loading
Dopë tunxhi Oxford Nikel saten 38mm 1
Dopë tunxhi Oxford Nikel saten 38mm 2
Dopë tunxhi Oxford Nikel saten 38mm 3
Dopë tunxhi Oxford Nikel saten 38mm 4
Dopë tunxhi Oxford Nikel saten 38mm 5
Dopë tunxhi Oxford Nikel saten 38mm 6
Dopë tunxhi Oxford Nikel saten 38mm 1
Dopë tunxhi Oxford Nikel saten 38mm 2
Dopë tunxhi Oxford Nikel saten 38mm 3
Dopë tunxhi Oxford Nikel saten 38mm 4
Dopë tunxhi Oxford Nikel saten 38mm 5
Dopë tunxhi Oxford Nikel saten 38mm 6

Dopë tunxhi Oxford Nikel saten 38mm

TALLSEN KNOB DANDLE dizajn me një vrimë, i bërë nga aliazh zinku, me procesin e elektrikimit të sipërfaqes, aftësia kundër ndryshkut përmirësohet më tej. Sipërfaqja e produktit është e lëmuar, linjat janë të lëmuara dhe prekja është delikate. Stili i lehtë dhe luksoz i dizajnit është i përshtatshëm për stile më moderne të dekorimit të shtëpisë. Produkti ka pamje të jashtëzakonshme, atmosferë të nivelit të lartë dhe cilësi të lartë.

 

Për sa i përket teknologjisë së prodhimit, TALLSEN KNOB HANDLE udhëheq standardet teknike të avancuara ndërkombëtare. Produktet kanë kaluar certifikimin e sistemit të menaxhimit të cilësisë ISO9001, kanë kaluar testin e cilësisë SGS dhe certifikimin CE, dhe cilësia e produktit është e garantuar.

  oops ...!

  Nuk ka të dhëna të produktit.

  shkoni në faqen kryesore

  Përshkrimi

  Emri:

  Dopë tunxhi Oxford Nikel saten 38mm

  Përmasat

  34.5*34.5*28Mm.

  Logo

  E personalizuar

  Paketare

  50 copë / kuti; 10 kuti/karton

  Çmim

  EXW, CIF, FOB

  Data e mostrës

  7-10 ditë

  Kushtet e pagesës

  30% T/T paraprakisht, bilanc para dërgesës

  Vendi i origjinës

  Qyteti ZhaoQing, Provinca Guangdong, Kinë

  0 (7)

  Përshkrimi

  DORJA TALLSEN KNOB është projektuar me kujdes nga projektuesi, dizajni me një vrimë, materiali i zgjedhur i aliazhit të zinkut dhe trajtimi i sipërfaqes me elektrik, i cili pasuron shumë diversitetin e ngjyrave të produktit dhe rrit aftësinë kundër ndryshkut.


  Linjat e produkteve janë të lëmuara dhe sipërfaqja është e lëmuar pa gërvishtje. Dizajni i thjeshtë, i lehtë dhe luksoz integron bukurinë dhe prakticitetin dhe është i përshtatshëm për më shumë stile dekorimi të shtëpisë. Ndërsa krijon estetikë hapësinore, ai nxjerr në pah edhe shijen unike.


  TALLSEN KNOB HANDLE ka kaluar 50,000 teste provash dhe teste kundër korrozionit me rezistencë të lartë, dhe ka kaluar certifikimin e sistemit të menaxhimit të cilësisë ISO9001, i lidhur plotësisht me testin e cilësisë zvicerane SGS dhe ka marrë certifikimin CE. Të gjitha produktet plotësojnë standardet ndërkombëtare, duke ju dhënë sigurimin më të besueshëm të cilësisë.

  Dopë tunxhi Oxford Nikel saten 38mm 8

  Diagrami i instalimit

  ZH3280(3923)

  Detaje të Prodhimit

  1 (189)
  1 (189)
  Këto pulla dollapësh të rrumbullakëta të stilit tradicional të përshtatshëm për ambiente të shumta, shfaqin fiksime të fshehura për një përfundim pa probleme. Me një konstruksion të fortë aliazh zinku, ato janë pulla cilësore dhe të qëndrueshme që do të përballojnë lehtësisht përdorimin e përsëritur dhe do të duken elegante për vitet në vijim.
  4 (129)
  4 (129)
  E përshtatshme për të gjitha dekoret, pulla e Oksfordit përmban detaje delikate, me unaza duke i bërë ato të përsosura si një prekje përfundimtare në çdo kuzhinë, dhomë gjumi ose banjo, me dizajnin e rrumbullakosur që siguron një kapje të rehatshme.
  3 (154)

  Avantazhet e produktit

  ● Aliazh zinku i veshur me nikel, anti-ndryshk dhe anti-korrozioni

  ● Sipërfaqe e lëmuar, prekje delikate

  ● Dizajn unik, luks i thjeshtë dhe i lehtë

  Bëhu në kontakt me ne.
  Thjesht lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formularin e kontaktit në mënyrë që ne t'ju dërgojmë një ofertë falas për gamën tonë të gjerë të modeleve
  Ne po përpiqemi vazhdimisht vetëm për të arritur vlerën e klientëve
  Zgjidhjen
  Adresa
  TALLSEN Inovacioni dhe Teknologjia Industriale, Jinwan South Road, ZhaoqingCity, Provinca Guangdong, P. R. Kinë
  Customer service
  detect