loading
Rubineti modern i lavamanit me një vrimë të kuzhinës 1
Rubineti modern i lavamanit me një vrimë të kuzhinës 2
Rubineti modern i lavamanit me një vrimë të kuzhinës 3
Rubineti modern i lavamanit me një vrimë të kuzhinës 4
Rubineti modern i lavamanit me një vrimë të kuzhinës 5
Rubineti modern i lavamanit me një vrimë të kuzhinës 6
Rubineti modern i lavamanit me një vrimë të kuzhinës 1
Rubineti modern i lavamanit me një vrimë të kuzhinës 2
Rubineti modern i lavamanit me një vrimë të kuzhinës 3
Rubineti modern i lavamanit me një vrimë të kuzhinës 4
Rubineti modern i lavamanit me një vrimë të kuzhinës 5
Rubineti modern i lavamanit me një vrimë të kuzhinës 6

Rubineti modern i lavamanit me një vrimë të kuzhinës

Madhësia:420*230*235mm
Materiali: SUS 304
Distanca e vrimës: 34-35 mm

  oops ...!

  Nuk ka të dhëna të produktit.

  shkoni në faqen kryesore

  Rubineti modern i lavamanit me një vrimë të kuzhinës


  Rubineti modern i lavamanit me një vrimë të kuzhinës 7

  KITCHEN FAUCET

  Rubineti modern i lavamanit me një vrimë të kuzhinës 8

  Përshkrimi

  Emri::

  980063 Rubineti modern i lavamanit me një vrimë të kuzhinës

  Distanca e vrimës:

  34-35 mm

  Materiali:

  SUS 304

  Devijimi i ujit :

  0,35Pa-0,75Pa

  N.W.:

  1.2Kështë

  Madhësia:

  420*230*235Mm.

  Ngjyra:

  Argjendi

  Trajtimi i sipërfaqes:

  I krehur

  Tubi i hyrjes:

  Zorrë me gërsheta prej çelik inox 60 cm

  Çertifikimi:

  CUPC

  Paketa::

  1 Vendosa
  Aplikacion:

  Kuzhinë/Hotel

  Garancia: 5 Vite  PRODUCT DETAILS

  980063 Rubineti modern i lavamanit me një vrimë të kuzhinës
  Rubineti modern i lavamanit me një vrimë të kuzhinës 9

  Rubineti modern i lavamanit me një vrimë të kuzhinës 10

  Hapni rubinetin dhe lëreni të funksionojë për një minutë ose më shumë për të provuar për rrjedhje.

  Ndjeni rreth të gjitha lidhjeve për të parë nëse ka ujë që del jashtë dhe shtrëngojini nëse është e nevojshme.

  Rubineti modern i lavamanit me një vrimë të kuzhinës 11
  Rubineti modern i lavamanit me një vrimë të kuzhinës 12

  Kontrolloni përsëri disa herë gjatë 48 orëve të ardhshme për t'u siguruar që gjithçka po funksionon siç duhet. Nëse është e gjitha e thatë, ju keni mbaruar!  Siç mund ta shihni, nuk është e vështirë të zëvendësoni vetë një rubinet kuzhine! Me paratë që kurseni duke mos i marrë me qira, në vend të kësaj mund të blini një rubinet të mrekullueshëm kuzhine si ky!

  Rubineti modern i lavamanit me një vrimë të kuzhinës 13


  Rubineti modern i lavamanit me një vrimë të kuzhinës 14

  Për të kursyer shumë kohë nën lavaman, ju lutemi referojuni udhëzimeve gjatë instalimit dhe hapni valvulën pas përfundimit për të kontrolluar nëse instalimi është i suksesshëm.  Gryka e tërheqjes e bën pastrimin të lehtë dhe klikohet fort në vend, në mënyrë që të mos bjerë jashtë kur nuk e përdorni!

