loading
Pranvera e rregullueshme mbyllëse e gazit 1
Pranvera e rregullueshme mbyllëse e gazit 2
Pranvera e rregullueshme mbyllëse e gazit 3
Pranvera e rregullueshme mbyllëse e gazit 4
Pranvera e rregullueshme mbyllëse e gazit 5
Pranvera e rregullueshme mbyllëse e gazit 6
Pranvera e rregullueshme mbyllëse e gazit 1
Pranvera e rregullueshme mbyllëse e gazit 2
Pranvera e rregullueshme mbyllëse e gazit 3
Pranvera e rregullueshme mbyllëse e gazit 4
Pranvera e rregullueshme mbyllëse e gazit 5
Pranvera e rregullueshme mbyllëse e gazit 6

Pranvera e rregullueshme mbyllëse e gazit

Opsioni i madhësisë
Mbarimi i tubit: Sipërfaqja e shëndetshme e bojës
Mbarimi i shufrës: Veshje me krom
Opsioni i ngjyrave: argjend, e zezë, e bardhë, ari

  oops ...!

  Nuk ka të dhëna të produktit.

  shkoni në faqen kryesore

  GS3160 Susta me gaz me mbyllje të rregullueshme


  Pranvera e rregullueshme mbyllëse e gazit 7


  GAS SPRING

  Pranvera e rregullueshme mbyllëse e gazit 8

  Pranvera e rregullueshme mbyllëse e gazit 9

  Përshkrimi

  Emri:

  GS3160 Susta me gaz me mbyllje të rregullueshme

  Materia

  Çeliku, plastika, tuba mbarimi 20#

  Gama e forcës

  20N-150N

  Opsioni i madhësisë

  12'、 10'、 8'、 6'

  Përfundimi i tubit

  Sipërfaqe boje e shëndetshme

  Mbarimi i shufrës

  Veshje me krom

  Opsioni i ngjyrave

  Argjend, e zezë, e bardhë, e artë

  Paketa:

  1 copë/çantë polifonike, 100 copë/karton

  Aplikati:

  Kuzhina Ngrini lart ose poshtë kabinetin


  PRODUCT DETAILS

  GS3160 Susta me gaz mund të përdoret në dollapin e kuzhinës. Produkti është i lehtë në peshë, i vogël në madhësi, por i madh në ngarkesë. Pranvera e rregullueshme mbyllëse e gazit 10
  Pranvera e rregullueshme mbyllëse e gazit 11 Me vulë vaji me dy buzë, vulosje e fortë; pjesë plastike të importuara nga Japonia, rezistencë ndaj temperaturës së lartë, jetë e gjatë shërbimi.
  Pllaka e montimit metalik, instalimi i pozicionimit me tre pika është i fortë. Pranvera e rregullueshme mbyllëse e gazit 12


  Pranvera e rregullueshme mbyllëse e gazit 13

  INSTALLATION DIAGRAM


  Pranvera e rregullueshme mbyllëse e gazit 14

  Pranvera e rregullueshme mbyllëse e gazit 15

  Pranvera e rregullueshme mbyllëse e gazit 16

  Pranvera e rregullueshme mbyllëse e gazit 17

  Pranvera e rregullueshme mbyllëse e gazit 18

  Pranvera e rregullueshme mbyllëse e gazit 19

  Pranvera e rregullueshme mbyllëse e gazit 20

  Pranvera e rregullueshme mbyllëse e gazit 21


  FAQS:

  Q1: A mund të jepni mostra dhe cila është kostoja e mostrës?

  Përgjigje: Zakonisht mostrat falas mund të sigurohen. Nëse sasia e mostrave që ju nevojiten është e madhe, do t'i duhet tarifa e mostrës. Tarifa e mostrës do t'ju kthehet nëse vendosni një porosi.


  Q2: Kur mund të marrim përgjigjen?

  Përgjigje: Çdo pyetje do të përgjigjet brenda 24 orëve.


  Q3: Si të vazhdoni një porosi?
  Përgjigje: Së pari, na tregoni kërkesat ose aplikimin tuaj.
  Së dyti, Ne citojmë sipas kërkesave tuaja ose sugjerimeve tona.
  Së treti, klienti konfirmon mostrat dhe vendos depozitimin për porosi formale.
  Së fundi, ne organizojmë prodhimin.


  Pyetja 4: A është në rregull të shtyp logon time në të?
  A: Po. Ju lutemi na informoni zyrtarisht përpara prodhimit tonë dhe konfirmoni dizajnin së pari bazuar në mostrën tonë.


  Bëhu në kontakt me ne.
  Thjesht lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formularin e kontaktit në mënyrë që ne t'ju dërgojmë një ofertë falas për gamën tonë të gjerë të modeleve
  Ne po përpiqemi vazhdimisht vetëm për të arritur vlerën e klientëve
  Zgjidhjen
  Adresa
  TALLSEN Inovacioni dhe Teknologjia Industriale, Jinwan South Road, ZhaoqingCity, Provinca Guangdong, P. R. Kinë
  Customer service
  detect