loading
Mentesha e dyerve të kabinetit të kuzhinës së klasës së lartë 1
Mentesha e dyerve të kabinetit të kuzhinës së klasës së lartë 2
Mentesha e dyerve të kabinetit të kuzhinës së klasës së lartë 3
Mentesha e dyerve të kabinetit të kuzhinës së klasës së lartë 4
Mentesha e dyerve të kabinetit të kuzhinës së klasës së lartë 1
Mentesha e dyerve të kabinetit të kuzhinës së klasës së lartë 2
Mentesha e dyerve të kabinetit të kuzhinës së klasës së lartë 3
Mentesha e dyerve të kabinetit të kuzhinës së klasës së lartë 4

Mentesha e dyerve të kabinetit të kuzhinës së klasës së lartë

Numri i kushinetave: 2 komplete
Vidë: 8 copë
Trashësia: 3 mm
Materiali: SUS 304

  oops ...!

  Nuk ka të dhëna të produktit.

  shkoni në faqen kryesore

  Mentesha për dyer të kabinetit të kuzhinës HG4332


  Mentesha e dyerve të kabinetit të kuzhinës së klasës së lartë 5


  DOOR HINGE

  Mentesha e dyerve të kabinetit të kuzhinës së klasës së lartë 6

  Mentesha e dyerve të kabinetit të kuzhinës së klasës së lartë 7

  Emri i Prodhimit

  Mentesha për dyer të kabinetit të kuzhinës HG4332

  Përmasat

  4*3*3 inç

  Numri i mbajtësit të topit

  2 Seta

  Vidhos

  8 copë

  Trashësia

  3Mm.

  Materia

  SUS 201

  Përfundon

  201# ORB E zezë

  201# E zezë Brushed

  Pesha

  250g

  Paketa: 2 copë / kuti e brendshme 100 copë / kuti kartoni

  Aplikati:

  Derë Mobilje  PRODUCT DETAILS

  Mentesha e dyerve të kabinetit të kuzhinës HG4332 janë pajisje harduerike që përdoren për të varur dhe lëkundur një derë. Mentesha e dyerve të kabinetit të kuzhinës së klasës së lartë 8
  Mentesha e dyerve të kabinetit të kuzhinës së klasës së lartë 9 Ndërtuesit mund t'i përdorin gjithashtu këto mentesha për të instaluar dyert e kabinetit ose edhe për të lidhur një kapak në një bagazh ose gjoks.
  Mentesha të prapanicës janë përgjithësisht dizajni më i thjeshtë dhe më i përballueshëm i menteshave në dispozicion, dhe vijnë në disa varietete të ndryshme për të përmbushur nevojat e llojeve të ndryshme të projekteve. Mentesha e dyerve të kabinetit të kuzhinës së klasës së lartë 10

  Mentesha e dyerve të kabinetit të kuzhinës së klasës së lartë 11


  INSTALLATION DIAGRAM


  Mentesha e dyerve të kabinetit të kuzhinës së klasës së lartë 12

  Mentesha e dyerve të kabinetit të kuzhinës së klasës së lartë 13

  Tallsen është ofruesi kryesor i menteshave të specializuara, shulave, bravave dhe më shumë. Pavarësisht nëse jeni kontraktor ose pronar shtëpie, ne jemi të sigurt që do të gjeni harduerin që po kërkoni. Shfletoni koleksionin tonë me mbi 10,000 mentesha të disponueshme në internet çdo ditë!


  Mentesha e dyerve të kabinetit të kuzhinës së klasës së lartë 14

  Mentesha e dyerve të kabinetit të kuzhinës së klasës së lartë 15

  Mentesha e dyerve të kabinetit të kuzhinës së klasës së lartë 16

  Mentesha e dyerve të kabinetit të kuzhinës së klasës së lartë 17

  Mentesha e dyerve të kabinetit të kuzhinës së klasës së lartë 18

  Mentesha e dyerve të kabinetit të kuzhinës së klasës së lartë 19


  FAQ:

  Q1. Cili është ndryshimi midis menteshave të projeksionit dhe parlamentit?
  Përgjigje: Madhësia e gishtit është ndryshimi midis këtyre dy menteshave.


  Q2. Si duhet të matim çdo lloj menteshë të ndryshëm?

  Përgjigje: Shumica e menteshave maten me lartësinë e tyre.


  Pyetja 3: Çfarë madhësie mentesha duhet të përdor për të varur derën time?

  Përgjigje: Kjo varet kryesisht nga pesha dhe madhësia e derës që po varni


  Pyetja 4: Çfarë lloj menteshash do të përdorja zakonisht për të varur dyert rreth shtëpisë sime?

  Përgjigje: Lloji më i zakonshëm i menteshës që përdoret në dyert e varura është mentesha e prapanicës.


  Pyetja 5: A keni ndonjë sugjerim për montimin dhe montimin e menteshave të derës?
  Përgjigje: Gjethi ose përplasja me më shumë nyje (nyjat) është ana që duhet të ngjitni në kornizën tuaj të derës.


  Bëhu në kontakt me ne.
  Thjesht lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formularin e kontaktit në mënyrë që ne t'ju dërgojmë një ofertë falas për gamën tonë të gjerë të modeleve
  Ne po përpiqemi vazhdimisht vetëm për të arritur vlerën e klientëve
  Zgjidhjen
  Adresa
  TALLSEN Inovacioni dhe Teknologjia Industriale, Jinwan South Road, ZhaoqingCity, Provinca Guangdong, P. R. Kinë
  Customer service
  detect