  Rubineti modern i lavamanit me një vrimë të kuzhinës 15  Rubineti modern i lavamanit me një vrimë të kuzhinës 16


  Rubineti modern i lavamanit me një vrimë të kuzhinës 17

  Rubineti modern i lavamanit me një vrimë të kuzhinës 18

  Rubineti modern i lavamanit me një vrimë të kuzhinës 19


  Rubineti modern i lavamanit me një vrimë të kuzhinës 20

  Rubineti modern i lavamanit me një vrimë të kuzhinës 21


  Rubineti modern i lavamanit me një vrimë të kuzhinës 22

  Rubineti modern i lavamanit me një vrimë të kuzhinës 23  Rubineti modern i lavamanit me një vrimë të kuzhinës 24

  Tallsen është një prodhues dhe dizajnues kryesor i produkteve të pajisjeve të kuzhinës dhe banjës. Në Tallsen, ne besojmë se çdo familje duhet të zotërojë një kuzhinë dhe banjë unike që plotëson stilin dhe nevojat e tyre. Ofrimi i produkteve inovative, të bukura, funksionale, por të përballueshme për të ndihmuar çdo shtëpi të ndërtojë kuzhinën dhe banjën e saj unike është misioni ynë. Ndërtoni tuajën sot!

  Rubineti modern i lavamanit me një vrimë të kuzhinës 25


  Rubineti modern i lavamanit me një vrimë të kuzhinës 26Rubineti modern i lavamanit me një vrimë të kuzhinës 27

  Rubineti modern i lavamanit me një vrimë të kuzhinës 28

  Pyetje Dhe Përgjigje:


  Rubineti modern i lavamanit me një vrimë të kuzhinës 29


  HOW DO I CHOOSE THE RIGHT FAUCET?

  Ka disa gjëra që duhen marrë parasysh kur zgjidhni rubinetin e duhur për kuzhinën ose banjën tuaj.

  Lartësia

  Lartësia më e ulët e rubinetit tim të vjetër të kuzhinës më tërhoqi! Ishte shumë e shkurtër për të vendosur një tenxhere të madhe poshtë, kështu që mbushja ose larja e tyre ishte një punë e përditshme. Një rubinet më i lartë kuzhine ju jep më shumë hapësirë ​​për këto artikuj më të mëdhenj.

  Por në banjën tonë lart, pata problemin e kundërt! Kabineti i ilaçeve nuk mund të hapej me një rubinet të gjatë në vend, kështu që më duhej të kërkoja diçka shumë më të shkurtër se lartësia standarde.

  Përfundon

  Merrni parasysh përfundimin metalik të pjesës tjetër të dhomës kur zgjidhni një përfundim për rubinetin tuaj të ri. Shikoni dorezat e dyerve dhe sirtarëve në kabinete dhe zgjidhni një ngjyrë plotësuese.

  Ju gjithashtu mund të dëshironi të mendoni se si përfundimi i rubinetit do të trajtojë pikat e ujit dhe gjurmët e gishtërinjve. Disa kanë një shtresë rezistente ndaj pikave, kështu që rubineti qëndron i pastër më gjatë!

  Numri i vrimave në kuvertën e lavamanit

  Hidhni një sy nën lavamanin tuaj përpara se të blini një rubinet të ri. Nëse ka një pllakë kuvertë të instaluar nën qafën e rubinetit, ka shumë mundësi që të ketë më shumë se një vrimë të fshehura poshtë. Është më mirë të dini se me çfarë keni të bëni tani për të shmangur ndonjë surprizë gjatë instalimit.


  Bëhu në kontakt me ne.
  Thjesht lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formularin e kontaktit në mënyrë që ne t'ju dërgojmë një ofertë falas për gamën tonë të gjerë të modeleve
  Ne po përpiqemi vazhdimisht vetëm për të arritur vlerën e klientëve
  Zgjidhjen
  Adresa
  TALLSEN Inovacioni dhe Teknologjia Industriale, Jinwan South Road, ZhaoqingCity, Provinca Guangdong, P. R. Kinë
  Customer service
  detect