombëtare dhe ju jep shije të besueshme të sigurimit të cilësisë!

  oops ...!

  Nuk ka të dhëna të produktit.

  shkoni në faqen kryesore

  Përshkrimi

  Emri:

  Dorezat e dyerve të kabinetit të kuzhinës

  Peshë

  95 g, 108 g, 141 g

  Distanca e vrimës

  96 mm, 128 mm, 192 mm

  Logo

  E personalizuar

  Paketare

  30 copë / kuti; 10 copë / kuti kartoni

  Çmim

  EXW, CIF, FOB

  Data e mostrës

  7-10 ditë

  Kushtet e pagesës

  30% T/T paraprakisht, bilanc para dërgesës

  Vendi i origjinës

  Qyteti ZhaoQing, Provinca Guangdong, Kinë

  0 (8)

  Përshkrimi

  TALLSEN ZINC HANDLE , me dizajn gjenial, zgavrën e rrumbullakosur dhe linja të lëmuara, ju sjell ndjesi unike estetike dhe përvojë komode përdorimi. Produktet e përzgjedhura janë bërë nga aliazh zinku, i kombinuar me trajtimin e sipërfaqes me elektrik, i cili pasuron shumë diversitetin e ngjyrave të produktit, dhe në të njëjtën kohë e bën produktin të ndritshëm dhe të qëndrueshëm, rezistent ndaj ndryshkut dhe rezistent ndaj korrozionit.


  Dizajni i produktit është i thjeshtë, i lehtë dhe luksoz, duke nxjerrë në pah shijen tuaj unike.

  TALLSEN ZINC HANDLE ka kaluar 50,000 teste provash dhe teste kundër korrozionit me rezistencë të lartë, ka kaluar certifikimin e sistemit të menaxhimit të cilësisë ISO9001 dhe është i lidhur plotësisht me testin zviceran të cilësisë SGS dhe certifikimin CE. Të gjitha produktet plotësojnë standardet ndërkombëtare, dhe cilësia është e garantuar.

  Dorezat e dyerve të kabinetit të kuzhinës 8

  Diagrami i instalimit

  ZH3290(3973)

  Detaje të Prodhimit

  5 (125)
  5 (125)
  Doreza mund të pasqyrojë cilësinë e jetës së një personi.
  1 (191)
  1 (191)
  Interpreton thellësisht përkufizimin e stilit të thjeshtë dhe luksoz.
  4 (131)
  4 (131)
  E fortë dhe e qëndrueshme.
  3 (156)
  3 (156)
  Strukturë e fortë, produkte me cilësi të lartë, të fortë dhe me cilësi të lartë.
  2 (173)

  Avantazhet e produktit

  ● Materiale të zgjedhura, rezistente ndaj ndryshkut dhe korrozionit

  ● Specifikime të ndryshme dhe ngjyra të pasura

  ● E lehtë me jetëgjatësi, në modë dhe e gjithanshme

  ● Qoshet e harkut, teksturë e imët

  Bëhu në kontakt me ne.
  Thjesht lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formularin e kontaktit në mënyrë që ne t'ju dërgojmë një ofertë falas për gamën tonë të gjerë të modeleve
  Ne po përpiqemi vazhdimisht vetëm për të arritur vlerën e klientëve
  Zgjidhjen
  Adresa
  TALLSEN Inovacioni dhe Teknologjia Industriale, Jinwan South Road, ZhaoqingCity, Provinca Guangdong, P. R. Kinë
  Customer service
  detect