loading
Mentesha e dyerve të kushinetave prej çeliku që mbyllen vetë 1
Mentesha e dyerve të kushinetave prej çeliku që mbyllen vetë 2
Mentesha e dyerve të kushinetave prej çeliku që mbyllen vetë 3
Mentesha e dyerve të kushinetave prej çeliku që mbyllen vetë 4
Mentesha e dyerve të kushinetave prej çeliku që mbyllen vetë 5
Mentesha e dyerve të kushinetave prej çeliku që mbyllen vetë 6
Mentesha e dyerve të kushinetave prej çeliku që mbyllen vetë 1
Mentesha e dyerve të kushinetave prej çeliku që mbyllen vetë 2
Mentesha e dyerve të kushinetave prej çeliku që mbyllen vetë 3
Mentesha e dyerve të kushinetave prej çeliku që mbyllen vetë 4
Mentesha e dyerve të kushinetave prej çeliku që mbyllen vetë 5
Mentesha e dyerve të kushinetave prej çeliku që mbyllen vetë 6

Mentesha e dyerve të kushinetave prej çeliku që mbyllen vetë

Materiali: SUS 201
Përfundimi: vizatimi me tela
Pesha neto: 250 g
Aplikimi: Derë mobiljesh

  oops ...!

  Nuk ka të dhëna të produktit.

  shkoni në faqen kryesore

  HG4331 Mentesha e dyerve me kushineta prej çeliku që mbyllen vetë


  Mentesha e dyerve të kushinetave prej çeliku që mbyllen vetë 7


  DOOR HINGE

  Mentesha e dyerve të kushinetave prej çeliku që mbyllen vetë 8

  Mentesha e dyerve të kushinetave prej çeliku që mbyllen vetë 9

  Emri i Prodhimit

  HG4331 Mentesha e dyerve me kushineta prej çeliku që mbyllen vetë

  Përmasat

  4*3*3 inç

  Numri i mbajtësit të topit

  2 Seta

  Vidhos

  8 copë

  Trashësia

  3Mm.

  Materia

  SUS 201

  Përfundon

  lidhje me tela

  Pesha

  250g

  Aplikati:

  Derë Mobilje


  PRODUCT DETAILS

  HG4331 Mentesha e dyerve me kushineta prej çeliku vetë-mbyllëse rregulluese janë shumë tërheqëse dhe praktike për përdoruesin përfundimtar. Mentesha e dyerve të kushinetave prej çeliku që mbyllen vetë 10
  Mentesha e dyerve të kushinetave prej çeliku që mbyllen vetë 11 Ato gjithashtu kanë rezistencë të mirë kimike. Vrimat e montimit në këto menteshat formojnë një formë valësh deti standarde të industrisë. Gjethet e menteshës përshtaten në kapakë për t'u montuar në nivel me skajet e derës dhe kornizës.
  Përdorni këto mentesha në dyert pa mbyllje të derës. Kapaciteti bazohet në tre menteshat për derë me një madhësi maksimale të derës prej 7 ft. Ht. × 3 ft. Wd. × 1 3/4" i trashë. Mentesha e dyerve të kushinetave prej çeliku që mbyllen vetë 12

  Mentesha e dyerve të kushinetave prej çeliku që mbyllen vetë 13


  INSTALLATION DIAGRAM

  Mentesha e dyerve të kushinetave prej çeliku që mbyllen vetë 14

  Mentesha e dyerve të kushinetave prej çeliku që mbyllen vetë 15

  Mentesha e dyerve të kushinetave prej çeliku që mbyllen vetë 16

  COMPANY PROFILE

  Tallsen është specialist i industrisë. Ne i njohim produktet tona më mirë se shumica dhe jemi vërtet të interesuar t'ju ndihmojmë të përfundoni në mënyrë perfekte projektin tuaj individual. Ne mund të punojmë me ju, nga ndryshimi i një doreze dollapi, deri te asistimi me një projekt të ri të projektuar nga arkitekti. Çfarëdo që të mendoni, ne do të jemi të kënaqur t'ju ndihmojmë në çdo fazë të procesit dhe ju mund të mbështeteni në trajtimin me ne.

  Mentesha e dyerve të kushinetave prej çeliku që mbyllen vetë 17

  Mentesha e dyerve të kushinetave prej çeliku që mbyllen vetë 18

  Mentesha e dyerve të kushinetave prej çeliku që mbyllen vetë 19

  Mentesha e dyerve të kushinetave prej çeliku që mbyllen vetë 20

  Mentesha e dyerve të kushinetave prej çeliku që mbyllen vetë 21


  FAQ

  P1: Sa ngjyra ka mentesha juaj?

  Përgjigje: Ar, argjend, e zezë dhe gri.


  Q2. A ka kushinetë topash në menteshën e derës?
  Përgjigje: Po, kushinetat e topit ofrojnë mbyllje të butë.


  Q3: Cila është porosia minimale nëse bëni porosi të mëdha?
  Përgjigje: Për menteshën e derës, ne kërkojmë të paktën 10,000 copë


  P4: Përveç menteshës së derës, çfarë pajisjeje tjetër keni?
  Përgjigje: Mentesha e kabinetit, burim gazi, mbajtës sirtar, etj.


  P5: A keni marrë pjesë ndonjëherë në ekspozitën e mobiljeve?
  Përgjigje: Ne marrim pjesë në Panairin e Kantonit, Panairin e Hongkong-ut dhe ekspozitën e mobiljeve të tjera.


  Bëhu në kontakt me ne.
  Thjesht lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formularin e kontaktit në mënyrë që ne t'ju dërgojmë një ofertë falas për gamën tonë të gjerë të modeleve
  Ne po përpiqemi vazhdimisht vetëm për të arritur vlerën e klientëve
  Zgjidhjen
  Adresa
  TALLSEN Inovacioni dhe Teknologjia Industriale, Jinwan South Road, ZhaoqingCity, Provinca Guangdong, P. R. Kinë
  Customer service
  detect