loading
Mbërthyes i vetëm i dyerve të kabinetit 1
Mbërthyes i vetëm i dyerve të kabinetit 2
Mbërthyes i vetëm i dyerve të kabinetit 3
Mbërthyes i vetëm i dyerve të kabinetit 4
Mbërthyes i vetëm i dyerve të kabinetit 5
Mbërthyes i vetëm i dyerve të kabinetit 6
Mbërthyes i vetëm i dyerve të kabinetit 1
Mbërthyes i vetëm i dyerve të kabinetit 2
Mbërthyes i vetëm i dyerve të kabinetit 3
Mbërthyes i vetëm i dyerve të kabinetit 4
Mbërthyes i vetëm i dyerve të kabinetit 5
Mbërthyes i vetëm i dyerve të kabinetit 6

Mbërthyes i vetëm i dyerve të kabinetit

Pesha: 13 g
Përfundimi: gri, e bardhë
Paketimi: 1000 copë/CATON
MOQ:1000 PCS

  oops ...!

  Nuk ka të dhëna të produktit.

  shkoni në faqen kryesore

  BP2400 Mbërthyes me dyer të vetme të kabinetit


  Mbërthyes i vetëm i dyerve të kabinetit 7


  REBOUND DEVICE

  Mbërthyes i vetëm i dyerve të kabinetit 8

  Mbërthyes i vetëm i dyerve të kabinetit 9

  Përshkrimi

  Emri::

  BP2400 Mbërthyes me dyer të vetme të kabinetit

  Lloji:

  Pajisja e hollë Rebound e avionit

  Materia:

  POM

  Peshë

  13g

  finlandez:

  Gri, e bardhë

  Paketare:

  1000 PCS/CATON

  MOQ:

  1000 PCS


  PRODUCT DETAILS

  BP2400 Single Door Door Bounce Letch është për të reduktuar zhurmën, për të parandaluar dëmtimin e derës, pa dorezë Mbërthyes i vetëm i dyerve të kabinetit 10
  Mbërthyes i vetëm i dyerve të kabinetit 11 Mund të përdoret në dollap, sirtar dhe gjithashtu mobilje të tjera, zëvendësoni me të vërtetë dorezën, nuk ka nevojë të montoni përsëri dorezën.
  Mund ta instaloni në fund të kabinetit të padukshëm nga jashtë, thjesht rregulloni së pari kllapa dhe futni tubin e pistonit, kaq lehtë Mbërthyes i vetëm i dyerve të kabinetit 12


  INSTALLATION DIAGRAM


  Mbërthyes i vetëm i dyerve të kabinetit 13


  Mbërthyes i vetëm i dyerve të kabinetit 14


  Tallsen Hardware specializohet në pajisjen e mobilimit të shtëpive të kërkimit, prodhimit dhe marketingut. Produktet tona përfshijnë kutinë metalike të sirtarit, rrëshqitësin e montimit, rrëshqitjen e mbajtësit të topit, menteshën e kabinetit, sustën e gazit, dorezën, hapësin shtytës, goditjen e veshjeve, këmbët e mobiljeve etj.


  Mbërthyes i vetëm i dyerve të kabinetit 15

  Mbërthyes i vetëm i dyerve të kabinetit 16

  Mbërthyes i vetëm i dyerve të kabinetit 17

  Mbërthyes i vetëm i dyerve të kabinetit 18

  Mbërthyes i vetëm i dyerve të kabinetit 19

  Mbërthyes i vetëm i dyerve të kabinetit 20


  FAQS:

  Q1: Cila është garancia e produkteve tuaja?

  Përgjigje: Më shumë se 25 vjet garanci mekanike.


  Q2: A keni sistem të cilësisë?

  A: Po, kemi. Ne kemi ngritur sistemin tonë të cilësisë dhe kemi kontrolluar mirë cilësinë e prodhimit sipas tij

  udhëzimet dhe kërkesat në të dhe të kontrollojë mirë çdo procedurë gjatë gjithë prodhimit masiv.


  Q3: Çfarë certifikate keni?

  Përgjigje: Ne kemi Certifikimin e Sistemit të Menaxhimit të Cilësisë ISO9001, Certifikimin SGS dhe Certifikatën CE, të gjitha produktet tona janë krijuar duke ndjekur standardin ndërkombëtar, si standardi EN/CE, UL, ANSI.


  Bëhu në kontakt me ne.
  Thjesht lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formularin e kontaktit në mënyrë që ne t'ju dërgojmë një ofertë falas për gamën tonë të gjerë të modeleve
  Ne po përpiqemi vazhdimisht vetëm për të arritur vlerën e klientëve
  Zgjidhjen
  Adresa
  TALLSEN Inovacioni dhe Teknologjia Industriale, Jinwan South Road, ZhaoqingCity, Provinca Guangdong, P. R. Kinë
  Customer service
  detect