loading
3 Way Adjustabiliteti 1
3 Way Adjustabiliteti 2
3 Way Adjustabiliteti 3
3 Way Adjustabiliteti 4
3 Way Adjustabiliteti 5
3 Way Adjustabiliteti 6
3 Way Adjustabiliteti 1
3 Way Adjustabiliteti 2
3 Way Adjustabiliteti 3
3 Way Adjustabiliteti 4
3 Way Adjustabiliteti 5
3 Way Adjustabiliteti 6

3 Way Adjustabiliteti

Lloji: Clip-on
Këndi i hapjes: 100 gradë
Materiali: Çelik inox
Mbyllje e butë: po

  oops ...!

  Nuk ka të dhëna të produktit.

  shkoni në faqen kryesore

  3 Way Adjustifikueshmëria në pllakë dhe përputhje e rrugë


  3 Way Adjustabiliteti 7


  Kapëse 3d e rregulluar të jetë hidraulike
  mentesha amortizuese (me një drejtim)
  3 Way Adjustabiliteti 8  3 Way Adjustabiliteti 9

  Emri:

  TH3309 3 Way Adjustibibiliteti në pjesën e pjesës dhe e përputhjes

  Lloji

  Clip-on One Way

  Këndi i hapjes

  100°

  Diametri i kupës së menteshës 35Mm.

  Materia

  Çelik inox, i veshur me nikel

  Mbyllje e butë hidraulike

  po

  Rregullimi i thellësisë

  -2mm/ +2mm

  Rregullimi i bazës (lart/poshtë)

  -2mm/ +2mm

  Rregullimi i mbulimit të derës
  0mm/ +6mm
  Trashësia e përshtatshme e pllakës 15-20 mm
  Thellësia e kupës së menteshës 11.3Mm.
  Distanca e vrimës së vidës së filxhanit të menteshës 48Mm.
  Madhësia e shpimit të derës 3-7 mm
  Lartësia e pllakës së montimit H=0
  Paketa: 2 copë/polybag 200 copë/karton


  3 Way Adjustabiliteti 10

  3 Way Adjustabiliteti 11  PRODUCT DETAILS

  TH3309 3 Way Adjustibibiliteti në pjesën e pjesës dhe e përputhjes

  3 Way Adjustabiliteti 12
  3 Way Adjustabiliteti 13


  Është t madhësia më e zakonshme e veshjes së dollapit pa kornizë.


  Ato janë një zgjedhje inteligjente me pllaka me kapëse, vida përputhëse dhe rregullim 3-D për të siguruar një përshtatje të përsosur për kuzhinën, banjën dhe hapësirat e tjera në shtëpinë dhe zyrën tuaj.

  3 Way Adjustabiliteti 14

  3 Way Adjustabiliteti 15

  INSTALLATION DIAGRAM

  3 Way Adjustabiliteti 16

  3 Way Adjustabiliteti 17

  Për sa i përket cilësisë së produktit, për të garantuar plotësisht performancën e besueshme dhe jetëgjatësinë e shërbimit, Tallsen Hardware merr standardin gjerman të prodhimit si udhëzues, në mënyrë rigoroze në përputhje me standardin evropian EN1935. Mentesha ngarkon 7,5 kg gjatë testit të qëndrueshmërisë së ciklit 50,000; Rrëshqitja e sirtarit, rrëshqitja nën montim ose kutia e sirtarit metalik ngarkon 35 kg mbi 50,000 cikle testi të qëndrueshmërisë; Testi kundër korrozionit me forcë të lartë, testi i spërkatjes neutrale të kripës 48-orëshe me 9 nivele dhe testi i integruar i ngurtësisë së komponentëve janë të gjitha në përputhje me standardet ndërkombëtare. Është përmes një testi kaq gjithëpërfshirës të cilësisë, funksionit dhe jetëgjatësisë që Tallsen furnizohet i sigurt dhe produkte superiore për klientët tanë.


  3 Way Adjustabiliteti 18  3 Way Adjustabiliteti 19

  3 Way Adjustabiliteti 20

  3 Way Adjustabiliteti 21

  3 Way Adjustabiliteti 22

  3 Way Adjustabiliteti 23


  FAQ:

  Kabinete plotësisht funksionale për çdo dhomë

  Mentesha me mbivendosje të plotë të kabinetit pa kornizë

  Mentesha e kabinetit me mbyllje të butë pa kornizë Tallsen sigurojnë qëndrueshmëri afatgjatë, amortizues të shkëlqyeshëm dhe qëndrueshmëri të përforcuar për të mbijetuar edhe kuzhinat ose banjat më të ashpra. Sepse çdo kabinet ka rëndësi!


  Bëhu në kontakt me ne.
  Thjesht lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formularin e kontaktit në mënyrë që ne t'ju dërgojmë një ofertë falas për gamën tonë të gjerë të modeleve
  Ne po përpiqemi vazhdimisht vetëm për të arritur vlerën e klientëve
  Zgjidhjen
  Adresa
  TALLSEN Inovacioni dhe Teknologjia Industriale, Jinwan South Road, ZhaoqingCity, Provinca Guangdong, P. R. Kinë
  Customer service
  detect