loading
Shtypni për të hapur shulën e derës 1
Shtypni për të hapur shulën e derës 2
Shtypni për të hapur shulën e derës 3
Shtypni për të hapur shulën e derës 4
Shtypni për të hapur shulën e derës 5
Shtypni për të hapur shulën e derës 6
Shtypni për të hapur shulën e derës 7
Shtypni për të hapur shulën e derës 1
Shtypni për të hapur shulën e derës 2
Shtypni për të hapur shulën e derës 3
Shtypni për të hapur shulën e derës 4
Shtypni për të hapur shulën e derës 5
Shtypni për të hapur shulën e derës 6
Shtypni për të hapur shulën e derës 7

Shtypni për të hapur shulën e derës

Përfundimi: Argjend, Ar
Paketimi: 300 copë/CATON
MOQ:600 PCS
Data e mostrës: 7--10 ditë

  oops ...!

  Nuk ka të dhëna të produktit.

  shkoni në faqen kryesore

  BP2100 Shtypni për të hapur mbylljen e derës


  Shtypni për të hapur shulën e derës 8


  REBOUND DEVICE

  Shtypni për të hapur shulën e derës 9

  Shtypni për të hapur shulën e derës 10

  Përshkrimi

  Emri::

  BP2100 Shtypni për të hapur mbylljen e derës

  Lloji:

  Pajisja për rikthim me një kokë

  Materia:

  Alumin + POM

  Peshë

  36g

  finlandez:

  Argjendi, Ari

  Paketare:

  300 PCS/CATON

  MOQ:

  600 PCS

  Data e mostrës:

  7-10 ditë


  PRODUCT DETAILS

  BP2100 Shtypja për të hapur derën ka kutinë e integruar me susta, thjesht mund të shtypni derën për të mbërthyer ose shkëputur. Eliminon nevojën për doreza ose pulla.


  Shtypni për të hapur shulën e derës 11
  Shtypni për të hapur shulën e derës 12

  Krijoni pamjen e pastër dhe të qetë pa pulla. I përshtatshëm për t'u përdorur me mentesha pa funksion vetëmbylljeje.
  Strehimi i aliazhit të aluminit, më i qëndrueshëm dhe afatgjatë.  Shtypni për të hapur shulën e derës 13
  Shtypni për të hapur shulën e derës 14

  Mund të instaloni shulën e kabinetit të shtytjes pa shpuar vrima për vida duke përdorur ngjitësin e përfshirë  INSTALLATION DIAGRAM

  Shtypni për të hapur shulën e derës 15

  Shtypni për të hapur shulën e derës 16

  Tallsen Hardware tani ka krijuar 13,000 m² zonë moderne të industrisë ISO, 200 m² qendër profesionale të marketingut, 500 m² sallë për përvojën e produktit, 200 m² qendër testimi standard EN1935 Europe dhe qendër logjistike 1,000 m².

  Shtypni për të hapur shulën e derës 17

  Shtypni për të hapur shulën e derës 18

  Shtypni për të hapur shulën e derës 19

  Shtypni për të hapur shulën e derës 20

  Shtypni për të hapur shulën e derës 21

  Shtypni për të hapur shulën e derës 22


  FAQ

  Q1: Sa kohë do të zgjaste dorëzimi?

  Përgjigje: Normalisht në 15-30 ditë dhe deri në sasitë e porosisë.


  Pyetja 2: Si mund ta hap kabinetin me një pajisje të tillë?

  Përgjigje: Thjesht shtyjeni për t'u hapur, duke zëvendësuar pullat dhe dorezat.


  P3: Si mund të montohen?

  Përgjigje: Ato janë montuar brenda dyerve, duke ju dhënë një pamje të pastër dhe të hijshme në kuzhinën tuaj.


  Bëhu në kontakt me ne.
  Thjesht lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formularin e kontaktit në mënyrë që ne t'ju dërgojmë një ofertë falas për gamën tonë të gjerë të modeleve
  Ne po përpiqemi vazhdimisht vetëm për të arritur vlerën e klientëve
  Zgjidhjen
  Adresa
  TALLSEN Inovacioni dhe Teknologjia Industriale, Jinwan South Road, ZhaoqingCity, Provinca Guangdong, P. R. Kinë
  Customer service
  detect