loading
Mbajtëse gazi me ndalesë falas për kabinete 1
Mbajtëse gazi me ndalesë falas për kabinete 2
Mbajtëse gazi me ndalesë falas për kabinete 3
Mbajtëse gazi me ndalesë falas për kabinete 4
Mbajtëse gazi me ndalesë falas për kabinete 5
Mbajtëse gazi me ndalesë falas për kabinete 1
Mbajtëse gazi me ndalesë falas për kabinete 2
Mbajtëse gazi me ndalesë falas për kabinete 3
Mbajtëse gazi me ndalesë falas për kabinete 4
Mbajtëse gazi me ndalesë falas për kabinete 5

Mbajtëse gazi me ndalesë falas për kabinete

Opsioni i madhësisë
Mbarimi i tubit: Sipërfaqja e shëndetshme e bojës
Mbarimi i shufrës: Veshje me krom
Opsioni i ngjyrave: argjend, e zezë, e bardhë, ari

  oops ...!

  Nuk ka të dhëna të produktit.

  shkoni në faqen kryesore

  GS3160 Furnizues gazi pa ndalesa për kabinete


  Mbajtëse gazi me ndalesë falas për kabinete 6


  GAS SPRING

  Mbajtëse gazi me ndalesë falas për kabinete 7

  Mbajtëse gazi me ndalesë falas për kabinete 8

  Përshkrimi

  Emri:

  GS3160 Furnizues gazi pa ndalesa për kabinete

  Materia

  Çeliku, plastika, tuba mbarimi 20#

  Gama e forcës

  20N-150N

  Opsioni i madhësisë

  12'、 10'、 8'、 6'

  Përfundimi i tubit

  Sipërfaqe boje e shëndetshme

  Mbarimi i shufrës

  Veshje me krom

  Opsioni i ngjyrave

  Argjend, e zezë, e bardhë, e artë

  Paketa:

  1 copë/çantë polifonike, 100 copë/karton

  Aplikati:

  Kuzhina Ngrini lart ose poshtë kabinetin


  PRODUCT DETAILS

  GS3160 Strutet e gazit pa ndalesa për dollapë mund të përdoren në dollapin e kuzhinës. Produkti është i lehtë në peshë, i vogël në madhësi, por i madh në ngarkesë. Mbajtëse gazi me ndalesë falas për kabinete 9
  Mbajtëse gazi me ndalesë falas për kabinete 10 Me vulë vaji me dy buzë, vulosje e fortë; pjesë plastike të importuara nga Japonia, rezistencë ndaj temperaturës së lartë, jetë e gjatë shërbimi.
  Pllaka e montimit metalik, instalimi i pozicionimit me tre pika është i fortë. Mbajtëse gazi me ndalesë falas për kabinete 11


  Mbajtëse gazi me ndalesë falas për kabinete 12

  INSTALLATION DIAGRAM


  Mbajtëse gazi me ndalesë falas për kabinete 13

  Mbajtëse gazi me ndalesë falas për kabinete 14


  Tallsen mbart stokun më të madh të shiritave të gazit për dollapë dhe aplikacione të tjera kuzhine. Të gjitha shiritat e dyerve tona të kabinetit janë prodhuar në objektin tonë të ri modern të prodhimit të ndërtuar për qëllime. Gama jonë e shiritave zëvendësues të gazit për dyert e kabinetit është e gjerë, me ekuivalente të drejtpërdrejta jashtë raftit për aplikime shtëpiake dhe komerciale që nuk kërkojnë modifikime. Edhe nëse shiritat e kabinetit tuaj nuk janë të listuara në internet, ne përsëri mund t'ju ndihmojmë - kontaktoni ekipin tonë të shitjeve për një ofertë të së njëjtës ditë për goditjet e dyerve të kabinetit, mbajtëset e derës së dollapit të kuzhinës ose menteshat e shtyllave të njësisë së kuzhinës.  Mbajtëse gazi me ndalesë falas për kabinete 15

  Mbajtëse gazi me ndalesë falas për kabinete 16

  Mbajtëse gazi me ndalesë falas për kabinete 17

  Mbajtëse gazi me ndalesë falas për kabinete 18

  Mbajtëse gazi me ndalesë falas për kabinete 19


  FAQS:


  Mbushjet e gazit janë të mbushura me azot me presion të lartë dhe në asnjë rrethanë nuk duhet të hapen ose t'i nënshtrohen nxehtësisë së tepërt.

  1. Presioni i brendshëm i shiritit të gazit është shumë i lartë dhe duhet të trajtohet me kujdes.

  2. Duke përdorur çelësin Allen të dhënë, zhbllokoni vidën e gërmimit derisa të dëgjohet ikja e gazit. Më pas shtrëngoni sërish vidën e gërmimit.

  3. Lëshoni gazin vetëm në një sekondë për të shmangur lëshimin e tepërt të gazit.

  4. Përsëriteni procesin derisa strumbullari i gazit të sillet sipas dëshirës.

  5. Në rastin e shiritave të shumtë të gazit, rregulloni ato në një mënyrë alternative për t'i mbajtur ato të barabarta.

  6. Vendosni shiritin e gazit me cilindrin në pjesën e sipërme. Valvula e rregullimit e vendosur në skajin më të sipërm të cilindrit.

  7. Tranzicioni i gazit duhet të jetë i drejtë me valvulën në krye dhe shufrën e drejtuar poshtë gjatë rregullimit për të shmangur humbjen e tepërt të vajit.

  8. Një mjegull e vogël vaji mund të nxirret nga valvula gjatë rregullimit - kjo është normale.

  9. Shmangni forcën e tepërt kur rregulloni vidën e gërmimit pasi kjo mund të dëmtojë vidën e gërmimit.

  10. Në asnjë rrethanë nuk duhet të hiqet vidhosja


  Bëhu në kontakt me ne.
  Thjesht lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formularin e kontaktit në mënyrë që ne t'ju dërgojmë një ofertë falas për gamën tonë të gjerë të modeleve
  Ne po përpiqemi vazhdimisht vetëm për të arritur vlerën e klientëve
  Zgjidhjen
  Adresa
  TALLSEN Inovacioni dhe Teknologjia Industriale, Jinwan South Road, ZhaoqingCity, Provinca Guangdong, P. R. Kinë
  Customer service
  detect