loading
Lavaman kuzhine me tas te vetem 1
Lavaman kuzhine me tas te vetem 2
Lavaman kuzhine me tas te vetem 3
Lavaman kuzhine me tas te vetem 4
Lavaman kuzhine me tas te vetem 5
Lavaman kuzhine me tas te vetem 1
Lavaman kuzhine me tas te vetem 2
Lavaman kuzhine me tas te vetem 3
Lavaman kuzhine me tas te vetem 4
Lavaman kuzhine me tas te vetem 5

Lavaman kuzhine me tas te vetem

Madhësia:680*450*210mm
Materiali: Paneli i trashë SUS ​​304
Paketimi: 1 Komplete/karton

  oops ...!

  Nuk ka të dhëna të produktit.

  shkoni në faqen kryesore

  Lavaman kuzhine me tas te vetem


  Lavaman kuzhine me tas te vetem 6

  KITCHEN SINK

  Lavaman kuzhine me tas te vetem 7

  Përshkrimi

  Emri::

  953202 Lavaman kuzhine me tas te vetem

  Lloji i instalimit:

  Lavaman countertop/Undermount

  Materiali:

  Paneli i trashë SUS ​​304

  Devijimi i ujit :

  Linja udhëzuese e formës X

  Forma e tasit:

  Drejtkëndëshe

  Madhësia:


  680*450*210Mm.


  Ngjyra:


  Argjendi


  Trajtimi i sipërfaqes:

  I krehur

  Numri i vrimave:

  Dy.

  Teknika:

  Vend Saldimi

  Paketa::

  1 Vendosa

  Aksesorët:

  Filtri i mbetjeve, kulluesi, koshi i kullimit
  PRODUCT DETAILS

  953202 Lavaman kuzhine me tas te vetem

  Lavaman i stacionit të punës me parvaz të integruar për aksesorët rrëshqitës që ju lejojnë të përgatisni ushqimin dhe të pastroni pikërisht mbi lavaman pa zënë hapësirë ​​të vlefshme banaku

  Lavaman kuzhine me tas te vetem 8

  Lavaman kuzhine me tas te vetem 9

  TASI I VETËM I GJËRËS me kullues të vendosur nga pas, ofron një hapësirë ​​pune bujare për enë gatimi të mëdha dhe pirgje pjatash

  • DROP-IN DESIGN me instalime në kuvertë për montim tepër të trashë me çdo lloj banaku kuzhine, perfekt për t'u përdorur si lavaman zëvendësues

  Lavaman kuzhine me tas te vetem 10
  Lavaman kuzhine me tas te vetem 11

  ÇELIK I NDËRSHËM TË RËNDË, me veshje silikoni që nuk rrëshqet, është i sigurt në lavastovilje, rezistent ndaj nxehtësisë dhe mban deri në 85 lbs.

  Asambleja e kullimit prej çeliku inox PREMIUM me FlipCap mban mbeturinat jashtë tubit të kullimit, fsheh pajisjet e mbeturinave për një pamje të qetë

  Lavaman kuzhine me tas te vetem 12


  Lavaman kuzhine me tas te vetem 13


  KIT LAVAMANI PËRFSHIN: Lavaman i stacionit të punës, dërrasë prerëse të rëndë, raft për tharjen e enëve, montim kullimi me sitë, pajisje montimi  Lavaman kuzhine me tas te vetem 14

  INSTALLATION DIAGRAM

  Lavaman kuzhine me tas te vetem 15

  Lavaman kuzhine me tas te vetem 16


  Lavaman kuzhine me tas te vetem 17

  Misioni i Tallsen për të qenë marka më e fortë në treg duke ofruar vlerë të jashtëzakonshme për paranë ka qenë themeli i suksesit tonë gjatë 20 viteve të fundit. Është arsyeja pse ne kemi qenë në gjendje të zgjerojmë vazhdimisht ofertën tonë ndaj klientit dhe të lulëzojmë edhe gjatë kohërave sfiduese ekonomike.


  Lavaman kuzhine me tas te vetem 18


  Lavaman kuzhine me tas te vetem 19


  Lavaman kuzhine me tas te vetem 20Lavaman kuzhine me tas te vetem 21

  Lavaman kuzhine me tas te vetem 22
  FAQ:

  Sa legena duhet të ketë lavamani i kuzhinës suaj dhe në çfarë konfigurimi?

  1. Një lavaman i madh, i vetëm kuzhine.

  Pro: Një lavaman kuzhine me një legen i vetëm, i thellë do të thotë që lehtë mund të njomni ose lani një tigan të madh ose të përgatisni sasi të mëdha ushqimi.

  Kundër: Shpëlarja e perimeve gjatë njomjes së një pjate të madhe me tavë kërkon pak mashtrim - ashtu si larja e duarve dhe shpëlarja e porcelës ose enëve me origjinë.


  Bëhu në kontakt me ne.
  Thjesht lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formularin e kontaktit në mënyrë që ne t'ju dërgojmë një ofertë falas për gamën tonë të gjerë të modeleve
  Ne po përpiqemi vazhdimisht vetëm për të arritur vlerën e klientëve
  Zgjidhjen
  Adresa
  TALLSEN Inovacioni dhe Teknologjia Industriale, Jinwan South Road, ZhaoqingCity, Provinca Guangdong, P. R. Kinë
  Customer service
  detect