loading
Rebound Device - Plastike 1
Rebound Device - Plastike 2
Rebound Device - Plastike 3
Rebound Device - Plastike 4
Rebound Device - Plastike 5
Rebound Device - Plastike 1
Rebound Device - Plastike 2
Rebound Device - Plastike 3
Rebound Device - Plastike 4
Rebound Device - Plastike 5

Rebound Device - Plastike

Pesha: 13 g
Përfundimi: gri, e bardhë
Paketimi: 1000 copë/CATON
MOQ:1000 PCS

  oops ...!

  Nuk ka të dhëna të produktit.

  shkoni në faqen kryesore

  BP2400 rebound pajisje - plastike


  Rebound Device - Plastike 6


  REBOUND DEVICE

  Rebound Device - Plastike 7

  Rebound Device - Plastike 8

  Përshkrimi

  Emri::

  BP2400 rebound pajisje - plastike

  Lloji:

  Pajisja e hollë Rebound e avionit

  Materia:

  POM

  Peshë

  13g

  finlandez:

  Gri, e bardhë

  Paketare:

  1000 PCS/CATON

  MOQ:

  1000 PCS


  PRODUCT DETAILS

  Versioni mini BP2400 i rebounder-it të hollë të kabinetit të avionit stealth është bërë nga materiali POM, i cili është rezistent ndaj temperaturave të larta dhe korrozionit. Rebound Device - Plastike 9
  Rebound Device - Plastike 10 Dhe ka një gamë të gjerë aplikimesh: përgjithësisht i përshtatshëm për zyra, studime, dhoma gjumi, rafte këpucësh, etj. Trup i vogël, elasticitet i madh, rikthim i fortë me goditje të madhe.
  Dy ngjyra janë në dispozicion: gri dhe e bardhë, të cilat mund të kombinohen lirshëm për të përmirësuar pamjen e përgjithshme të bukur. Rebound Device - Plastike 11


  INSTALLATION DIAGRAM


  Rebound Device - Plastike 12


  Rebound Device - Plastike 13

  Rebound Device - Plastike 14

  Rebound Device - Plastike 15

  Rebound Device - Plastike 16

  Rebound Device - Plastike 17

  Rebound Device - Plastike 18

  Rebound Device - Plastike 19


  FAQS:

  Q1: Cila është garancia e produkteve tuaja?

  A: Më shumë se 25 vjet garanci mekanike.


  Q2: A keni sistem të cilësisë?

  A: Po ne kemi. Ne kemi ngritur sistemin tonë të cilësisë dhe kemi kontrolluar mirë cilësinë e prodhimit sipas tij

  udhëzimet dhe kërkesat në të dhe të kontrollojë mirë çdo procedurë gjatë gjithë prodhimit masiv.


  Q3: : Çfarë certifikate keni?

  Përgjigje: Ne kemi Certifikimin e Sistemit të Menaxhimit të Cilësisë ISO9001, Certifikimin SGS dhe Certifikatën CE, të gjitha produktet tona janë krijuar duke ndjekur standardin ndërkombëtar, si standardi EN/CE, UL, ANSI.


  Q4: Si mund të bëj një porosi?

  A:

  Hapi 1

  Na dërgoni pyetje

  Hapi 2

  Kontrolloni dhe konfirmoni detajet me shitjet tona

  Hapi 3

  Dërgoni PI për konfirmimin tuaj

  Hapi 4

  Paguani 30% depozitë dhe më pas organizojmë prodhimin

  Hapi 5

  Paguani bilancin kur mallrat të jenë gati

  Hapi 6

  Ju dërgoni listën e paketimit, faturën tregtare dhe B/L

  Hapi 7

  Dorëzimi

  Hapi 8

  Kontrolli i prodhimit dhe i përqeshme

  Hapi 9

  Porosit përsëri


  Bëhu në kontakt me ne.
  Thjesht lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formularin e kontaktit në mënyrë që ne t'ju dërgojmë një ofertë falas për gamën tonë të gjerë të modeleve
  Ne po përpiqemi vazhdimisht vetëm për të arritur vlerën e klientëve
  Zgjidhjen
  Adresa
  TALLSEN Inovacioni dhe Teknologjia Industriale, Jinwan South Road, ZhaoqingCity, Provinca Guangdong, P. R. Kinë
  Customer service
  detect