loading
Qëndrim me kapak gazi 100N 1
Qëndrim me kapak gazi 100N 2
Qëndrim me kapak gazi 100N 3
Qëndrim me kapak gazi 100N 4
Qëndrim me kapak gazi 100N 5
Qëndrim me kapak gazi 100N 6
Qëndrim me kapak gazi 100N 1
Qëndrim me kapak gazi 100N 2
Qëndrim me kapak gazi 100N 3
Qëndrim me kapak gazi 100N 4
Qëndrim me kapak gazi 100N 5
Qëndrim me kapak gazi 100N 6

Qëndrim me kapak gazi 100N

Mbarimi i tubit: Sipërfaqja e shëndetshme e bojës
Mbarimi i shufrës: Veshje me krom
Opsioni i ngjyrave: argjend, e zezë, e bardhë, ari

  oops ...!

  Nuk ka të dhëna të produktit.

  shkoni në faqen kryesore

  GS3301 Qëndrim me kapak gazi 100N

  Qëndrim me kapak gazi 100N 7


  GAS SPRING

  Qëndrim me kapak gazi 100N 8

  Qëndrim me kapak gazi 100N 9

  Përshkrimi

  Emri:

  GS3301 Qëndrim me kapak gazi 100N

  Materia

  Çeliku, plastika, tuba mbarimi 20#

  Distanca në qendër

  245Mm.

  Goditja në tru

  90Mm.

  Forca

  20N-150N

  Opsioni i madhësisë

  12'-280 mm, 10'-245 mm, 8'-178 mm, 6'-158 mm

  Përfundimi i tubit

  Sipërfaqe boje e shëndetshme

  Mbarimi i shufrës

  Veshje me krom

  Opsioni i ngjyrave

  Argjend, e zezë, e bardhë, e artë

  PRODUCT DETAILS

  GS3301 100N Mbështetja e kapakut të gazit

  Qëndrim me kapak gazi 100N 10
  Qëndrim me kapak gazi 100N 11


  Fuqia 50 Nm Mbajtësit e gazit janë për dyert që peshojnë nga 0,9 kg deri në 1,8 kg
  Fuqia 60 Nm Mbajtësit e gazit janë për dyert që peshojnë nga 1,2 kg deri në 2,5 kg
  Fuqia 80 Nm Mbajtësit e gazit janë për dyert që peshojnë nga 1,7 kg deri në 2,8 kg

  Fuqia 100 Nm Mbajtësit e gazit janë për dyert që peshojnë nga 2,1 kg deri në 3,7 kg

  Fuqia 120 Nm Mbajtësit e gazit janë për dyert që peshojnë nga 2,0 kg deri në 4,1 kg

  Qëndrim me kapak gazi 100N 12


  Qëndrim me kapak gazi 100N 13

  INSTALLATION DIAGRAM

  Qëndrim me kapak gazi 100N 14

  Qëndrim me kapak gazi 100N 15

  Tallsen Hardware miraton një metodë me shumë-dimensione të menaxhimit stereoskopik, menaxhimi i pavarur i një produkti një kodi, dhe ruajtjen dhe dorëzimin e produktit duke skaneruar, duke kuptuar përparimin e lartë të efektshëm të milionave ruajtjes së aksioneve dhe të shpërndarjes së shpejtë 72-orësh.

  Qëndrim me kapak gazi 100N 16

  Qëndrim me kapak gazi 100N 17

  Qëndrim me kapak gazi 100N 18

  Qëndrim me kapak gazi 100N 19

  Qëndrim me kapak gazi 100N 20

  Qëndrim me kapak gazi 100N 21


  FAQS:


  Montimi: Dampers

  A duhet të montohen amortizatorët me shufrën lart apo me shufrën poshtë? Përgjigja për këtë varet nëse amortizuesi është një amortizues kompresimi ose zgjatimi; secila ka orientime specifike dhe duhet të montohet si më poshtë:

  Qëndrim me kapak gazi 100N 22

  Krahasimi krah për krah amortizatori zgjatues dhe amortizuesi i kompresimit.  Bëhu në kontakt me ne.
  Thjesht lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formularin e kontaktit në mënyrë që ne t'ju dërgojmë një ofertë falas për gamën tonë të gjerë të modeleve
  Ne po përpiqemi vazhdimisht vetëm për të arritur vlerën e klientëve
  Zgjidhjen
  Adresa
  TALLSEN Inovacioni dhe Teknologjia Industriale, Jinwan South Road, ZhaoqingCity, Provinca Guangdong, P. R. Kinë
  Customer service
  detect