loading
1-Rakord Kuzhine me dorezë Deck-Mount Pull-Down 1
1-Rakord Kuzhine me dorezë Deck-Mount Pull-Down 2
1-Rakord Kuzhine me dorezë Deck-Mount Pull-Down 3
1-Rakord Kuzhine me dorezë Deck-Mount Pull-Down 4
1-Rakord Kuzhine me dorezë Deck-Mount Pull-Down 5
1-Rakord Kuzhine me dorezë Deck-Mount Pull-Down 6
1-Rakord Kuzhine me dorezë Deck-Mount Pull-Down 7
1-Rakord Kuzhine me dorezë Deck-Mount Pull-Down 1
1-Rakord Kuzhine me dorezë Deck-Mount Pull-Down 2
1-Rakord Kuzhine me dorezë Deck-Mount Pull-Down 3
1-Rakord Kuzhine me dorezë Deck-Mount Pull-Down 4
1-Rakord Kuzhine me dorezë Deck-Mount Pull-Down 5
1-Rakord Kuzhine me dorezë Deck-Mount Pull-Down 6
1-Rakord Kuzhine me dorezë Deck-Mount Pull-Down 7

1-Rakord Kuzhine me dorezë Deck-Mount Pull-Down

Madhësia:420*230*235mm
Materiali: SUS 304
Distanca e vrimës: 34-35 mm

  oops ...!

  Nuk ka të dhëna të produktit.

  shkoni në faqen kryesore

  1-Rakord Kuzhine me dorezë Deck-Mount Pull-Down


  1-Rakord Kuzhine me dorezë Deck-Mount Pull-Down 8

  KITCHEN FAUCET

  1-Rakord Kuzhine me dorezë Deck-Mount Pull-Down 9

  Përshkrimi

  Emri::

  980093 1-Rakord Kuzhine me dorezë Deck-Mount Pull-Down

  Distanca e vrimës:

  34-35 mm

  Materiali:

  SUS 304

  Devijimi i ujit :

  0,35Pa-0,75Pa

  N.W.:

  1.2Kështë

  Madhësia:

  420*230*235Mm.

  Ngjyra:

  Argjendi

  Trajtimi i sipërfaqes:

  I krehur

  Tubi i hyrjes:

  Zorrë me gërsheta prej çelik inox 60 cm

  Çertifikimi:

  CUPC

  Paketa::

  1 Vendosa
  Aplikacion:

  Kuzhinë/Hotel

  Garancia: 5 Vite  PRODUCT DETAILS

  980093 Rubineti i kuzhinës me 1 dorezë Deck-Mount Pull-Down është i krehur dhe nuk ndryshket lehtë.


  1-Rakord Kuzhine me dorezë Deck-Mount Pull-Down 10

  1-Rakord Kuzhine me dorezë Deck-Mount Pull-Down 11

  Është bërë nga materiali i kategorisë ushqimore SUS 304.


  • Rubineti ka një rrotullim të qetë 360 gradë dhe mund të qëndrojë kudo që dëshironi.

  1-Rakord Kuzhine me dorezë Deck-Mount Pull-Down 12
  1-Rakord Kuzhine me dorezë Deck-Mount Pull-Down 13

  Ka dy lloje kontrolli, të ftohtë dhe të nxehtë.


  Një top graviteti është instaluar në tubin e ngritjes në mënyrë që rubineti i çekanit të mund të tërhiqet.

  1-Rakord Kuzhine me dorezë Deck-Mount Pull-Down 14


  1-Rakord Kuzhine me dorezë Deck-Mount Pull-Down 15

  Tubi i hyrjes së ujit 60 cm i zgjatur është për larjen falas të perimeve, ushqimeve, enëve dhe enëve të tjera të kuzhinës.

  Ka dy mënyra të rrjedhjes së ujit, duke shkumëzuar një dush. 1-Rakord Kuzhine me dorezë Deck-Mount Pull-Down 16  1-Rakord Kuzhine me dorezë Deck-Mount Pull-Down 17


  1-Rakord Kuzhine me dorezë Deck-Mount Pull-Down 18

  1-Rakord Kuzhine me dorezë Deck-Mount Pull-Down 19

  1-Rakord Kuzhine me dorezë Deck-Mount Pull-Down 20


  1-Rakord Kuzhine me dorezë Deck-Mount Pull-Down 21

  1-Rakord Kuzhine me dorezë Deck-Mount Pull-Down 22


  1-Rakord Kuzhine me dorezë Deck-Mount Pull-Down 23

  1-Rakord Kuzhine me dorezë Deck-Mount Pull-Down 24  1-Rakord Kuzhine me dorezë Deck-Mount Pull-Down 25

  Tallsen Hardware merr standardin gjerman të prodhimit si udhëzues, në mënyrë rigoroze në përputhje me standardin evropian EN1935. Mentesha ngarkon 7,5 kg gjatë testit të qëndrueshmërisë së ciklit 50,000; Rrëshqitja e sirtarit, rrëshqitja nën montim ose kutia e sirtarit metalik ngarkon 35 kg mbi 50,000 cikle testi të qëndrueshmërisë; Testi kundër korrozionit me forcë të lartë, testi i spërkatjes neutrale të kripës 48-orëshe me 9 nivele dhe testi i integruar i ngurtësisë së komponentëve janë të gjitha në përputhje me standardet ndërkombëtare. Është përmes një testi kaq gjithëpërfshirës të cilësisë, funksionit dhe jetëgjatësisë që Tallsen furnizohet i sigurt dhe produkte superiore për klientët tanë.


  1-Rakord Kuzhine me dorezë Deck-Mount Pull-Down 26


  1-Rakord Kuzhine me dorezë Deck-Mount Pull-Down 271-Rakord Kuzhine me dorezë Deck-Mount Pull-Down 28

  1-Rakord Kuzhine me dorezë Deck-Mount Pull-Down 29

  Pyetje Dhe Përgjigje:

  Matjet e nevojshme

  Do t'ju duhet të dini madhësinë e zonës së instalimit, për t'u siguruar që do të akomodojë gjerësinë e lavamanit, si dhe thellësinë dhe lartësinë. Kjo matje është gjithashtu e dobishme në përcaktimin e madhësisë së rubinetit dhe çdo gamë lëvizjeje që mund të kërkojë.


  Matni tavanin pas lavamanit dhe diametrin e vrimave të para-shpuara dhe distancën midis qendrave të tyre. Dimensionet e vrimës janë se si të përcaktoni se çfarë madhësie do të përshtatet rubineti, përpara se të blini rubinetin.


  Matni distancën midis murit dhe skajit të lavamanit. Kjo është e rëndësishme si për instalimin ashtu edhe për përdorimin e rregullt të rubinetit tuaj, pasi do t'ju duhet të siguroheni se ka hapësirë ​​midis murit dhe rubinetit për të artikuluar plotësisht dorezat ose levat e rubinetit.


  Bëhu në kontakt me ne.
  Thjesht lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formularin e kontaktit në mënyrë që ne t'ju dërgojmë një ofertë falas për gamën tonë të gjerë të modeleve
  Ne po përpiqemi vazhdimisht vetëm për të arritur vlerën e klientëve
  Zgjidhjen
  Adresa
  TALLSEN Inovacioni dhe Teknologjia Industriale, Jinwan South Road, ZhaoqingCity, Provinca Guangdong, P. R. Kinë
  Customer service
  detect