loading
Doreza moderne të dyerve të dhomës së gjumit 1
Doreza moderne të dyerve të dhomës së gjumit 2
Doreza moderne të dyerve të dhomës së gjumit 3
Doreza moderne të dyerve të dhomës së gjumit 4
Doreza moderne të dyerve të dhomës së gjumit 5
Doreza moderne të dyerve të dhomës së gjumit 6
Doreza moderne të dyerve të dhomës së gjumit 1
Doreza moderne të dyerve të dhomës së gjumit 2
Doreza moderne të dyerve të dhomës së gjumit 3
Doreza moderne të dyerve të dhomës së gjumit 4
Doreza moderne të dyerve të dhomës së gjumit 5
Doreza moderne të dyerve të dhomës së gjumit 6

Doreza moderne të dyerve të dhomës së gjumit

DORJA E SITORIT KRISTAL TALLSEN është prej aliazh zinku dhe kristali, dhe sipërfaqja është e elektrizuar, e pastër kristal dhe delikate në prekje. Stili i dizajnit minimalist, në modë dhe i gjithanshëm, i përshtatshëm për stile të ndryshme dekorimi të shtëpisë. Dizajn elegant dhe i thjeshtë, luks i lehtë dhe më me shije. Specifikime të shumta dhe ngjyra të shumta përputhen për t'ju kënaqur ju që kërkoni përsosmërinë në masën më të madhe.

 

Për sa i përket procesit të prodhimit, duke iu përmbajtur teknologjisë së përparuar ndërkombëtare, TALLSEN CRYSTAL DRAWER HANDLE ka kaluar certifikimin e sistemit të menaxhimit të cilësisë ISO9001, plotësisht në përputhje me testin zviceran të cilësisë SGS dhe certifikimin CE, dhe të gjitha produktet përmbushin standardet ndërkombëtare.

  oops ...!

  Nuk ka të dhëna të produktit.

  shkoni në faqen kryesore

  Përshkrimi

  Emri:

  Doreza moderne të dyerve të dhomës së gjumit

  Madhësia

  26*22*26mm, 128*28*22mm, 159*28*22mm

  Peshë

  29,3 g, 110,2 g, 136,5 g

  Distanca e vrimës

  Vrima e vetme, 96 mm, 128 mm

  Logo

  E personalizuar

  Paketare

  50 copë / kuti; 10 copë / kuti kartoni

  Çmim

  EXW, CIF, FOB

  Data e mostrës

  7-10 ditë

  Kushtet e pagesës

  30% T/T paraprakisht, bilanc para dërgesës

  Vendi i origjinës

  Qyteti ZhaoQing, Provinca Guangdong, Kinë

  0 (3)

  Përshkrimi

  DORJA E SIRTARËS KRISTAL TALLSEN është projektuar me kujdes nga projektuesi, aliazh zinku dhe kristali i zgjedhur dhe trajtimi i sipërfaqes me elektrik, i cili pasuron shumë diversitetin e ngjyrave të produktit. Në të njëjtën kohë, e bën produktin të pastër dhe elegant. Dizajn elegant dhe i thjeshtë, i cili integron bukurinë dhe prakticitetin, përputhet me dizajnin ergonomik dhe ka një prekje delikate dhe pa gërvishtje.


  TALLSEN CRYSTAL DRAWER HANDLE ka kaluar 50,000 teste provash dhe teste kundër korrozionit me rezistencë të lartë, dhe ka kaluar certifikimin e sistemit të menaxhimit të cilësisë ISO9001, ka kaluar testin e cilësisë Swiss SGS dhe ka marrë certifikimin CE. Të gjitha produktet janë në përputhje me standardet ndërkombëtare, duke ju sjellë një përvojë komode dhe të sigurt. Krijo estetikë hapësinore, shije më unike.

  Doreza moderne të dyerve të dhomës së gjumit 8

  Diagrami i instalimit

  ZH3220(9134)

  Detaje të Prodhimit

  0封面 (2)
  0封面 (2)
  Doreza moderne të dyerve të dhomës së gjumit, Kristal i projektuar në Evropë
  1 (181)
  1 (181)
  Kombinimi i diamanteve dhe kristaleve nuk mund të fshehë luksin.
  2 (164)
  2 (164)
  Efekt perfekt sipërfaqësor.
  3 (146)
  3 (146)
  Materiaol është aliazh zinku: një material miqësor ndaj mjedisit me performancë të lartë
  4 (124)

  Avantazhet e produktit

  ● Materiali i aliazhit të zinkut, antioksidues dhe anti-ndryshk

  ● Specifikime të ndryshme dhe ngjyra të pasura

  ● I pastër kristal, i thjeshtë dhe luksoz

  ● Qoshet e harkut, teksturë e imët

  Bëhu në kontakt me ne.
  Thjesht lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formularin e kontaktit në mënyrë që ne t'ju dërgojmë një ofertë falas për gamën tonë të gjerë të modeleve
  Ne po përpiqemi vazhdimisht vetëm për të arritur vlerën e klientëve
  Zgjidhjen
  Adresa
  TALLSEN Inovacioni dhe Teknologjia Industriale, Jinwan South Road, ZhaoqingCity, Provinca Guangdong, P. R. Kinë
  Customer service
  detect