loading
Shtyllë gazi 10 inç 80N 1
Shtyllë gazi 10 inç 80N 2
Shtyllë gazi 10 inç 80N 3
Shtyllë gazi 10 inç 80N 4
Shtyllë gazi 10 inç 80N 5
Shtyllë gazi 10 inç 80N 1
Shtyllë gazi 10 inç 80N 2
Shtyllë gazi 10 inç 80N 3
Shtyllë gazi 10 inç 80N 4
Shtyllë gazi 10 inç 80N 5

Shtyllë gazi 10 inç 80N

Mbarimi i tubit: Sipërfaqja e shëndetshme e bojës
Mbarimi i shufrës: Veshje me krom
Opsioni i ngjyrave: argjend, e zezë, e bardhë, ari

  oops ...!

  Nuk ka të dhëna të produktit.

  shkoni në faqen kryesore

  GS3301 10 Inch Gas Strut 80N


  Shtyllë gazi 10 inç 80N 6


  GAS SPRING

  Shtyllë gazi 10 inç 80N 7

  Shtyllë gazi 10 inç 80N 8

  Përshkrimi

  Emri:

  GS330110 Inch Gas Trust 80N

  Materia

  Çeliku, plastika, tuba mbarimi 20#

  Distanca në qendër

  245Mm.

  Goditja në tru

  90Mm.

  Forca

  20N-150N

  Opsioni i madhësisë

  12'-280 mm, 10'-245 mm, 8'-178 mm, 6'-158 mm

  Përfundimi i tubit

  Sipërfaqe boje e shëndetshme

  Mbarimi i shufrës

  Veshje me krom

  Opsioni i ngjyrave

  Argjend, e zezë, e bardhë, e artë

  PRODUCT DETAILS


  GS3301 10 Inch Gas Strut 80N.


  Shtyllë gazi 10 inç 80N 9
  Shtyllë gazi 10 inç 80N 10 Mbajeni derën e kabinetit në pozicionin e hapur prej 90° dhe lëreni që mbështetja ajrore të zgjerohet lirshëm.
  Dhe më pas pjesa e shtyllës së shtyllës së ajrit është fiksuar në kornizën e derës së kabinetit. Shtyllë gazi 10 inç 80N 11


  Shtyllë gazi 10 inç 80N 12

  INSTALLATION DIAGRAM

  Shtyllë gazi 10 inç 80N 13

  Shtyllë gazi 10 inç 80N 14

  Shiritat e gazit, të njohura ndryshe si burime gazi ose goditje gazi, vijnë në forma të ndryshme.

  Tallsen Hardware është një prodhues lider në treg në zgjidhjet e kontrollit të lëvizjes me bazë në Kinë. Duke ofruar një gamë të gjerë zgjidhjesh me porosi – duke filluar nga asistenca e ngritjes, deri te ulja dhe kundërbalancimi i peshave – ne sigurojmë manovrimin e sigurt të pajisjeve.

  Shtyllë gazi 10 inç 80N 15

  Shtyllë gazi 10 inç 80N 16

  Shtyllë gazi 10 inç 80N 17

  Shtyllë gazi 10 inç 80N 18

  Shtyllë gazi 10 inç 80N 19

  Shtyllë gazi 10 inç 80N 20


  FAQS:

  Mund të paguani për dizenjin dhe të bleni ushqimet e tu të gazit diku tjetër.

  Do të merrni një plan që ju tregon saktësisht se ku t'i vendosni stacionet tuaja të gazit

  Ne do t'ju tregojmë se cilat shtylla gazi, kllapa dhe forcë ju nevojiten

  Kjo do t'ju kursejë orë të tëra kohë dhe para duke u përpjekur për ta bërë atë të funksionojë...Kanëzat e gazit janë mashtrues të vegjël të ndërlikuar...ne kemi pasur shumë njerëz të frustruar që na kanë telefonuar pasi kanë shkuar diku tjetër për të blerë!

  Dhe më e mira nga të gjitha… Mendoni për të gjitha gjërat më të mira që mund të bëni, në vend që të mbusheni duke u përpjekur t'i bëni ato shirita gazi të funksionojnë në mënyrë perfekte!!


  Bëhu në kontakt me ne.
  Thjesht lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formularin e kontaktit në mënyrë që ne t'ju dërgojmë një ofertë falas për gamën tonë të gjerë të modeleve
  Ne po përpiqemi vazhdimisht vetëm për të arritur vlerën e klientëve
  Zgjidhjen
  Adresa
  TALLSEN Inovacioni dhe Teknologjia Industriale, Jinwan South Road, ZhaoqingCity, Provinca Guangdong, P. R. Kinë
  Customer service
  detect