loading
100N/22,5lb Mbështetje për ngritësin e shtyllës së gazit 1
100N/22,5lb Mbështetje për ngritësin e shtyllës së gazit 2
100N/22,5lb Mbështetje për ngritësin e shtyllës së gazit 3
100N/22,5lb Mbështetje për ngritësin e shtyllës së gazit 4
100N/22,5lb Mbështetje për ngritësin e shtyllës së gazit 5
100N/22,5lb Mbështetje për ngritësin e shtyllës së gazit 6
100N/22,5lb Mbështetje për ngritësin e shtyllës së gazit 1
100N/22,5lb Mbështetje për ngritësin e shtyllës së gazit 2
100N/22,5lb Mbështetje për ngritësin e shtyllës së gazit 3
100N/22,5lb Mbështetje për ngritësin e shtyllës së gazit 4
100N/22,5lb Mbështetje për ngritësin e shtyllës së gazit 5
100N/22,5lb Mbështetje për ngritësin e shtyllës së gazit 6

100N/22,5lb Mbështetje për ngritësin e shtyllës së gazit

Mbarimi i tubit: Sipërfaqja e shëndetshme e bojës
Mbarimi i shufrës: Veshje me krom
Opsioni i ngjyrave: argjend, e zezë, e bardhë, ari

  oops ...!

  Nuk ka të dhëna të produktit.

  shkoni në faqen kryesore

  GS3301 100N/22,5 lb Mbështetje e ngritjes së shtyllës së gazit


  100N/22,5lb Mbështetje për ngritësin e shtyllës së gazit 7


  GAS SPRING

  100N/22,5lb Mbështetje për ngritësin e shtyllës së gazit 8

  100N/22,5lb Mbështetje për ngritësin e shtyllës së gazit 9

  Përshkrimi

  Emri:

  GS3301 100N/22,5 lb Mbështetje e ngritjes së shtyllës së gazit

  Materia

  Çeliku, plastika, tuba mbarimi 20#

  Distanca në qendër

  245Mm.

  Goditja në tru

  90Mm.

  Forca

  20N-150N

  Opsioni i madhësisë

  12'-280 mm, 10'-245 mm, 8'-178 mm, 6'-158 mm

  Përfundimi i tubit

  Sipërfaqe boje e shëndetshme

  Mbarimi i shufrës

  Veshje me krom

  Opsioni i ngjyrave

  Argjend, e zezë, e bardhë, e artë


  PRODUCT DETAILS

  GS3301 100N/22,5 lb Mbështetje e ngritjes së shtyllës së gazit

  Lehtë për t'u instaluar, e qëndrueshme dhe e qëndrueshme.

  100N/22,5lb Mbështetje për ngritësin e shtyllës së gazit 10
  100N/22,5lb Mbështetje për ngritësin e shtyllës së gazit 11 Mentesha të garderobës mund të përdoren për montim me dorën e djathtë ose të majtë. Dizajni elegant së bashku me materialin e mirë i mundëson që të peshojë maksimalisht 20 kg/200N kur montohen 2 copë.
  Mbështetësit e menteshave mbështetëse janë krejtësisht të përshtatshme për kapakët ose kapakët e mobiljeve, dollapët e kuzhinës, dollapët, kutitë e ruajtjes prej druri 100N/22,5lb Mbështetje për ngritësin e shtyllës së gazit 12


  100N/22,5lb Mbështetje për ngritësin e shtyllës së gazit 13

  INSTALLATION DIAGRAM

  100N/22,5lb Mbështetje për ngritësin e shtyllës së gazit 14

  100N/22,5lb Mbështetje për ngritësin e shtyllës së gazit 15

  Tallsen është një markë origjinale e Deutschland dhe trashëgon plotësisht standardin gjerman, cilësinë superiore, të gjitha kategoritë dhe performancën me kosto të lartë.


  Tallsen Hardware tani ka krijuar një zonë industriale moderne standarde ISO 2,500 m², qendër profesionale marketingu 200 m², sallë për përvojën e produktit 500 m², qendër testimi standard EN1935 Europe 200 m² dhe qendër logjistike 1,000 m².

  100N/22,5lb Mbështetje për ngritësin e shtyllës së gazit 16

  100N/22,5lb Mbështetje për ngritësin e shtyllës së gazit 17

  100N/22,5lb Mbështetje për ngritësin e shtyllës së gazit 18

  100N/22,5lb Mbështetje për ngritësin e shtyllës së gazit 19

  100N/22,5lb Mbështetje për ngritësin e shtyllës së gazit 20

  100N/22,5lb Mbështetje për ngritësin e shtyllës së gazit 21


  FAQS:

  Diagrami i instalimit


  1.Shihni vizatimin e dimensionit të instalimit për të vizatuar vija në pllakën anësore dhe instaloni pjesët e fiksimit të pllakës anësore me vida.


  2.Instaloni pjesët e fiksimit të panelit të derës në panelin e derës duke vizatuar vija.


  3.Mbërthejeni skajin lidhës të pllakës anësore (skaji i lëvizshëm teleskopik i strumbullarit të gazit).


  4. pozicioni i instalimit është i saktë. normalisht, ju lutemi kontrolloni përsëri nëse madhësia dhe


  Bëhu në kontakt me ne.
  Thjesht lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formularin e kontaktit në mënyrë që ne t'ju dërgojmë një ofertë falas për gamën tonë të gjerë të modeleve
  Ne po përpiqemi vazhdimisht vetëm për të arritur vlerën e klientëve
  Zgjidhjen
  Adresa
  TALLSEN Inovacioni dhe Teknologjia Industriale, Jinwan South Road, ZhaoqingCity, Provinca Guangdong, P. R. Kinë
  Customer service
  detect