loading
Shtyllë gazi me pllakë kromi të rregullueshme për kabinete 1
Shtyllë gazi me pllakë kromi të rregullueshme për kabinete 2
Shtyllë gazi me pllakë kromi të rregullueshme për kabinete 3
Shtyllë gazi me pllakë kromi të rregullueshme për kabinete 4
Shtyllë gazi me pllakë kromi të rregullueshme për kabinete 5
Shtyllë gazi me pllakë kromi të rregullueshme për kabinete 6
Shtyllë gazi me pllakë kromi të rregullueshme për kabinete 1
Shtyllë gazi me pllakë kromi të rregullueshme për kabinete 2
Shtyllë gazi me pllakë kromi të rregullueshme për kabinete 3
Shtyllë gazi me pllakë kromi të rregullueshme për kabinete 4
Shtyllë gazi me pllakë kromi të rregullueshme për kabinete 5
Shtyllë gazi me pllakë kromi të rregullueshme për kabinete 6

Shtyllë gazi me pllakë kromi të rregullueshme për kabinete

Materiali:Çeliku, plastika, tub përfundimi 20#
Qendra në qendër: 245 mm
Goditja: 90 mm
Forca:20N-150N

  oops ...!

  Nuk ka të dhëna të produktit.

  shkoni në faqen kryesore

  GS3200 Shtyllë gazi me pllakë kromi të rregullueshme për kabinete


  Shtyllë gazi me pllakë kromi të rregullueshme për kabinete 7


  GAS SPRING


  Shtyllë gazi me pllakë kromi të rregullueshme për kabinete 8

  Shtyllë gazi me pllakë kromi të rregullueshme për kabinete 9

  Përshkrimi

  Emri:

  GS3200 Shtyllë gazi me pllakë kromi të rregullueshme për kabinete

  Materia

  Çeliku, plastika, tub përfundimi 20#, najloni+POM

  Qendër në qendër

  245Mm.

  Goditja në tru

  90Mm.

  Forca

  20N-150N

  Opsioni i madhësisë

  12'-280mm, 10'-245mm, 8'-178mm, 6'-158mm

  Përfundimi i tubit

  Sipërfaqe boje e shëndetshme

  Opsioni i ngjyrave

  Argjend, e zezë, e bardhë, e artë

  Aplikati:

  Varur lart ose poshtë kabinetit të kuzhinës


  PRODUCT DETAILS


  GS3200 GS3200 Gas Pllaka e Rregullueshme e Kromit për kabinete është një sistem shumë praktik për mobiljet që hapen përpara. 1 Copë susta gazi me kllapa dhe vida montimi.

  Shtyllë gazi me pllakë kromi të rregullueshme për kabinete 10
  Shtyllë gazi me pllakë kromi të rregullueshme për kabinete 11

  KAPACITETI MAXIMUM I NGARKESËS: 150N/33Lbs, KËNDI MAKSIM I HAPJES: 90 - 100 Gradë.


  Për hapjen e lehtë të dyerve të kabinetit të kuzhinës dhe ngritjen e paneleve të dyerve të kabinetit.
  I qetë dhe i butë me dyert e kabinetit të mbyllura.
  Shtyllë gazi me pllakë kromi të rregullueshme për kabinete 12

  Shtyllë gazi me pllakë kromi të rregullueshme për kabinete 13


  INSTALLATION DIAGRAM


  Shtyllë gazi me pllakë kromi të rregullueshme për kabinete 14

  Shtyllë gazi me pllakë kromi të rregullueshme për kabinete 15

  Shtyllë gazi me pllakë kromi të rregullueshme për kabinete 16

  Shtyllë gazi me pllakë kromi të rregullueshme për kabinete 17

  Shtyllë gazi me pllakë kromi të rregullueshme për kabinete 18

  Shtyllë gazi me pllakë kromi të rregullueshme për kabinete 19

  Shtyllë gazi me pllakë kromi të rregullueshme për kabinete 20

  Shtyllë gazi me pllakë kromi të rregullueshme për kabinete 21


  FAQS

  Q1: Cilat janë inçi dhe gjatësia normale e shtyllës së gazit?

  A: 12'-280 mm, 10'-245 mm, 8'-178 mm, 6'-158 mm


  Pyetja 2: Si mund të zgjedh një shirit të përshtatshëm gazi?

  Përgjigje: Varet nga lloji i mobiljeve që do të ndërtohen.


  Pyetja 3: Çfarë duhet t'i kushtoj vëmendje kur instaloj një shirit?

  Përgjigje: Është e rëndësishme të rregulloni forcën e pistonit dhe madhësinë dhe materialin e panelit të përparmë të kabinetit.  Bëhu në kontakt me ne.
  Thjesht lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formularin e kontaktit në mënyrë që ne t'ju dërgojmë një ofertë falas për gamën tonë të gjerë të modeleve
  Ne po përpiqemi vazhdimisht vetëm për të arritur vlerën e klientëve
  Zgjidhjen
  Adresa
  TALLSEN Inovacioni dhe Teknologjia Industriale, Jinwan South Road, ZhaoqingCity, Provinca Guangdong, P. R. Kinë
  Customer service
  detect