loading
Prodhuesit e lavamanëve prej çeliku inox 1
Prodhuesit e lavamanëve prej çeliku inox 2
Prodhuesit e lavamanëve prej çeliku inox 3
Prodhuesit e lavamanëve prej çeliku inox 4
Prodhuesit e lavamanëve prej çeliku inox 5
Prodhuesit e lavamanëve prej çeliku inox 1
Prodhuesit e lavamanëve prej çeliku inox 2
Prodhuesit e lavamanëve prej çeliku inox 3
Prodhuesit e lavamanëve prej çeliku inox 4
Prodhuesit e lavamanëve prej çeliku inox 5

Prodhuesit e lavamanëve prej çeliku inox

Madhësia:680*450*210mm
Materiali: Paneli i trashë SUS ​​304
Paketimi: 1 Komplete/karton

  oops ...!

  Nuk ka të dhëna të produktit.

  shkoni në faqen kryesore

  Prodhuesit e lavamanëve prej çeliku inox


  Prodhuesit e lavamanëve prej çeliku inox 6

  KITCHEN SINK

  Prodhuesit e lavamanëve prej çeliku inox 7

  Përshkrimi

  Emri::

  953202 Prodhuesit e lavamanëve prej çeliku inox

  Lloji i instalimit:

  Lavaman countertop/Undermount

  Materiali:

  Paneli i trashë SUS ​​304

  Devijimi i ujit :

  Linja udhëzuese e formës X

  Tas Forma:

  Drejtkëndëshe

  Madhësia:


  680*450*210Mm.


  Ngjyra:


  Argjendi


  Trajtimi i sipërfaqes:

  I krehur

  Numri i vrimave:

  Dy.

  Teknika:

  Vend Saldimi

  Paketa::

  1 Vendosa

  Aksesorët:

  Filtri i mbetjeve, kulluesi, koshi i kullimit
  PRODUCT DETAILS

  953202 Prodhuesit e lavamanëve prej çeliku inox

  Tas me përmasa të mëdha do të strehojë tavën tuaj më të madhe për pjekje, fletët e pjekjes komerciale dhe tiganët.  Prodhuesit e lavamanëve prej çeliku inox 8

  Prodhuesit e lavamanëve prej çeliku inox 9

  COMMERCIAL GRADE SATIN FINISH: Elastike dhe e lehtë për t'u pastruar, rezistente ndaj korrozionit dhe ndryshkut; përputhet me shumicën e pajisjeve të kuzhinës
  • INDESTRUCTIBLE CONSTRUCTION : Çelik inox SUS304 rezistent ndaj gërvishtjeve me trashësi gjithmonë 1,2 milimetra për forcë dhe qëndrueshmëri superiore.

  Prodhuesit e lavamanëve prej çeliku inox 10
  Prodhuesit e lavamanëve prej çeliku inox 11


  BIG WORKING SPACE: Inxhinieri e jashtëzakonshme me cilësi të kursimit të hapësirës që krijojnë një hapësirë ​​pune fleksibël për të marrë përsipër të gjitha llojet e detyrave të kuzhinës dhe jetës.  Kullimi i grupit të pasëm : Hapja standarde e kullimit 3,5 inç siguron më shumë hapësirë ​​të përdorshme në lavaman

  Prodhuesit e lavamanëve prej çeliku inox 12


  Prodhuesit e lavamanëve prej çeliku inox 13


  QUIETEST SINK: Teknologji Noise Defend për izolimin e zërit me veshje të nëndheshme jo toksike Sound Guard dhe mbulesa tepër të trasha të lavamanit.  Prodhuesit e lavamanëve prej çeliku inox 14

  INSTALLATION DIAGRAM

  Prodhuesit e lavamanëve prej çeliku inox 15

  Prodhuesit e lavamanëve prej çeliku inox 16


  Prodhuesit e lavamanëve prej çeliku inox 17

  Në TALLSEN, ne besojmë në fuqinë e dizajnit për të pasur një ndikim pozitiv në jetën e njerëzve, duke i transformuar mjediset e përditshme në diçka më shumë. Ne përpiqemi të shtyjmë kufijtë e dizajnit për të krijuar përvojën më të jashtëzakonshme të mundshme të kuzhinës dhe banjës, për një jetë të përditshme që është përtej të zakonshmes.  Prodhuesit e lavamanëve prej çeliku inox 18


  Prodhuesit e lavamanëve prej çeliku inox 19


  Prodhuesit e lavamanëve prej çeliku inox 20Prodhuesit e lavamanëve prej çeliku inox 21

  Prodhuesit e lavamanëve prej çeliku inox 22

  Pyetje Dhe Përgjigje:


  Stacioni i punës


  Relativisht të reja në treg, lavamanët e stacioneve të punës po fitojnë me shpejtësi vlerësime për ofrimin e funksionalitetit inovativ me shumë qëllime. Të projektuar me parvaz të integruar që strehojnë komponentë të lëvizshëm si p.sh. një dërrasë prerëse, kullesë dhe rafte për kullimin e sendeve ose tharjen e enëve, lavamanët e stacionit të punës ju lejojnë të lani, kulloni, copëtoni, pastroni dhe thani mbi lavaman ndërsa përmbajnë rrëmujën.  Bëhu në kontakt me ne.
  Thjesht lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formularin e kontaktit në mënyrë që ne t'ju dërgojmë një ofertë falas për gamën tonë të gjerë të modeleve
  Ne po përpiqemi vazhdimisht vetëm për të arritur vlerën e klientëve
  Zgjidhjen
  Adresa
  TALLSEN Inovacioni dhe Teknologjia Industriale, Jinwan South Road, ZhaoqingCity, Provinca Guangdong, P. R. Kinë
  Customer service
  detect