loading
150N Metal përpjetë me gaz 1
150N Metal përpjetë me gaz 2
150N Metal përpjetë me gaz 3
150N Metal përpjetë me gaz 4
150N Metal përpjetë me gaz 5
150N Metal përpjetë me gaz 6
150N Metal përpjetë me gaz 1
150N Metal përpjetë me gaz 2
150N Metal përpjetë me gaz 3
150N Metal përpjetë me gaz 4
150N Metal përpjetë me gaz 5
150N Metal përpjetë me gaz 6

150N Metal përpjetë me gaz

Mbarimi i tubit: Sipërfaqja e shëndetshme e bojës
Mbarimi i shufrës: Veshje me krom
Opsioni i ngjyrave: argjend, e zezë, e bardhë, ari

  oops ...!

  Nuk ka të dhëna të produktit.

  shkoni në faqen kryesore

  GS3301 Shtyllë me gaz metalik lart


  150N Metal përpjetë me gaz 7


  GAS SPRING

  150N Metal përpjetë me gaz 8

  150N Metal përpjetë me gaz 9

  Përshkrimi

  Emri:

  GS3301 150N Metal përpjetë me gaz

  Materia

  Çeliku, plastika, tuba mbarimi 20#

  Distanca në qendër

  245Mm.

  Goditja në tru

  90Mm.

  Forca

  20N-150N

  Opsioni i madhësisë

  12'-280 mm, 10'-245 mm, 8'-178 mm, 6'-158 mm

  Përfundimi i tubit

  Sipërfaqe boje e shëndetshme

  Mbarimi i shufrës

  Veshje me krom

  Opsioni i ngjyrave

  Argjend, e zezë, e bardhë, e artë

  PRODUCT DETAILS

  GS3301150N Shtyllë gazi përpjetë metalike

  150N Metal përpjetë me gaz 10
  150N Metal përpjetë me gaz 11


  Ky kapak me gaz është për përdorim në dyert dhe kapakët e kabinetit/dollapit të kuzhinës.

  Ofron një sistem hapjeje automatike ndërsa ngriheni dhe mbyllet në vend kur ndalet.

  150N Metal përpjetë me gaz 12


  150N Metal përpjetë me gaz 13

  INSTALLATION DIAGRAM

  150N Metal përpjetë me gaz 14

  150N Metal përpjetë me gaz 15

  Tallsen Hardware miraton një metodë me shumë-dimensione të menaxhimit stereoskopik, menaxhimi i pavarur i një produkti një kodi, dhe ruajtjen dhe dorëzimin e produktit duke skaneruar, duke kuptuar përparimin e lartë të efektshëm të milionave ruajtjes së aksioneve dhe të shpërndarjes së shpejtë 72-orësh.

  150N Metal përpjetë me gaz 16

  150N Metal përpjetë me gaz 17

  150N Metal përpjetë me gaz 18

  150N Metal përpjetë me gaz 19

  150N Metal përpjetë me gaz 20

  150N Metal përpjetë me gaz 21


  FAQS:


  Montimi: Dampers

  A duhet të montohen amortizatorët me shufrën lart apo me shufrën poshtë? Përgjigja për këtë varet nëse amortizuesi është një amortizues kompresimi ose zgjatimi; secila ka orientime specifike dhe duhet të montohet si më poshtë:

  150N Metal përpjetë me gaz 22

  Krahasimi krah për krah amortizatori zgjatues dhe amortizuesi i kompresimit.  Bëhu në kontakt me ne.
  Thjesht lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formularin e kontaktit në mënyrë që ne t'ju dërgojmë një ofertë falas për gamën tonë të gjerë të modeleve
  Ne po përpiqemi vazhdimisht vetëm për të arritur vlerën e klientëve
  Zgjidhjen
  Adresa
  TALLSEN Inovacioni dhe Teknologjia Industriale, Jinwan South Road, ZhaoqingCity, Provinca Guangdong, P. R. Kinë
  Customer service
  detect