loading
Mobilje me gaz të rëndë 1
Mobilje me gaz të rëndë 2
Mobilje me gaz të rëndë 3
Mobilje me gaz të rëndë 1
Mobilje me gaz të rëndë 2
Mobilje me gaz të rëndë 3

Mobilje me gaz të rëndë

Mbarimi i tubit: Sipërfaqja e shëndetshme e bojës
Mbarimi i shufrës: Veshje me krom
Opsioni i ngjyrave: argjend, e zezë, e bardhë, ari

  oops ...!

  Nuk ka të dhëna të produktit.

  shkoni në faqen kryesore

  GS3301 Mobilje me gaz të rëndë


  Mobilje me gaz të rëndë 4


  GAS SPRING

  Mobilje me gaz të rëndë 5

  Mobilje me gaz të rëndë 6

  Përshkrimi

  Emri:

  GS3301 Mobilje me gaz të rëndë

  Materia

  Çeliku, plastika, tuba mbarimi 20#

  Distanca në qendër

  245Mm.

  Goditja në tru

  90Mm.

  Forca

  20N-150N

  Opsioni i madhësisë

  12'-280 mm, 10'-245 mm, 8'-178 mm, 6'-158 mm

  Përfundimi i tubit

  Sipërfaqe boje e shëndetshme

  Mbarimi i shufrës

  Veshje me krom

  Opsioni i ngjyrave

  Argjend, e zezë, e bardhë, e artë


  PRODUCT DETAILS

  GS3301 Furniture Heavy Duty Gaz Shocks Lehtë për t'u instaluar, e qëndrueshme dhe e qëndrueshme.

  Mobilje me gaz të rëndë 7
  Mobilje me gaz të rëndë 8 Mentesha të garderobës mund të përdoren për montim me dorën e djathtë ose të majtë. Dizajni elegant së bashku me materialin e mirë i mundëson që të peshojë maksimalisht 20 kg/200N kur montohen 2 copë.
  Mbështetësit e menteshave mbështetëse janë krejtësisht të përshtatshme për kapakët ose kapakët e mobiljeve, dollapët e kuzhinës, dollapët, kutitë e ruajtjes prej druri Mobilje me gaz të rëndë 9


  Mobilje me gaz të rëndë 10

  INSTALLATION DIAGRAM

  Mobilje me gaz të rëndë 11

  Mobilje me gaz të rëndë 12

  Tallsen është eksperti mbarëbotëror në pajisjet e shtëpisë. Asnjë kompani tjetër nuk i kupton dorezat, shulat, menteshat, rrëshqitësit e sirtarit, sustat e gazit dhe më gjerë për produktet e gatshme në industrinë e pajisjeve shtëpiake. Përveç punësimit të ekspertëve më të mirë të harduerit të aksesit të industrisë, ne kemi ndërtuar linja të ndryshme prodhimi. Në Tallsen, ju nuk po blini vetëm komponentë, por po blini akses te furnizuesi më i mirë në komponentët e arredimit të shtëpisë.

  Mobilje me gaz të rëndë 13


  Mobilje me gaz të rëndë 14

  Mobilje me gaz të rëndë 15

  Mobilje me gaz të rëndë 16

  Mobilje me gaz të rëndë 17

  Mobilje me gaz të rëndë 18


  FAQS:

  Diagrami i instalimit


  1. Përcaktoni pozicionin qendror të pajisjes së montimit drejtkëndësh, ai duhet të jetë 70 mm/2 3/4 inç nga pjesa e pasme e kapakut (bëjeni këtë kllapë të fundit që të mund të rreshtoni pjesën më afër me anën e kabinetit), si distanca në anën e kapakut, varet nga trashësia e kutisë tuaj/dollapëve të kuzhinës, më pas shënoni A, shponi 2 vrima në anët e pikës qendrore A

  2. Përcaktoni pozicionin qendror të pajisjes së montimit të rrumbullakët, ai duhet të jetë 240 mm/9 7/16 inç nga pjesa e pasme e kabinetit dhe 10 mm/2/5 inç nga maja e kabinetit, më pas shënoni B, shponi 3 vrima rreth pikës qendrore B

  3.Fiksoni lidhësit dhe lidhni nyjet dhe shtyllën


  Bëhu në kontakt me ne.
  Thjesht lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formularin e kontaktit në mënyrë që ne t'ju dërgojmë një ofertë falas për gamën tonë të gjerë të modeleve
  Ne po përpiqemi vazhdimisht vetëm për të arritur vlerën e klientëve
  Zgjidhjen
  Adresa
  TALLSEN Inovacioni dhe Teknologjia Industriale, Jinwan South Road, ZhaoqingCity, Provinca Guangdong, P. R. Kinë
  Customer service
  detect