loading
Push Up Soft Mbylle Strut gazi 1
Push Up Soft Mbylle Strut gazi 2
Push Up Soft Mbylle Strut gazi 3
Push Up Soft Mbylle Strut gazi 4
Push Up Soft Mbylle Strut gazi 5
Push Up Soft Mbylle Strut gazi 6
Push Up Soft Mbylle Strut gazi 1
Push Up Soft Mbylle Strut gazi 2
Push Up Soft Mbylle Strut gazi 3
Push Up Soft Mbylle Strut gazi 4
Push Up Soft Mbylle Strut gazi 5
Push Up Soft Mbylle Strut gazi 6

Push Up Soft Mbylle Strut gazi

Mbarimi i tubit: Sipërfaqja e shëndetshme e bojës
Mbarimi i shufrës: Veshje me krom
Opsioni i ngjyrave: argjend, e zezë, e bardhë, ari

  oops ...!

  Nuk ka të dhëna të produktit.

  shkoni në faqen kryesore

  GS3301 Shtyni lart Mbyllja e butë me gaz


  Push Up Soft Mbylle Strut gazi 7


  GAS SPRING

  Push Up Soft Mbylle Strut gazi 8

  Push Up Soft Mbylle Strut gazi 9

  Përshkrimi

  Emri:

  GS3301 Shtytje Soft Mbyllur me gaz

  Materia

  Çeliku, plastika, tuba mbarimi 20#

  Distanca në qendër

  245Mm.

  Goditja në tru

  90Mm.

  Forca

  20N-150N

  Opsioni i madhësisë

  12'-280 mm, 10'-245 mm, 8'-178 mm, 6'-158 mm

  Përfundimi i tubit

  Sipërfaqe boje e shëndetshme

  Mbarimi i shufrës

  Veshje me krom

  Opsioni i ngjyrave

  Argjend, e zezë, e bardhë, e artë


  PRODUCT DETAILS


  GS3301 Shtytje Soft Mbyllur me gaz

  Lehtë për t'u instaluar, e qëndrueshme dhe e qëndrueshme.

  Push Up Soft Mbylle Strut gazi 10
  Push Up Soft Mbylle Strut gazi 11

  Instalimi anësor

  Materiali: Çelik i petëzuar në të ftohtë

  Mbarimi: Elektrplimi / spërkatje


  Aplikimi: Jep një hapje të qëndrueshme lart për drurin ose dyer kabineti alumini Push Up Soft Mbylle Strut gazi 12

  Push Up Soft Mbylle Strut gazi 13

  Push Up Soft Mbylle Strut gazi 14

  INSTALLATION DIAGRAM

  Push Up Soft Mbylle Strut gazi 15

  Push Up Soft Mbylle Strut gazi 16

  Qendra e testimit Tallsen mbulon 200 metra katrorë dhe përmban më shumë se 10 njësi instrumentesh testimi eksperimentale me precizion të lartë, duke përfshirë testuesin e spërkatjes së kripës së menteshave, testuesin e çiklizmit me mentesha, testuesin e mbingarkesës së binarëve të rrëshqitjes, matësin e forcës së ekranit dixhital, testuesin e mekanikës universale dhe testuesin e fortësisë Rockwell, etj.


  Push Up Soft Mbylle Strut gazi 17


  Push Up Soft Mbylle Strut gazi 18

  Push Up Soft Mbylle Strut gazi 19

  Push Up Soft Mbylle Strut gazi 20

  Push Up Soft Mbylle Strut gazi 21

  Push Up Soft Mbylle Strut gazi 22


  FAQS:

  Dizajni i Flip-Over

  Push Up Soft Mbylle Strut gazi 23

  Shembull i dizajnit me rrokullisje.

  Shembull i Dizajnit Flip-Over


  Identifikimi

  Ky lloj montimi mund të identifikohet nga fundi në pikën më të ulët të shtyllës kur mbyllet, rrotullohet në pikën më të lartë kur hapet plotësisht. Mund të identifikohet gjithashtu nga pika lëvizëse e montimit që ndodhet më larg nga mentesha sesa pika fikse e montimit.

  Orientimi i shufrës

  Nëse nuk përdoret një mjet për të lubrifikuar shufrën, atëherë këshillohet të montoni shufrën poshtë, duke siguruar lubrifikimin e duhur të vulës kryesore në pozicionin e mbyllur.

  Amortizim

  Pengesa kryesore e këtij pozicioni montimi është mungesa e kontrollit të amortizimit gjatë gjithë goditjes. Në fillim të goditjes, vaji është në fund rreth vulës kryesore. Me kalimin e pozicionit horizontal, vaji fillon të rrjedhë poshtë tubit drejt fundit të tubit.

  Përgjatë kësaj pike do të takohet me pistonin duke lëvizur lart përmes tubit. Kur pistoni takohet me vajin, zgjatja do të ngadalësohet derisa vaji të kalojë. Në këtë pikë, shpejtësia e zgjatjes do të rritet dhe do të arrijë në fund të goditjes pa fikje.

  Avantazhi i këtij dizajni është se ai ushtron më pak tendosje në menteshat sesa modeli push up.


  Bëhu në kontakt me ne.
  Thjesht lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formularin e kontaktit në mënyrë që ne t'ju dërgojmë një ofertë falas për gamën tonë të gjerë të modeleve
  Ne po përpiqemi vazhdimisht vetëm për të arritur vlerën e klientëve
  Zgjidhjen
  Adresa
  TALLSEN Inovacioni dhe Teknologjia Industriale, Jinwan South Road, ZhaoqingCity, Provinca Guangdong, P. R. Kinë
  Customer service
  detect