loading
Ngjyra e artë Kape për nxjerrë dhe sirtare 1
Ngjyra e artë Kape për nxjerrë dhe sirtare 2
Ngjyra e artë Kape për nxjerrë dhe sirtare 3
Ngjyra e artë Kape për nxjerrë dhe sirtare 4
Ngjyra e artë Kape për nxjerrë dhe sirtare 5
Ngjyra e artë Kape për nxjerrë dhe sirtare 6
Ngjyra e artë Kape për nxjerrë dhe sirtare 1
Ngjyra e artë Kape për nxjerrë dhe sirtare 2
Ngjyra e artë Kape për nxjerrë dhe sirtare 3
Ngjyra e artë Kape për nxjerrë dhe sirtare 4
Ngjyra e artë Kape për nxjerrë dhe sirtare 5
Ngjyra e artë Kape për nxjerrë dhe sirtare 6

Ngjyra e artë Kape për nxjerrë dhe sirtare

Përfundimi: Argjend, Ar
Paketimi: 300 copë/CATON
MOQ:600 PCS
Data e mostrës: 7--10 ditë

  oops ...!

  Nuk ka të dhëna të produktit.

  shkoni në faqen kryesore

  BP2100 Ngjyra e artë Shpty kape për Hinges dhe sirtare


  Ngjyra e artë Kape për nxjerrë dhe sirtare 7


  REBOUND DEVICE

  Ngjyra e artë Kape për nxjerrë dhe sirtare 8

  Ngjyra e artë Kape për nxjerrë dhe sirtare 9

  Përshkrimi

  Emri::

  BP2100 Ngjyra e artë Shpty kape për Hinges dhe sirtare

  Lloji:

  Pajisja për rikthim me një kokë

  Materia:

  Alumin + POM

  Peshë

  36g

  finlandez:

  Argjendi, Ari

  Paketare:

  300 PCS/CATON

  MOQ:

  600 PCS

  Data e mostrës:

  7-10 ditë


  PRODUCT DETAILS

  BP2100 Ngjyra e artë Push Kapja për Hinges & Drajtarë është e kombinuar me hedhje të lirë që ofrojnë funksionin e hapur / të afërt për kabinë dera.

  Ngjyra e artë Kape për nxjerrë dhe sirtare 10
  Ngjyra e artë Kape për nxjerrë dhe sirtare 11

  Hendeku midis sirtarit dhe anës së kabinetit = min. 12 mm Rregullimi i thellësisë në montimin +4,5 / -1 mm, siguron mbyllje të besueshme dhe konsistencë të performancës në rastet e shpimit të pasaktë


  Modelet e parakolpit ose me prekje magnetike të përparme, si dhe montimi në linjë ose në stilin e krahëve janë opsione për t'u përshtatur me aplikacione të ndryshme.


  Ngjyra e artë Kape për nxjerrë dhe sirtare 12
  Ngjyra e artë Kape për nxjerrë dhe sirtare 13


  Funksioni i klikimit të sigurisë për shkëputje të lehtë të mekanizmit nga pllaka e montimit
  Çeliku dhe plastika.  INSTALLATION DIAGRAM

  Ngjyra e artë Kape për nxjerrë dhe sirtare 14

  Ngjyra e artë Kape për nxjerrë dhe sirtare 15


  Tallsen ka furnizuar tregtinë dhe publikun me hekuri në shtëpi nga qendra moderne dhe e madhe e prodhimit Kina për një dekadë.

  Përvoja dhe ekspertiza jonë e konsiderueshme do të thotë se ne jemi në gjendje të ofrojmë nivelet më të larta të shërbimit për projektet kryesore të dizajnit të brendshëm në Kinë, Evropë dhe jashtë saj.

  Ekipi ynë i shitjeve ofron një shërbim profesional si për klientët tregtarë ashtu edhe për klientët me pakicë.


  Ngjyra e artë Kape për nxjerrë dhe sirtare 16

  Ngjyra e artë Kape për nxjerrë dhe sirtare 17

  Ngjyra e artë Kape për nxjerrë dhe sirtare 18

  Ngjyra e artë Kape për nxjerrë dhe sirtare 19

  Ngjyra e artë Kape për nxjerrë dhe sirtare 20

  Ngjyra e artë Kape për nxjerrë dhe sirtare 21


  FAQ

  Q1: Sa kohë do të zgjaste dorëzimi?

  Përgjigje: Normalisht në 15-30 ditë dhe deri në sasitë e porosisë.


  Pyetja 2: Si mund ta hap kabinetin me një pajisje të tillë?

  Përgjigje: Thjesht shtyjeni për t'u hapur, duke zëvendësuar pullat dhe dorezat.


  P3: Si mund të montohen?

  Përgjigje: Ato janë montuar brenda dyerve, duke ju dhënë një pamje të pastër dhe të hijshme në kuzhinën tuaj.


  Bëhu në kontakt me ne.
  Thjesht lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formularin e kontaktit në mënyrë që ne t'ju dërgojmë një ofertë falas për gamën tonë të gjerë të modeleve
  Ne po përpiqemi vazhdimisht vetëm për të arritur vlerën e klientëve
  Zgjidhjen
  Adresa
  TALLSEN Inovacioni dhe Teknologjia Industriale, Jinwan South Road, ZhaoqingCity, Provinca Guangdong, P. R. Kinë
  Customer service
  detect