loading
Doreza moderne të kabinetit të kuzhinës 1
Doreza moderne të kabinetit të kuzhinës 2
Doreza moderne të kabinetit të kuzhinës 3
Doreza moderne të kabinetit të kuzhinës 4
Doreza moderne të kabinetit të kuzhinës 5
Doreza moderne të kabinetit të kuzhinës 1
Doreza moderne të kabinetit të kuzhinës 2
Doreza moderne të kabinetit të kuzhinës 3
Doreza moderne të kabinetit të kuzhinës 4
Doreza moderne të kabinetit të kuzhinës 5

Doreza moderne të kabinetit të kuzhinës

DORJA TALLSEN ALUMINI, është prej materiali aliazh alumini dhe sipërfaqja është e zezë e oksiduar, e cila nuk zbehet lehtë dhe nuk gërryhet lehtë. Dizajn i ngulitur me brazdë, i lëmuar me kujdes, cilësi e hollë, kapje e rehatshme pa gërvishtje. Instalimi i produktit është i thjeshtë dhe i përshtatshëm, dizajni është i thjeshtë dhe luksoz, dhe është i nivelit të lartë dhe elegant.

 

Për sa i përket teknologjisë së prodhimit, TALLSEN ALUMINIUM HANDLE miraton teknologji të avancuar ndërkombëtare, ka kaluar certifikimin e sistemit të menaxhimit të cilësisë ISO9001 dhe është plotësisht në përputhje me testimin e cilësisë SGS zvicerane dhe certifikimin CE, në përputhje me standardet ndërkombëtare, dhe cilësia e tij është e garantuar.

  oops ...!

  Nuk ka të dhëna të produktit.

  shkoni në faqen kryesore

  Përshkrimi

  Emri:

  Doreza moderne të kabinetit të kuzhinës

  Peshë

  139g

  Distanca e vrimës

  200Mm.

  Logo

  E personalizuar

  Paketare

  10 copë / kuti; 10 kuti/karton

  Çmim

  EXW, CIF, FOB

  Data e mostrës

  7-10 ditë

  Kushtet e pagesës

  30% T/T paraprakisht, bilanc para dërgesës

  Vendi i origjinës

  Qyteti ZhaoQing, Provinca Guangdong, Kinë

  1 (166)

  Përshkrimi

  DORËZA ALUMINI TALLSEN që mbart konceptin e zgjuar të dizajnit të stilistit, dizajnin me brazdë të ngulitur, i lëmuar dhe i lëmuar me kujdes, integron bukurinë dhe prakticitetin, përputhet me dizajnin ergonomik dhe ndihet rehat për t'u mbajtur.


  Materiali i zgjedhur i aliazhit të aluminit, me trajtim sipërfaqësor të zi të oksiduar, rezistent ndaj korrozionit dhe jo zbehje, duke e bërë produktin të ndritshëm dhe të qëndrueshëm. Qoshe të rrumbullakosura, teksturë e imët pa gërvishtje. Dizajni elegant dhe i thjeshtë i produktit mund të integrohet në stile të ndryshme dekorimi të shtëpisë.


  Përveç kësaj, TALLSEN ALUMINI HANDLE ka kaluar certifikimin e sistemit të menaxhimit të cilësisë ISO9001, ka kaluar testin e cilësisë SGS Swiss dhe ka marrë certifikimin CE. Të gjitha produktet plotësojnë standardet ndërkombëtare, duke ju sjellë një eksperiencë elegante dhe komode përdorimi.

  Doreza moderne të kabinetit të kuzhinës 7

  Madhësia e produktit 

  jpg85-t3-scale100_看图王 (5)

  Detaje të Prodhimit

  3 (131)
  3 (131)
  Ruani në mënyrë efektive hapësirën e vogël
  4 (110)
  4 (110)
  Doreza e fshehur e derës, e njohur gjithashtu si dorezë e errët, pa dizajn doreze.
  2 (148)
  2 (148)
  Bëjeni dollapin të duket më i pastër dhe të tregojë një ndjenjë të tërësisë.
  5 (103)
  5 (103)
  Materiali i produktit: aliazh alumini
  jpg85-t3-scale100 (17)

  Avantazhet e produktit

  ● Dizajn groove, instalim i lehtë

  ● Qoshet e harkut, të lëmuara me kujdes

  ● Dizajn i ri, në modë dhe i gjithanshëm

  ● Materiale të zgjedhura, rezistente ndaj ndryshkut dhe korrozionit

  Bëhu në kontakt me ne.
  Thjesht lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formularin e kontaktit në mënyrë që ne t'ju dërgojmë një ofertë falas për gamën tonë të gjerë të modeleve
  Ne po përpiqemi vazhdimisht vetëm për të arritur vlerën e klientëve
  Zgjidhjen
  Adresa
  TALLSEN Inovacioni dhe Teknologjia Industriale, Jinwan South Road, ZhaoqingCity, Provinca Guangdong, P. R. Kinë
  Customer service
  detect