loading
Stay 100N 1
Stay 100N 2
Stay 100N 3
Stay 100N 4
Stay 100N 5
Stay 100N 1
Stay 100N 2
Stay 100N 3
Stay 100N 4
Stay 100N 5

Stay 100N

Mbarimi i tubit: Sipërfaqja e shëndetshme e bojës
Mbarimi i shufrës: Veshje me krom
Opsioni i ngjyrave: argjend, e zezë, e bardhë, ari

  oops ...!

  Nuk ka të dhëna të produktit.

  shkoni në faqen kryesore

  GS3301 Stay 100N


  Stay 100N 6


  GAS SPRING

  Stay 100N 7

  Stay 100N 8

  Përshkrimi

  Emri:

  GS3301 Shtytje gazi e dyerve të kabinetit 100N

  Materia

  Çeliku, plastika, tuba mbarimi 20#

  Distanca në qendër

  245Mm.

  Goditja në tru

  90Mm.

  Forca

  20N-150N

  Opsioni i madhësisë

  12'-280 mm, 10'-245 mm, 8'-178 mm, 6'-158 mm

  Përfundimi i tubit

  Sipërfaqe boje e shëndetshme

  Mbarimi i shufrës

  Veshje me krom

  Opsioni i ngjyrave

  Argjend, e zezë, e bardhë, e artë

  PRODUCT DETAILS

  GS3301 Shtytje gazi e dyerve të kabinetit 100N

  Stay 100N 9
  Stay 100N 10

  E pershtatshme per te gjitha llojet e dyerve PVC, alumini ose druri

  Mbështetja e kapakut me ngjyrë argjendi, kllapa për fiksimin e vidhave të veshura me nikel

  Stay 100N 11


  Stay 100N 12

  INSTALLATION DIAGRAM

  Stay 100N 13

  Stay 100N 14

  Tallsen Hardware miraton një metodë me shumë-dimensione të menaxhimit stereoskopik, menaxhimi i pavarur i një produkti një kodi, dhe ruajtjen dhe dorëzimin e produktit duke skaneruar, duke kuptuar përparimin e lartë të efektshëm të milionave ruajtjes së aksioneve dhe të shpërndarjes së shpejtë 72-orësh.

  Stay 100N 15

  Stay 100N 16

  Stay 100N 17

  Stay 100N 18

  Stay 100N 19

  Stay 100N 20


  FAQS:

  Ju lutemi kini parasysh se...

  Vendoseni saktë sustën e gazit
  Ka një copë litari në burimet e gazit të kuzhinës ku takohen shufra e pistonit dhe mëngja. Nëse kjo thahet, ekziston rreziku që guarnicioni të mos sigurojë një mbyllje të ngushtë dhe për këtë arsye gazi të dalë. Ka një sasi të vogël vaji në mëngë, kështu që për të mbajtur guarnicionin të lubrifikuar, thjesht vendosni sustën e gazit të kuzhinës në mënyrë që shufra e pistonit të kthehet poshtë në pozicionin e saj të zakonshëm. Në vizatimin përbri, susta e gazit është kthyer saktë.


  Stay 100N 21


  Bëhu në kontakt me ne.
  Thjesht lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formularin e kontaktit në mënyrë që ne t'ju dërgojmë një ofertë falas për gamën tonë të gjerë të modeleve
  Ne po përpiqemi vazhdimisht vetëm për të arritur vlerën e klientëve
  Zgjidhjen
  Adresa
  TALLSEN Inovacioni dhe Teknologjia Industriale, Jinwan South Road, ZhaoqingCity, Provinca Guangdong, P. R. Kinë
  Customer service
  detect